Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100ss 1.3 журнал на трошача


anastas

Recommended Posts

  • Отговори 319
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    127

  • Krankenstein

    37

  • Skoda_Estelle

    29

  • bega4kata

    19

Най-много писали в темата

Ако имаш вибрации или резонанс от уредите в таблото (което подозирам, че ще се случи), облепяш с битумна шумоизолация и всичко приключва smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

030603536.jpg?r=0

Златни ръце имаш, да знаеш!

 

Мислех да ти го напиша още като видях катерушката, ама сега с това табло, и преди боята, и сега, на право ме кефиш!

 

Един ден, като започна да работя само това, което ме кефи, бих работил с/за теб.

Тихо, кротко, неуморимо си движиш нещата -

с мисъл в главата и сръчност в ръката.

=D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Насе, колата ти е невероятна!!! И е една от основните причини да ме е яд, че не присъствах на събора, за да я видя на живо.
Първоначално, като видях първите снимки на джантите, си я представих почти точна така, само че си мислех, че ще е с хромирани брони, огледала и т. н., за да си пасне с джантите. Сега виждам, че има още доста черни елементи - осветлението на номера, решетките, гривните на фаровете, което прави идеята пълна. Но пък се зачудих ти дали не си се зачудил за черни джанти, с полиран борд, а...? Нещо такова: http://www.solmazlastik.com.tr/images/b ... 040563.JPG
И още нещо се зачудих - какво мислиш за едно черно странично райе, по подобие на 911-ките, което да е на нивото на броните? Нещо такова: http://sloancars.com/wp-content/uploads ... w_web1.jpg
И още нещо се зачудих - сега кое от твоите творения ми е любимото... И май отговорът е същият - последното!
И последно - кажи сега с коя кола ще се захванеш - комбито, ерката...?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се пипа още , имам хром гривни на фаровете , хром на броните няма как да стане щото са доста различни вече от оригнала бих могъл да ги направя да изглеждат като хромирани .

Искам да си направя нов преден капак бед дупки отвори и т.н. но нямам нов сигорно ще правя стъклопластче и предно ножче някво колкото до лепенки , ивици да ще има но още мисля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами прав е Коцето по принцип, но в случая ние не търсим кусури на проекта за да омаловажаваме труда на Наско, а точно напротив... просто обсъждаме с него възможностите за доразвитие на проекта, което е и целта на подобни теми, точно затова ги пускат авторите - винаги може да дойде отнейде добра идея. Иначе Анастас е пример за идеалната комбинация от желание и умение - ако липсва първото абсолютно нищо не става, щом човек ползва уменията си само за печалбата. Ако липсва второто /както при мен/ нещата се получават доста по-трудно и само с много пари /когато ги има/, а когато ги няма - дори с гладуване в името на хобито и идеята. Така че не е редно да съдим само от своята камбанария...

Мисля, че коментарите дотук бяха достатъчни, чакаме Наско да ни държи в течение по проекта.

 

п.п: Жоро, не се обиждай пък ти, едва ли малкия се заяжда целенасочено с теб. Но ми направи впечатление, че и двамата не бяхте на събора, а сега спорите за кола, която дори не сте виждали на живо, камо ли да сте се возили... погледнете се отстрани и се замислете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... просто обсъждаме с него възможностите за доразвитие на проекта, което е и целта на подобни теми, точно затова ги пускат авторите - винаги може да дойде отнейде добра идея.....

От цялото ти мнение, това е същинската част.

Топлата вода ли ще откриваме? Всички пишещи тук са наясно какви възможности и постижения има Анастас.

Аз приемам всякакви мнения за моята кола. И това е съвсем в реда на нещата. И не се сърдя на никого за това. Дори и от хора, които не са я виждали на живо. Ако има някакви разминавания с моето виждане се опитвам да обясня защо така съм сметнал за добре да го направя. А не с тъпото обяснението "всеки си има вкус". Обаче малко хора търпят чуждо мнение. Тук е практика да се ръсят само суперлативи/щото е и най-лесно/ и всяко различно мнение не се приема за нормално, а едва ли не като заяждане. Различното мнение не е критика. Разберете го това нещо!!

Анастас беше така добър да обясни веднага с няколко думи за какво става въпрос:

Ще се пипа още , имам хром гривни на фаровете , хром на броните няма как да стане щото са доста различни вече от оригнала бих могъл да ги направя да изглеждат като хромирани .

Искам да си направя нов преден капак бед дупки отвори и т.н. но нямам нов сигурно ще правя стъклопластче и предно ножче някво колкото до лепенки , ивици да ще има но още мисля

Приключвам писаниците тук, за да не ви дразня. С Анастас ще си разговарям извън форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насе, не мога да се нагледам на големите задни вежди вече няколко дена, страхотно си ги изработил!!!

Я кажи за съединителя - беше пускал някакви снимки на твое творение с основа диск от циркуляр (или нещо подобно) - с него ли си, как го усещаш след гонките и т. н....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя е стоковия ония е на бмв-то

От кола за дръпки стана кола за дърпане тъпата петица омля :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Абре Танасио , забраих да те проверя на събора , па и с таа бурия за ауспух нищо не се чуваше освен нея ... та според теб (ако си сложил само алуминиеви пръти) стана ли като с хидравлични повдигачи (тихичък) мотора ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Едни спецове казаха че неможе на тая кола да се сложи централно все едно москвич с централно ... механизмите били тежки нямало място и тн.... :lol:

Сменят се малко пружинки и се пилят се малко гърбици , отпред е ужас направо се монтира с огледалце ама става ! Не съм снимал много щото беше изнервящо дело smile021 следва алармата , музичката , климатика и край на проекта

031421052.jpg?r=0

 

031421050.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

031512787.jpg?r=0

 

031512786.jpg?r=0

 

031512788.jpg?r=0

 

Алпинче и херцче и субче 10 инча отпред ще е със dls r1

 

031512791.jpg?r=0

 

031512792.jpg?r=0

 

031512794.jpg?r=0

 

Нещо ролбара ми е близо до корите и правя гимнастики с фланците

 

031512796.jpg?r=0

 

031512798.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее на яката жица. smile035 Настасе , и да не забравиш едно отделно ключе за червения ( оперативния) плюс на

алпинчето , че маа утечка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто да го върже след контакт. С подобен Алпайн успях да утрепя дори Баннер Пауъбулл за 10 дни престой smile021 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала! Насе, от това дето го плясна на тавана може да сложиш и във вратите, върху битума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Централното работи , алармата писка , музиката е доволна , върви прекрасно спира чудесно ! кво му тря на човек ..... следваща цел 1202 STW !!!!!!!!!! + 1000mb 500hp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.