Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Май ще имаме скоро и Superb CC


chavdarlk

Recommended Posts

  • Отговори 71
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    10

  • bega4kata

    9

  • VALDO

    6

  • chavdarlk

    5

Най-много писали в темата

Това - НЕ :smt018

fbbb5be67cc457b5.jpg

Тези - ДА :smt017

2e5661930c142df3.jpg

45a3e837e78e521f.jpg

71cb301ec3bdb68f.jpg

На мен ми харесва :D Остава 5-та врата да е пак Twindoor :smt004

Най-добре да е "drop-down" \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези - ДА :smt017

2e5661930c142df3.jpg

 

Колкото и да съм фен на Супърб и да ми харесва - този вариант просто ми седи като катафалка.... грам ама грам не ми допада...това е мое мнение де. Но за всеки влак си има пътници.

 

 

Въпрос на вкус казал дявола, събул си гащите и седнал в копривата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен,адски ме кефи.Много повече от лимузината ,която от средата назад ....нещо е недодялана.Аз не съм някакъв фен на комбита,но това е добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами стига бре. Има коли, на които им отива комбито - Октавия 1 и 2, Ауди А4 и А6, Омега В, Вектра С и много други, но има и такива, на които седи ужасно - Пежо 307, 308, 407, Алфа 156, Пасат 5, Фелиция, Тойота Авенсис и....това.

Мое мнение: СС - твърдо :smt017 , комби - твърдо smile160

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комби задължително тряа да има, особено ако изглежда така! Лимузината доста осира имиджа на предницата с гърбавината на задницата! Някои хора имаме нужда и от големи комбита!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги за СС забравете, но комби ще има наистина, само че нама нищо общо със снимките по горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супърб комби ще има - още не е уточнен окончателния дизайн, но вече има предсерийни образци, които се тестват в Чехия. Ако до края на годината не излезе - ще остане за другата. Инфото е от човек работещ в Шкода. Неговото мнение е, че Супърб комби е по-хубав от сега познатия седан.

 

Чакаме....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Миии според мене не трябва да вадят комбито(верно седи като катафалка,ако не е обработка с фотошоп),това тряаа да си остане представителен флагман....Що няма S-класа комби?А и в крайна сметка има бусове за тези които искат да мъкнат мноооого багаж....Да не говорим че с тая twin door направо може да се ползва като комби...Много голям багажник има. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е само грозната задница - twindoor не увеличава обема, а само прави по-лесно вкарването на по-обемни предмети. Обаче там където Комбито ще е със затворен капак (като вози хладилника например ;)) twindoor ще зее като на стар москвич капака - грозно! А пък може да се избегне. И що няма S-class комби - ми що нямаше S-class 4x4?!? - Щото трябваше Ауди да им покаже А8 Quattro, че да се усетят. Вече има 4Matic (дето многучените мислят, че означава, че е с 4 скорости smile027 ) и BMW ще извадят 7-ма серия 4х4 - предлага се каквото се търси - едно време баничарките, вановете, псевдо-джиповете (така любимите SUV) не съществуваха, но сега са толкова масови. Коли като Audi Allroad или любимата Октавия Скаут също нямаха алтернативи, но вече се роят. Мерцедес нямаха и такава подигравка като A-class, ама направиха, така че да участват и този пазарен сегмент.

 

Тъй че един Супърб комби ще даде каквото липсва от Октавия комби :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Ако Шкода отиде там, където е Фолксваген, или пък още по-голяма грешка - където е Ауди, какво ще стане с тези две марки? А кой ще дойде на мястото на Шкода? ...

на мястото на ШКОДА ... ще дойде СЕАТ smile035 smile091 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е виж сега,действително ако ще зареждаш плод и зеленчук от борсата или ще превозваш строителни материали, ще ти трябва най-малко комби.... :D Но надали някой ще си купи супърб за да го ползва за товарно магаре,като може да си земе за 3 бона един ескорт комби и да го твари колкото си ще,доста по евтин вариант е.....

А може и да няма S-класа комби щото който я кара ,първо не си мести хладилника а си купува директно нов,и второ ако му се наложи си плаща и му доставят съответния обемен багаж с бус...Абе не напразно марките си имат флагмани за по представителни случаи....ФАКТ! :smt004

Задницата на Супърб 2 е много красива!!!Отзад колата е супер просторна а и багажното отделение е доста голямо.....дизайнерите са се раздали отсекъде!!! smile168 smile152

 

Абе не е само грозната задница - twindoor не увеличава обема, а само прави по-лесно вкарването на по-обемни предмети. Обаче там където Комбито ще е със затворен капак (като вози хладилника например ;)) twindoor ще зее като на стар москвич капака - грозно! А пък може да се избегне. И що няма S-class комби - ми що нямаше S-class 4x4?!? - Щото трябваше Ауди да им покаже А8 Quattro, че да се усетят. Вече има 4Matic (дето многучените мислят, че означава, че е с 4 скорости smile027 ) и BMW ще извадят 7-ма серия 4х4 - предлага се каквото се търси - едно време баничарките, вановете, псевдо-джиповете (така любимите SUV) не съществуваха, но сега са толкова масови. Коли като Audi Allroad или любимата Октавия Скаут също нямаха алтернативи, но вече се роят. Мерцедес нямаха и такава подигравка като A-class, ама направиха, така че да участват и този пазарен сегмент.

