Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Концепция на новата Fabia vRS


ФИлия

Recommended Posts

Ето я:

post-2608-138453077751_thumb.jpg

post-2608-138453077781_thumb.jpg

post-2608-138453077785_thumb.jpg

post-2608-138453077788_thumb.jpg

post-2608-138453077777_thumb.jpg

 

Само остава да си боядисам и покрива на Румстъра черен и съм готов с Румстър RS smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концепция е друго, не е официална презентация ;) . Прекалено барната ми се вижда за заводски тунинг, до сега не е имало RS модел с толкова разхищения на спойлери :lol: и интериор с такива смели дизайнерски решения :mrgreen: .

 

Поздрави ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концепция е друго, не е официална презентация ;) . Прекалено барната ми се вижда за заводски тунинг, до сега не е имало RS модел с толкова разхищения на спойлери :lol: и интериор с такива смели дизайнерски решения :mrgreen: .

 

Поздрави ;) .

 

Мда, интериора и на мен ми се вижда, доста ...смел, както добре си се изразил. За концепцията и презентацияата си прав, но и аз не съм писал никъде, че е презентацията де. За да е по-ясно ще променя заглавието на темата smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ако е новата РС-ка от утре почвам да събирам пари за такава smile071 Някак си тая кола има напълно завършен вид - уникален дори ! smile105

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako-черни фарове и стопове! smile168

 

Все още обаче нищо не е сигурно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Ako-черни фарове и стопове! smile168

 

Все още обаче нищо не е сигурно!

 

Изглежда сякаш Хашек си е "поиграл" със спрейчето върху тях :mrgreen: Тия чехи пък да не видят нещо, трябвало е Миро да регистрира патента ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много обикновен ми изглежда този RS. Тук е дадено инфото в сайта на Škoda =>изберете Škoda Concepts.

Дифузиорите и сега ги предлагат за Ф2 тук. Само дето са увеличили настрани черното.

Интересно ми е че и при снимките на новата Фабия Скаут, са използвали новия волан от Суперба. Май се готви лека ъпдейтване на модела. Да е пролетно свеж :mrgreen: .

А гледам и нов климатроник + музиката от новата Октавия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.