Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Казано - сторено!Среща на 1.03.2009 г. в 14:00 часа на обичайното място!

 

П>С> И да си носите мартеничките! smile001

П>С>2 Може и да не идвате със запалени фарове,щото Баба Марта като дойде, може и без тях! smile116

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Бургазлии, заформиха се две регионални срещи в един и същи ден и час. Носете си фотоапаратите и ние нашите. Пък после ще си мерим...аа снимките и мартениците smile001 .

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,) За съжаление няма да мога да дойда днес на срещата,снощи Баба Фела сгъна и днес панически търся майстор който да и обърне внимание.Честита Баба Марта на всички и с нетърпение чакам да качите снимки от днешното събиране!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакахме сега ти прочитам поста!!!Иначе те чакахме доволно!Какво и стана на хубавицата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,) Здрасти,как мина срещата????Ще има ли снимки и отзиви?????Светна ми лампата на акумулатора снощи и едва се прибрах,наи-вероятно ще излязят четки,утре сутринта съм на майстор.За капак на всичко онзи ден забелязах че перката на радиатора работи постоянно и има термодатчик за смяна,изключих я докато го намеря този датчик и постоянно гледам температурата да не стане мазало.Та така,за два дни-две бели..........Разказвайте за днес,как мина?????Искам и снимки!!!!Поздрави от мен на всички и доскоро smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна срещичка стана! :smt004 Днес бройката се увеличи с още двама! Хапнахме, пийнахме! smile159 :smt030

 

Ето тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=347872 са снимките, които направих аз.

 

А тук: http://vbox7.com/play:c9d40b18 има едно клипче от днешния ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей с всяка среща ставате все по многобройни! Само така! smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аааа-ааа ! Добре , добре ! Бързо се клонирате и събирате. Добре се е получила срещата. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката с надпис "Честита Баба Марта" е мн яка smile168 smile168 .

 

Абе вие бургазлии много бързо взехте да се множите :D , само така :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Бургазлии. Вярвам сте получили честитката от Софийската група. Ние получихме вашата и сме Ви много благодарни. Нашата среща също стана супер. На всеки дошъл Шкодата му беше окичена с мартеница и й беше поискана прошка. За лошите пътища, за юркането и за това, че къпането е малко по-назад. Всички Шкоди ни простиха. Дори една от тях показа на какво е способна и остави едно Субару Легаси да й диша прахоляка. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм да стана много хубава срещичка! Доволна съм ! И брата доветох,затова мартеница се получи \:D/ ! Бургазлии все хубави хора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееех,бургазлии ,като гледам снимките чак ме хваща яд,че ще мога чак през лятото да се присъединя към бургаската група.Тъкмо състава ще се увеличи със още една Естелка. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, горе главата! Не се тръшкай! Няколко месеца останаха. Слънце, море! Ще има музика, хапване на пържена рибка и пийване на студена биричка smile159 . Ще има хубави женички. Ще има и хубави шкодички. Само да дойде лятото! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не мога да дойда на Обзор. :( Оправданието ми е твърде съществено. На работа съм, както обикновено. ](*,) Тази пуста работа! Ако можех щях да се чупя от работа, ама все пак нали телевизионния зрител трябва да има какво да гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.