Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газ на Фабия 1.2 НТР


svanto

Recommended Posts

Здравейте. Търсих във форума, но не намерих... Имам Фабия 1.2 НТР. Исках да сложа газ, но получавам много противоречива информация. Моля някой ако може да ми посочи такава тема или ако няма ще съм благодарен да чуя мнения. Просто ми казаха , че три-цилиндровия мотор и капризната електроника не се разбират с газовия инжекцион и не мога да очаквам нищо друго освен ядове.Ако някой има преки наблюдения моля да сподели. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега във форума има теми в който са обсъждани множеството големи проблеми който възникват при поставянето на газ на този двг виж тук viewtopic.php?f=8&t=13602 моят съвет е ако не искаш куп проблеми си карай на бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 години по-късно...

Здравейте колеги.Имам 3 Рапида на газ и съм много доволен от BRC.Вече съм 200 000хил/км и нама никакви оплаквания.Надявам се това да ви е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Фабията на жената е точно такава-1.2 НТР,54к.с. Гони 100000км само на газ с български газов инжекцион за 750лв. Два пъти съм сменял свещи и през 15000 филтри , без да е правен някакъв реглаж на клапаните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.