Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia Проблем със Сони плеър.


Recommended Posts

Колеги, преърчето ми започна да се бъзика. Сони с юсб нисък клас... Както си свири изписва "но юсб" и след секунда почва пак... От време на време се случва така и с радиото... Пробвах с демонтиране от буксите и монтиране на ново, но пак същото прави. Има ли оправия или да търся друг плеър ? Естествено пробвах с друга флашка за да я изключа като вариянт. Мойта флашка свири на друг плеър, както и други флашки не свирят на моя плеър. Дали плеъра заминава или е нещо по тоците на Фабията? Моля за помощ, защото е доста дразнещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Контактите на панела са най-честия проблем и след това спукани спойки ... пробвай да почистиш контактите с четка и етерен шпрей , ако продължи намери някой да прегледа панела с микроскоп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде в София има майстор който да го ремонтира? Ако подлежи на ремонт въобще. За много години на всички колеги !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам много тъпо питане. Възможно ли е тъй като ми бяха щипнали пръчката на антената бог знае от кога, дали е възможно заради нея да се бъзика така радиото. Вчера сутринта си купих пръчка и от тогава го няма проблема. Работи си юсб-то и радиото, само че не лови някой от станцийте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.