Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задни макферсони от голф-2 (вече реалност)


biser.or

Recommended Posts

Айде сега ми кажете как и отпред да си сложа Голфови...

 

като си смениш цялата предница с голфова :mrgreen:

 

Какъв е проблема ;) :?:

Купуваш си Голф - 2 и си решавате проблема с амортисьорите. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 години по-късно...

Да изтупам премата от прахта и да кажа,че и аз съм от 2 дни със задни макферсони от Голф 2 на фелиция комби.Паснаха на косъм защото подложката на прожината е по- широка от оригиналната и минава доста близко до купето.Задницата се вдигна с поне 3 см.Пътното поведение се промени изцяло към много добро. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Разбрах ли правилно, че амортисьорите от голф 2-ка стават и отпред и отзад, но трябва да им се сложи шкодовия тампон ? Ако реша да взема спортно окачване от голф 2?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред няма как да станат заради захвата към шенкела , отзад стават , но комплект с пружини и тампони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не е голяма тайна , но ако ме чакаш да почна Формана , може се пенсионираш :)

Конструктивно окачването на Ситиго/Ъп е подобно на Фаворит/Фелиция , въпросът е диаметъра на предния амортисьор в основата , където влиза в шенкела дали е 55 мм. (ако помня правилно)

Ако е така , може да се постави директно без никакво преправяне , а и в ибей не е кой знае каква цифра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не на лично че и на мене ми е интересно . Ако има и една снимчица да я видим снижена ще е супер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува марка, модел, и цена... аз знам как се отвива до долу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.