Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов проект - Skoda 110R


Guest vankovarnata

Recommended Posts

След като на ЖОРО му се пръкна и новия семеен член/не бъркайте думите/ и няма как да се погрижи дамата, тя мина в мои ръце без да я гледам. С какво се сблъсках :D след като Жорето е беше обезкостил и какво наследих.
014878265.jpg
014878284.jpg
014878306.jpg
014878312.jpg
014878321.jpg
014878309.jpg
тавана е откинат от връзките
без да ви вкарвам в подробнисти, какво мислите? става ли кола от това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    7

  • anastas

    6

  • Krankenstein

    5

  • Skoda_Estelle

    4

Най-много писали в темата

аз видях резултата от песъкостуя... ама ти си луд, ще я направиш!

запазена всеки може да си купи, но ако имаш време сам да си действаш и да възстановиш ламаринка по ламаринка всеки профил, удоволствието някрая ще е несравнимо, като знаеш, че всичко ти е минало през ръцете. пък и ще върнеш един пътник за оня свят, което ще е хубаво. освен това ако си купиш запазена 110-ка, ще е жалко да я преправяш, т. е. да бягаш от заводския й вид, докато тази си плаче за проект!!!

smile117 smile074

 

Все още сам си правя колите и предпочитам да знам каде какво и как е пипнато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Та те така. Имало едно време ерка.

След като е изкъпахме като се прибра в къщи вече си прилича на мезе за винце smile152

015855943.jpg

015855944.jpg

015855945.jpg

015855946.jpg

015855947.jpg

015855948.jpg

015855951.jpg

015855954.jpg

 

а тук вече има повече желязо от колкото в цялата кола smile091

015855957.jpg

015855958.jpg

015855941.jpg

 

Нали съм си хирург :smt019 след една друга интервенция как олекна само. Даже раладжийките ще и завидят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох колко мъжки се е справила ръждата. Ще трябват бая километри тел за заварки.

Ванка, успех. Евалата че си се захванал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тва дантелено бельо! :lol: Абе ще стане тя, ам много играчка ша падне... докато гледах снимките и взех пак да се амбицирам за моята РС-ка - и тя има тук-таме дантелки, ама с по-семпла бродерия все пак :mrgreen: Хванаха ми окото и едни спици с централна гайка в бекграунда, интересно ми е за тях подробности от какво са и за тоя или за друг проект ги гласиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах тва дантелено бельо! :lol: Абе ще стане тя, ам много играчка ша падне... докато гледах снимките и взех пак да се амбицирам за моята РС-ка - и тя има тук-таме дантелки, ама с по-семпла бродерия все пак :mrgreen: Хванаха ми окото и едни спици с централна гайка в бекграунда, интересно ми е за тях подробности от какво са и за тоя или за друг проект ги гласиш?

 

Дантелата е най-малкия проблем, Нарежда се ново тенеке и става трепач, а онова там е от

015875062.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка , тоя мотор на снимката там си го оставил да не ти пречи или там ще се монтира ?? Какъв е ?

 

Нямам нужда от такъв подлакътник. :lol: Той си е от там. Сега тече реставрация на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от малкото интересни теми в този форум ! smile126 smile152 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от малкото интересни теми в този форум ! smile126 smile152 smile159

не така грубо, има за какво да се влиза, не е да са толкова малко. Има ли шкода има и проблем. Разрешаването на всеки проблем (като изключим карбуратор, промиване на охл. система) e интересно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... Има ли шкода има и проблем.

[-X

В повечето случаи проблемите се дължът на "задкурмилното" устройство т.е водача smile001

 

Ванко,много железор ,много нещо бре smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... Има ли шкода има и проблем.

[-X

В повечето случаи проблемите се дължът на "задкурмилното" устройство т.е водача smile001

 

Ванко,много железор ,много нещо бре smile092

 

Ми то след пескоструя я има нема 60-70 кила та викам да положим малко, че да влезе за В1. smile091 иначе ше ми търсят А smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а онова там е от

015875062.jpg

Лелеее и котето ли е твое? Човек, започваш вече да ме плашиш... :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.