Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Май ще имаме скоро и Superb CC


chavdarlk

Recommended Posts

  • Отговори 71
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    10

  • bega4kata

    9

  • VALDO

    6

  • chavdarlk

    5

Най-много писали в темата

Суперб комби-егати влака,много яко .На мен ме харесва/ще става и за катафалка и да си пренесеш ламперията за покрива :mrgreen: Сега ако и го направят с 3.0 тди....може следващата да е такава smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 Брат ми караше комби, а сега кара Espace. Та винаги съм го молил да ми отговори литературно или да напише едно есе на тема "Удоволствието да караш рейс". Като го гледам тоя супърб комби направо се замислям да попитам поддръжниците на този автомобил да ми развият същата тема. Сигурно ще има много интересни убеждения и самовнушения. :-k

Суперб комби-егати влака,много яко...ще става и за катафалка и да си пренесеш ламперията за покрива :mrgreen: Сега ако и го направят с 3.0 тди....може следващата да е такава smile021
И не само батко Сами. Може да се ползва и да си пренесеш новия хладилник от Техномаркета, също и да си докараш новата дограма. А ако печеш ракия - спокойно 4-5 бидона джибри влизат вътре. На тази кола адски ше и отива теглич и ремарке с дървени канати smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айди айди!Много ще си е хубава колицата!Само не ми е ясно,защо фаровете са различни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валдо прави разлика между комби и автобус ша ва замола. Поне имаш комби и скоро покара Супърб. Ти ми кажи дали на Супърб му отива комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валдо прави разлика между комби и автобус ша ва замола. Поне имаш комби и скоро покара Супърб. Ти ми кажи дали на Супърб му отива комби.
Бе аз и преди съм каръл Супърбо,ама не беше CR.Нищо не мога да кажа за комби варианта му!За мен Superb е една представителна лимузина и не бих си взел комби!

П>С> А по принцип мен си ме кефят гигантските автомобили.За града твърдо заставам за автомобил от рода на FABIA-та!В момента съм на вълна новото Polo!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A за чупката в дясно от пръскачката за фаровете кво ще кажеш?

ами точно там има пак фолио

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A за чупката в дясно от пръскачката за фаровете кво ще кажеш?

ами точно там има пак фолио

Аве аз освен на твойта маска друго фолио не виждам! smile001

Явно идеята е била да се замаскира малко като Octavia!

П>С>Ся ако кажете,че и халогените са еднакви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Всъщност, не е съвсем зле...

Получило се е нещо средно между това, което ми се искаше, и това което не ми се искаше...

Ще почакаме, ще видим какво ще излезе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Явно ще е така,то фолиото си личи..,къде е залепено!

Само не знам докога ще го крият,щото вече нямам търпение,..... да го пускат това пусто комби.... smile048 ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видно е, че се опитват да я заприличат на Октавия фейслифт.

Личи си формата на истинските стопове, но мисля, че ще има продължение и на задния капак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.