Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

В този ред на мисли, г-н Sharpshooter, ако ще идватe, малко нахално да напомня за стикера :P

Стига да успея да приключа със задачките на време, можеш да ме приемаш за напомнен :P

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия, но бих могъл да се отбия, за не повече от час :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия, но бих могъл да се отбия, за не повече от час :)

 

Поздрави!

 

Имаме сделка значи! Че тебе специално не съм те виждал от сума време! Аз даже може и малко преди 14ч. да цъфна

 

П.П. Чак ся виждам къде съм писал и че не само е грешна темата, но и раздела. Отворих малко работа на модовете, трябваше в темата за редовните софийски срещи да пиша, ама кьорав карти не играе... :blush:

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми Господа Пичове , утре като първа неделя на Май месец , дали ще успеем да се порадваме на малко убу време и лаф моабет :)

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близко сте ми, тъй че ще се домъкна от посока Княжесбург :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам, поне за малко, да дойда. :(

Оказа се, че утре е единствения възможен ден в обозримото бъдеще, за лифтинг, ботокс, силикон в устните и прочие, за БМВ-то на Жената, с цел подобряване на физиономията му, след срещата с 20 килограмов язовец, при скорост 110 км/ч...

Бронята е боядисана, новите части са налице, момците са ангажирани, така че нямам избор.

Дано успея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми Господа Пичове , утре като първа неделя на Май месец , дали ще успеем да се порадваме на малко убу време и лаф моабет :)

Дават го почти хубаво

http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011/hourly

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , аз днес пропускам срещата на НИМ. Ако някой има желание и възможност , да вземе да поснима малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В зависимост от задръстванията по магистралата може и да намина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.