Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

И моито , но почнаха да ми падат гайките и палнах да ги стягам ... сори , че изнизах кат мокра връв ам тва пролетно слънце явно ми действа зле ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте се колеги. Събор предстои. Там няма да има "присъствието ми беше рекордно кратко" или "почнаха да ми падат гайките". Стягайте се. Мога да помагам с някои бабини рецепти, та да сте на ниво.

 

Божо какво означава поканата към Пепи "Пак заповядай". Значи ли че следващия път ще има още изненади?

 

Пепи проблемът е толкова решен, колкото ти го знаеш, т.е. боксът зове бялата Октавия за проверка. И понеже по сервизите кат видят млада дама с по-голяма кола и се почва едно........ Та си мисля, че при Мими в Друмник ще й се обърне подобаващото внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте се колеги. Събор предстои. Там няма да има "присъствието ми беше рекордно кратко" или "почнаха да ми падат гайките". Стягайте се. Мога да помагам с някои бабини рецепти, та да сте на ниво.

 

Божо какво означава поканата към Пепи "Пак заповядай". Значи ли че следващия път ще има още изненади?

 

Пепи проблемът е толкова решен, колкото ти го знаеш, т.е. боксът зове бялата Октавия за проверка. И понеже по сервизите кат видят млада дама с по-голяма кола и се почва едно........ Та си мисля, че при Мими в Друмник ще й се обърне подобаващото внимание.

 

Понеже аз се падам доставчикът на датчика - да питам :oops: :oops: :oops: Датчикът ли е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не. Просто в почти спряло положение спирачката прескърцва много неприятно. Като се махне бушона на АБС-а нещата се оправят. Явно "чтота не так" както казват руснаците. Но не е датчика - няма грешка (поне на таблото)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,не ти си проблема...датчика си е супер!Благодаря пак ! Грешката я няма,но остава проблема със спирачките!

Сега като спирам оределено си ми дърпа цялата предница и волана на дясно ,на към удареното (преди) колело. Ужасно се спира :smt034 ...но спира де!

Мишо бокса ме зове....вече глас няма да вика...но и време ми трябва и финанси! smile088

Пепи благодаря ти пак за диагнозите....кой знае какво ще излезе накрая! И определено е както казва Мишо,като ме видят в серзвиза и ....... ясно ви е! :(

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...И определено е както казва Мишо,като ме видят в серзвиза и ....... ясно ви е! :(

Решението на това е елементарно - молиш някой приятел да дойде с тебе в сервиза. Предварително си го запознала с проблема. Той говори с майстор/приемчик, той оставя колата и т.н. Не разбирам защо, ако наистина си патила като жена в сервизите, не си подходила по този начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тест пилота ( Чичо Джак ) диагностицира проблема още предишния път , ама все от някъде трябва да се почне ... днеска нов датчик , утре нови дискове и накладки и накрая се отварят и задните и колата става чук ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тест пилота ( Чичо Джак ) диагностицира проблема още предишния път , ама все от някъде трябва да се почне ... днеска нов датчик , утре нови дискове и накладки и накрая се отварят и задните и колата става чук ;)

Както си я подкарал, ще стигнем до нова кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи и девойки :mrgreen: , ако мислите този уикенд да има среща(трета неделя на месеца е) предлагам по изключение да я направим в събота от 14ч - на Великден на никой няма да му е до срещи на форума :) . Другия вариант е да пропуснем изобщо срещата и да се видим направо на събора. Очаквам предложения и коментари :smt032.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А извинявай какво трябва да правим на великден че да не ни е до срещи??

Извинен си, Васко :lol::P ! Ми предполагам, че повечето хора (включая и аз) ще са ангажирани с разни семейни сбирки и/или преяждане с агнешко, яйца и козунаци. :-k Та затова предлагам ако има среща, то тя да е в събота. И все пак мнозинството решава smile159. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,ще се чукаме с яйца и ще месим козунаци smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

По темата - 3-та Неделя от месеца се пада 17.05. и остава цяла седмица до F1 в Монако. Времето го дават smile047 и smile127

Май срещата (след днешната извънредна) се заформя като редовна (справка - заглавието) или бъркам. Вашите мнения колеги......?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата - 3-та Неделя от месеца се пада 17.05. и остава цяла седмица до F1 в Монако. Времето го дават smile047 и smile127

Май срещата (след днешната извънредна) се заформя като редовна (справка - заглавието) или бъркам. Вашите мнения колеги......?

 

 

Нещо за вчерашната среща,няма никакви отзиви...... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата - 3-та Неделя от месеца се пада 17.05. и остава цяла седмица до F1 в Монако. Времето го дават smile047 и smile127

Май срещата (след днешната извънредна) се заформя като редовна (справка - заглавието) или бъркам. Вашите мнения колеги......?

 

В неделя строени в 2 редици пред НИМ smile001 :mrgreen:. Времето може да е уе-е-е-еко дъждовно, но пък ОМВ-то е на една крачка :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте искам да пипитам дали при някои е останал излишен календар че неска и утре ще съм около София ако някой има, непомна кои отговаряше за тях да взема един примерно да дойда в неделя на НИМ като се събирате че то половината година мина :oops: аз още не съм си взел календар. 8) :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах на събора - календарите са изчерпани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има още. За събора и тях забравих да взема заради бъркотията по колата. Ако искаш звънни ми утре да се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста рехава срещичка се получи - 5 коли се събрахме само smile049. Явно хубавото време е "изстреляло" всичко живо извън София smile048.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да е било 15:50 ..., че точно в 15:45 се разотидохме ... след 2 бири на човек :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.