Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Не запазих касовата бележка от НИМ за доказателство, но 15:49 трябва да съм бил на касата smile048 .

А на обичайното място имаше около 5-6 други марки коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не запазих касовата бележка от НИМ за доказателство, но 15:49 трябва да съм бил на касата smile048 .

А на обичайното място имаше около 5-6 други марки коли.

 

Печеля smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста рехава срещичка се получи - 5 коли се събрахме само smile049. Явно хубавото време е "изстреляло" всичко живо извън София smile048.

 

Рехава...,ама качествена.....! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо. 31.05 един вид се пада първа седмица на Юни, а освен това се пада и между Монако и Истанбул по календара на F1. Та за тогава да видим. Току виж сме се събрали повечко хора и няма да си тръгваме между 15.45 и 15.49. В крайна сметка с какво Алфистите са повече от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка с какво Алфистите са повече от нас.

Може би с Ромео smile001 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Срещатата утре остава ли ?

 

 

утре в колко....

В заглавието пише - 14ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък след има няма половин гоидна се сдобих със стикер ... ама вината си е у мене де :(

надявам се накой от майсторите на следващата среща да ми го и лепне ;) ... че в цената не беше включен и монтажа ... хихихи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...надявам се накой от майсторите на следващата среща да ми го и лепне ;) ... че в цената не беше включен и монтажа ... хихихи

Е не те е срам. Нали ти предложих да го поставим и ти каза, че щял си бил да миеш стъклата и нам си кво си още. Ей Лъчоо ше smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги какво се случва сега? Имаме ли среща в Неделя на НИМ или имаме скара на полянка 3?

 

П.С.- Пиша и в двете теми едно и също, барем се случи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво се случва сега? Имаме ли среща в Неделя на НИМ или имаме скара на полянка 3?

 

П.С.- Пиша и в двете теми едно и също, барем се случи нещо.

 

мен ако питаш ... чакаш от умрел писмо, несериозна работа баси ...

що не се пусне една анкета, ай кажи ми де ... да се гласува и без това сме в предизборна кампания :)

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То кат кажеш предизборна кампания и хората се шашкат. За това ние двамата със сина ми сме на НИМ около 13.30 - 14.00 ч в Неделя, пък който иска да заповяда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Неделя май и аз ще успея да дойда, барем да се запознаем лично :D

ПС: Сега само да не се откажете заради мен smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам отскоро във форума и искам да попитам дали скоро ще има национален събор на шкода...?

 

да ще има :)

ДОГИДИНА НА 03.05. ;) smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам отскоро във форума и искам да попитам дали скоро ще има национален събор на шкода...?

Привет колега и добре дошъл при нас. Както спомена колегата преди мен - ще има събор догодина. За тази година беше 01 - 03.05. Но за сметка на това догодина ще бъде още по силен. Междувременно в този раздел следи регионалните срещи (в зависимост от това от къде си). Примерно за София срещите са горе долу както са на заглавието. Пък живи и здрави като се срещнем ще ти отговорим на всички въпроси и това докато си пием бирата или безалкохолното.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам отскоро във форума и искам да попитам дали скоро ще има национален събор на шкода...?

... бирата или ...

ясега аз да ви подбера ... убийци такива - ПИЕТЕ И КАРАТЕ ААААААА ???

smile001 smile091 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах smile091 Чичо Джак само ни дебне да си върне за оная тема дет го изядохме за Макс. Скорост на околовръстното smile001 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделята се очертава да съм свободен. Ако е добро временцето нямам нищо против да се опуша на полянка.

 

Моите предложения:

1) По пътя към манастира над Банкя (забравих името, но там е едно от предишните срещи)

2) Ждрелото на Ерма (40км от София)

3) По пътя към Мальовица (около 80км от София)

 

Други предложения са добре дошли. Аз лично мисля, че 1 е най-удачно. Можем да се съберем на някоя Била за покупки и към 10h смело напред.

 

Ако организацията не стане в 14h на НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да присъствам, но предупреждавам, че времето в Неделя ще е лошо за полянки, че даже и за НИМ :? .

Времето ми изиграва много лош номер, в Неделя сме на Осогово, щяхме да ходим до връх Руен ](*,) .

Запазил съм апартамент в х-л "Три буки" да празнуваме 10-годишнина от сватбата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделята се очертава да съм свободен. Ако е добро временцето нямам нищо против да се опуша на полянка.

 

Моите предложения:

1) По пътя към манастира над Банкя (забравих името, но там е едно от предишните срещи)

2) Ждрелото на Ерма (40км от София)

3) По пътя към Мальовица (около 80км от София)

 

Други предложения са добре дошли. Аз лично мисля, че 1 е най-удачно. Можем да се съберем на някоя Била за покупки и към 10h смело напред.

 

Ако организацията не стане в 14h на НИМ.

тази неделя има формула от 15ч. ;)

май забравяш ... колегаааааа ;)

 

Аз няма да мога да присъствам, но предупреждавам, че времето в Неделя ще е лошо за полянки, че даже и за НИМ :? .

Времето ми изиграва много лош номер, в Неделя сме на Осогово, щяхме да ходим до връх Руен ](*,) .

Запазил съм апартамент в х-л "Три буки" да празнуваме 10-годишнина от сватбата...

 

честито, живи, здрави и още деца ... ама не разбирам само, за такова празнуване защо ти е хубаво време - не се ли прекарва целия този празник в леглото, с ягоди, сметана, шампанско, хубаво вино, тънки мезета, секси бельо и т.н. ... просто идея ... за лошото време , а и жената ще бъде доволна :) :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

тази неделя има формула от 15ч. ;)

май забравяш ... колегаааааа ;)

...

 

Не съм! Ма нищо не пречи да си помъкна лаптопа и така да зяпам smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.