Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Има Шкода 100 s на 30 хил/км в село Найденово до Чирпан


mechoka88

Recommended Posts

Здравейте колеги, сега виждам информацията за тази шкодичка, имам интерес и тази неделя, ще ходя да я гледам, ако още я има разбира се. Ще пиша какво е станало и дали ще има реставрация , дай боже да е така.

Поздрави на всички :) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OT къде е изрови тая тема, Мечо имам колА с черните и сега с белите без тест. това е старо ма май вече знаеш няма проблем и то при мен да регна кола :) smile168 пак не са затрили ника, паса и постовете мамка му.

 

Мод едит:

никове и пасове нямам право /а и желание/ да ти ги трия, но ругатните съм задължен да ги санкционирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.