 

Тъй че един Супърб комби ще даде каквото липсва от Октавия комби :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

superbird, предполагам, че си се засегнал за коментара на задницата на твоята кола, обаче.... на вкус и цвет - товариш нет! Харесва ти и си караш - супер, по-хубаво от това не виждам - да си щастлив и доволен от това, което имаш! Само моля не ми го натрапвай, а ;)

 

За багажника и раздаването на дизайнерите - обясни ми как кола почти 4.83м има само 15л по-голям багажник от кола 4.51???? За 32см = 15л??? Хич няма да споря за пространство на задните седалки - основното там е отишло, но именно затова багажника на Супърб не е най-супер-мупер и затова смятам, че Супърб комби е съвсем в реда на нещата, още повече 4х4 с DSG ;)

 

Не виждам по какъв параметър сравняваш S, 7-ма серия и А8 със Супърб - ако погледнеш ценовата листа на 3-те модела, ще разбереш, че Шкода въобще не е затам и нейната целева група е съвсем друга. Защото няма не само S, ами и Е-класа, че даже и С-класа, която да започва от 34 хиляди лв с ДДС... И никой не дава за 60 хиляди 260кс + автомат + 4х4 и такъв обем на пътническо и товарно пространство.

 

И моля те не наричай сина ми Плод или Зеленчук - като му събера столчето, количката и малко дрехи, малко наши неща не остава много място в багажника, докато в един Супърб комби нещата биха били по-добре. Както и цената ще бъде по-добра от Пасат например, нищо, че предлага повече. Недей така клиширано да мислиш, че голямата е кола е само за "търговска дейност".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

superbird, предполагам, че си се засегнал за коментара на задницата на твоята кола, обаче.... на вкус и цвет - товариш нет! Харесва ти и си караш - супер, по-хубаво от това не виждам - да си щастлив и доволен от това, което имаш! Само моля не ми го натрапвай, а ;)

 

За багажника и раздаването на дизайнерите - обясни ми как кола почти 4.83м има само 15л по-голям багажник от кола 4.51???? За 32см = 15л??? Хич няма да споря за пространство на задните седалки - основното там е отишло, но именно затова багажника на Супърб не е най-супер-мупер и затова смятам, че Супърб комби е съвсем в реда на нещата, още повече 4х4 с DSG ;)

 

Не виждам по какъв параметър сравняваш S, 7-ма серия и А8 със Супърб - ако погледнеш ценовата листа на 3-те модела, ще разбереш, че Шкода въобще не е затам и нейната целева група е съвсем друга. Защото няма не само S, ами и Е-класа, че даже и С-класа, която да започва от 34 хиляди лв с ДДС... И никой не дава за 60 хиляди 260кс + автомат + 4х4 и такъв обем на пътническо и товарно пространство.

 

И моля те не наричай сина ми Плод или Зеленчук - като му събера столчето, количката и малко дрехи, малко наши неща не остава много място в багажника, докато в един Супърб комби нещата биха били по-добре. Както и цената ще бъде по-добра от Пасат например, нищо, че предлага повече. Недей така клиширано да мислиш, че голямата е кола е само за "търговска дейност".

 

Ни най-малко искам да натрапвам каквото и да било,а още по малко съм се засегнал,просто изказвам мнение,каквото правиш и ти! :smt017

Под просторен багажник имах предвид,че за наличното пространство на задните седалки което предлага модела багажника от 565л е доста добро постижение!Не знам коя кола имаш предвид (4,51м) като сравнение, но направи сравнение и на пространството за краката на пътника отзад и широчината на седалките отзад,това никак не е за пренебрегване(именно заради детското столче например)!

Като цяло незнам къде си разбрал,че сравнявам S-класа с Шкода...Става дума за сегмента флагман като цяло и за неговото предназначение....

Не си спомням в което и да било мое мнение да съм намесвал сина ти и най малко имам за цел това,ти даде за пример хладилник и незатварящия се капак отзад....Много лично приемаш постовете...Всичко е въпрос на вкус и лично виждане за нещата,а форума е точно за това ,всеки да си изразява мнението...В крайна сметка на някои хора им стига и седана за детско столче и багаж...... :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.