Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

OCTAVIA 1 vRS powered by Pepino Racing


sharpshooter_

Recommended Posts

Здравейте колеги, въпреки че съм от преди съвсем малко регистриран, доста съм прегледал прекрасния Ви форум. А специално за РС модификацията смятам че съм прочел всичко написано до момента. Все пак искам да помоля да ме насочите към човек който би дошъл с мен за една диагностика, за автомобил в автокъща. Колата вече я гледах, не успях да хвана нищо нередно, като смятам днес следобед да отида отново и да я покарам, като ако няма проблем който да забележа, вероятно ще се метна на хубавицата. Иска ми се все пак след като я покарам да я закачим на компютър и човек който разбира да си каже мнението. Също така ако Вие имате наблюдения върху този автомобил ще съм Ви благодарен ако ги споделите. Ако има колега мераклия с нужните познания да я закачим днес, няма да му се разсърдя да дойде, разбира се ще му бъде заплатено. Ако все пак имате и съвети които можете да ми дадете, не се притеснявайте да го направите. Смея да кажа че имам опит с автомобилите, но на Октавия до момента дори не съм се качвал, да не говорим за РС .Благодаря Ви предварително!

П.С. Номера ми е 0896 897 357 - Никола

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • sharpshooter_

    84

  • masterOne

    19

  • mRt

    16

  • BlackPearl

    7

Най-много писали в темата

Колегите с бензинови РС са много малко, аз поне съм срещал един май само. Иначе колата добре изглежда, само не си мисли да е правиш на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги, проблема вече не е налице, след кратката ни обиколка с момчето от автокъщата, не намерих основание да НЕ взема тази кола, така че оставих едно капаро и понеделник/вторник, живот и здраве, ще "съскам" по столичните ни улици smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!! Със здраве и безаварийно да си караш РСката.

 

П.С: И да дойдеш и ние да и се порадваме на събора. Няма само по софийските сбирки да и се кефят колегите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... само не си мисли да е правиш на газ.

 

Защо?

Имал съм 1.8Т на газ и все нещо се чупеше или по газта или бензина, накрая ми писна и я продадох. Може би просто газаджийте не знаеха да настроят софтуера за газта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги, проблема вече не е налице, след кратката ни обиколка с момчето от автокъщата, не намерих основание да НЕ взема тази кола, така че оставих едно капаро и понеделник/вторник, живот и здраве, ще "съскам" по столичните ни улици smile152

 

Честита да ти е и със здраве да си я караш много безаварийни километри. Сигурен съм, че няма да бъдеш разочарован.

Добре дошъл в отбора smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много е хубава тази RS-ka. Със здраве да си я караш и да дойдеш на някоя сбирка да я видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за добрите думи smile027 Макар да не успях много да я усетя като автомобил, все пак останах очарован и колата определено надмина очакванията ми s_flag Относно газта, това ще е второто което ще направя след като я обслужа напълно и я обуя в едни зимни цвички \:D/ Надявам се да нямам много въпроси към вас, а предимно да споделям добри впечатления smile027

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря още веднъж колеги. Да ви попитам за първоначалното обслужване в ЕТ, имате ли представа какво ще ми струва като части и труд и също така при този мотор, водната помпа сменя ли се с ангр.ремък или само при неизправност. Ако между другото можете да ми препоръчате някой форумен майстор (за София, понеже знам кой ще ми препоръчате smile004 ) при когото да извърша тази манипулация, сега е момента да го похвалите s_flag

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водна помпа се сменя задължително с ремъка щом като не знаеш на кви км е колата. Иначе примерно на следващата смяна може да е пропуснеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. И на мен много ми хвана окото тия дни като разглеждах обявите, няма ги много рс комбитата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега. Безаварийни километри и я докарай на някоя среща. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги s_flag Стискайте палци, утре живот и здраве минавам през КАТ и ако всичко е наред, до края на деня ще сме регистрирани с граждански, каско и всичко необходимо smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от днес колеги вече сме "столичани в повече" \:D/ така че оттук нататък започваме с обслужване и отстраняване на някои дребни и не чак толкова дребни проблеми. Успях днес да и навъртя 50-60км и въпреки че не си позволих да я настъпя, усмивката не слезе от лицето ми, колата върви с невероятна лекота и нямам търпение да я обслужа, за да видя с какво още може да ме изненада това 1.8Т s_flag

 

П.С. Извинявам се за глупавия въпрос, но как мога да сменя името на темата :-k

 

Поздрави и наздраве smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да и навъртиш.

 

 

 

............... колата върви с невероятна лекота и нямам търпение да я обслужа, за да видя с какво още може да ме изненада това 1.8Т s_flag

 

Този двигател има много потенциал и може да стигнеш доста далеч :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Извинявам се за глупавия въпрос, но как мога да сменя името на темата :-k

Не е глупав... Просто такава е настройката на форума. Бутонът EDIT ти работи известно време (часове май беше) след побликуване. След това корекции се внасят от мен или друг колега. Прати ми едно лично с новото заглавие и ще оправим нещата.

П.С. Черпенето за корекции се счита за корупция... Категорично отказвам...

ОБАЧЕ!!!

Черпенето за новопридобита кола - за задължителен ритуал!!!

Ай... Със здраве :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитоо!!Яките О1-ци се множат,а РС е може би един от най-добрите избори!

Безаварийно стотици хиляди километри!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да върви? Това са си 180 коня!

Това е сериозна стойност!

И ще пишеш как се представя! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега !

Много безаварийни км :smt017

Пусни няколко снимки да я видим .... или поне тези които сега отварят темата , че cars-a вече не е актуален smile049

Пък може и направо неделя на НИМ \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.