Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята Skoda 1000 MB /Snezhana/


Peter_B

Recommended Posts

Благодаря ви колеги  :) .

 

 

.... няма да ти откажа предложението за едно кръгче, ако още е в сила.

 

Щом съм обещал, няма отмятане :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Peter_B

    19

  • Pepino

    6

  • joro-120L

    6

  • SKODA 105 RS

    3

Най-много писали в темата

Ще стане красавица! Петре, хубавите работи бавно стават. А в Пловдив лабаво нема. Успех ти желая!Аз още не мога се реша на такава процедура. Само се каня. А трябва. :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че Анастас (anastas) беше с мен тогава и го забеляза. Благодаря му и че ме уреди със здрава задна маска....

 

Щом е червена от Анастас ще да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Тази хубавица пременена ли е за събора? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази хубавица пременена ли е за събора? :)

 

още чакам Петьо да ми прати снимки на моята Шкода от феста с "момичетата на късмета". Строил ги там в две редици за фотосесия.

та МВ ше прави. Колата вече си е при него. Дано за другия събор да стане. Иначе той обеща да се премени с най-хубавите си дрехи. Ще гледам да го домъкна да ядем кифтета.

ъхъм...говорителя на Peter_B съм, Пепи. Иначе отговор скоро няма да получиш. Не влиза във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, аз знам, че адаша рядко влиза. По-скоро очаквах ти да се включиш с информация :P .Като ви бяхме на гости края на зимата му казвах да се стяга, че няма време, тогава той ме успокояваше, че ще стане до събора! Затова сега се присетих да видя докъде са стигнали нещата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.