Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време е за софийска скара на поляна 3


ID A

Recommended Posts

Както реши мнозинството, разбира се, аз само предлагам, за мене всяка дата е О.К. - метам и въртя мръвки на жаравата и по празници, и в делници, на дъжд, пек, студ и вятър. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 201
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • unclejack

    29

  • РусенскоВарено

    21

  • C2H5OH

    20

  • Krankenstein

    17

Най-много писали в темата

Aбре момци, през лятото и ранната есен може всеки месец да се прави по едно барбекю на мястото на някоя от редовните сбирки пред НИМ, така всички желаещи ще могат да се включат, а някои и не само по веднъж ;) За местото: над Банкя миналата година мисля, беше идеално - и винетка не е нужна. Иначе може и да се разнообрази терена - примерно нейде по Витошата или по пътя за Самоков след язовира има една местност Мечката, но за там вече и минетка май ще трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз немога на 20-21-ви. Тогава съм на събор на Пежо в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз немога на 20-21-ви. Тогава съм на събор на Пежо в Пловдив.

 

Ставаме 2-ма - Драконът ни зове :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, остават датите 13 или 14 Юни - коя от двете и КЪДЕЕЕЕЕЕ? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз немога на 20-21-ви. Тогава съм на събор на Пежо в Пловдив.

smile122 Това момче съвсем полуде - айде, Кранкенщайн има Пежо от годините, когато таз фирма правеше и коли освен тоалетни, за него ОК, ама ти... Не те слуша главата синко, не стой на слънце през лятото smile112

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В допълнение ще кажа, че Ники (coverdale) сподели, че на него пък не са му удобни датите 20-21.06.

Май една анкета ще свърши работа.

 

Мишо е прав,най-добре да направим анкета,за да се уточни дата. :smt017

То е ясно че не може на всеки да се угоди,пък и не искам колегите да се съобразяват с мойте ангажименти.Който дойде,дойде..,който не,...следващия път! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз немога на 20-21-ви. Тогава съм на събор на Пежо в Пловдив.

smile122 Това момче съвсем полуде - айде, Кранкенщайн има Пежо от годините, когато таз фирма правеше и коли освен тоалетни, за него ОК, ама ти... Не те слуша главата синко, не стой на слънце през лятото smile112

 

Божо,на жената авомобила е Пежо и немога да разбера защо трябва да изпусна възможността да изпия една бира (няколко пъти) някъде с нови хора. Аз на марката няма да изневеря !!! smile159

 

 

А колкото до срещата ако ходим на мойта вила нека да бъде 13-ти smile152 smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо,на жената авомобила е Пежо и немога да разбера защо трябва да изпусна възможността да изпия една бира (няколко пъти) някъде с нови хора. Аз на марката няма да изневеря !!! smile159

 

Aз пък не отивам, за да пия smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една локвичка в Банкя, с огромна поляна, но в непосредствена близост до къщи.post-3002-138453094786_thumb.jpg

 

Иначе при манастира също е хубаво и просторно.

А р.Батулия в Искърското дефиле?

А Кокаляне или Панчарево?

post-3002-138453094814_thumb.jpg

post-3002-138453094817_thumb.jpg

post-3002-138453094819_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батулия е прекрасна идея, мястото е невероятно, а и не е далече и се стига доста бързо, пътят е ОК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раиона е супер ... проблема е че местенцата за пикник обикновено са доста пренаселени ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раиона е супер ... проблема е че местенцата за пикник обикновено са доста пренаселени ](*,)

Може да оставим Вуду за съгледвач от предишната вечер - ще му вземем син буркан за бялата Астра и нЕмаме грижи smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно уточни ли се кои дати ще бъде скара-поляната? ...

дайте да се каже най-накрая и всеки да си знае, които може да дойде, а не всяка седмица да се отлага с "още една седмица" ... басииии smile175

 

Хубаво де, остават датите 13 или 14 Юни - коя от двете и КЪДЕЕЕЕЕЕ? :lol:

 

аз пък съм на морето тогава ... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,баси късмета имам... Няма ли почиттели на кар аудиото бре,на 13 и 14 е най голямото състезание за годината в Плевен(ЕММА България) .Мисля да съм участник... Всеки път така става че трябва да избирам между любимата си марка и безбройните ми хобита ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,баси късмета имам... Няма ли почиттели на кар аудиото бре,на 13 и 14 е най голямото състезание за годината в Плевен(ЕММА България) .Мисля да съм участник... Всеки път така става че трябва да избирам между любимата си марка и безбройните ми хобита ](*,)

 

освен да се откажеш и от двете и да те взема с мен на морето :) ...

там ще ти бъде най-добре ... заеби това аудио ... ела да мачкаме пи....те smile092

\:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,баси късмета имам... Няма ли почиттели на кар аудиото бре,на 13 и 14 е най голямото състезание за годината в Плевен(ЕММА България) .Мисля да съм участник... Всеки път така става че трябва да избирам между любимата си марка и безбройните ми хобита ](*,)

 

освен да се откажеш и от двете и да те взема с мен на морето :) ...

там ще ти бъде най-добре ... заеби това аудио ... ела да мачкаме пи....те smile092

\:D/

burziqvlak-отивай на аудиото,че много станаха кандидатите за пичките на чичо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

успех ти желая и чакаме снимки

а аз отивам на плаж-Коко много се бави-лоу енд слоу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам, нямаме кой знае каква готовност за полянка на 13 и 14. Мястото до момента също не е уточнено със сигурност. Много колеги са кой на море, кой по срещи и по други мероприятия. 20 и 21 май също не уйдисва на всеки. Оставт 27 и 28, но както кажете.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,отиам задължително,даже след малко тръгвам за бояна да видите снимков мат'рял,имам ли шансове,нямам ли...

 

Еми айде де няма само аз да отсрамвам шкодите в SQ надпреварата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам, нямаме кой знае каква готовност за полянка на 13 и 14. Мястото до момента също не е уточнено със сигурност. Много колеги са кой на море, кой по срещи и по други мероприятия. 20 и 21 май също не уйдисва на всеки. Оставт 27 и 28, но както кажете.

 

Поздрави.

Aко няма много кандидати за 13 и 14 мога да се вкл! smile159
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ице не очаквай в този сезон всички да са свободни и на линия

 

А бе това ми е ясно, ама нито датата е 100% уточнена, нито мястото - скарите май всеки

самосиндикално си ги правим и никой не ще на общо. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.