Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Списък с телефони


PRR

Recommended Posts

  • Отговори 147
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    18

  • C2H5OH

    6

  • maxrpm

    5

  • beer_champion

    5

  • 1 месец по-късно...

Казвам се Чавдар.

Живея в София и околности (кв./село Бистрица).

Енергетик съм по образование (средно).

Занимавам се с климатизация - БИТОВА - не обичам да ровя автомобилни климатици, но мога да дам някой и друг съвет.

Обикновено (когато не спя) отговарям на тел. 0886269255

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Казвам се Анастас Анастасов.

Живея в гр. Кърджали.

Вече нямам "Шкода 105" - скъсах дясна полуоска (полувал), гумата влезе под калника и изкриви цялата задна част на автомобила. НО в гараж няма да правя промени защото тя ми беше "първата любов".

Телефонът ми е 0888 256 248.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

да се отбележа и аз.

Кирил Киранов , инженер по ремонт и експлоатация на бронетанкова техника.

С армията обаче приключих ,завърших задочно магистратура по специалността ми от техникума- ,,Електроенергетика"

в РУ ,,Ангел Кънчев".

Сега си работя по нея , преподавам в Техническия колеж в родния си Смолян, извършвам някаква скромна научна работа

и побъзиквам , когато дойде главно електообзавеждането и електронните системи на МПС и стопански машинарии и чат - пат

ремонт на някое ДВГ - че и /или ходова част

GSM 0889 89 09 44

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Казвам се Васил

Завършил съм средното си образование в езикова гимназия в гр. Пазарджик, а висшето си в София - юрист. По образование е ясно какъв съм - юрист :) , работя и ръководя застрахователен офис към застрахователен брокер, отделно се занимавам с юридически консултации основно по застрахователни казуси, макар че имам опит в търговското и гражданскато право като цяло!

 

Телефони : 0878 637017 ( Виваком )

sofia@insurancemall.bg

http://insurancemall.bg/

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте, да изляза и аз на светло smile152

Казвам се Йордан Тодоров, от Велико Търново съм и съм завършил за оператор в мебелната промишленост, демек дърводелец но така или иначе не станахме близки с дървения мат'рял. Имам автосервиз и магазин за авточасти, гуми, масла и т.н. , представител съм на Vianor/Nokian за нашия регион. Намирам се точно срещу Mc Donalds до OMV така, че ако някой пътуващ от форума има някви проблеми наблизо покрай Търново ще помогна на драго сърце с каквото мога. Хора сме и трябва да си помагаме.

 

тел. 0898527095 , 0878884604

e-mail tiptop.vt@mail.bg

http://tiptop-vt.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

може ли такива работи, магазинер без телефон : 0431/65576 сл., айде и мобилния(че началника не си дава неговия) 0896737811

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Извинявам се за това, че отдавна се каня да се включа и аз в списъка,но все забравям.И така:

Казвам се Златко Златанов от Стара Загора, по образование съм- магистър връзки с обществеността и медии и реклама.Учих преди това 6години ветеринарна медицина, ама не я доучих. По настоящем работя в ТЕЦ"Марица изток 2" като Експерт товари, или по простичко, занимаван се с Митници, товари и т.н. Имам си и сервизче, като в свободното си време се човъркам по колите. Телефонът ми е 0885 339551.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Галин Григоров.

Образование - промишлена електроника ВМЕИ (сега ТУ) Варна.

Ремонтирам тролейбуси Шкода(14Tr,15Tr).

Който има проблем с неговия, да заповяда (задължително с машината), ще направя каквото мога.

bai_galin@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Казвам се Йордан,

Тел: 0887 34 00 96/0883 365 976

Имам си едно висшУ - ТУ София , Машиностроене и Уредостроен, но далеч не мога да поправя и една кафеварка.

Към момента работя в HP , AS400 администратор ( АС400 са мидрейндж сервери на IBM ).

Отделно съм съсобственик на едно доста приятно барче в София. https://www.facebook.com/inkbarsofia

През своводното си време , освен че се чудя какво да разглобя и после да го сглобя по колата , си Dj-ствам , като музикалната ми ориентация е Drum'n'Bass и фънки , диско фънки и подобно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

0897921281 - Жельо Георгиев , Пловдив . Занимавам се с ортопедични помощни средства , индивидуални орт. стелки и индивидуални ортези.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Е аз съм се представял вече,но за темата-казвам се Иван Драгнев. BlueSoulReaver е мой любим герой от едноименната компютърна игра. По професия съм лекар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интереснa темa колегa :) Привет и от мен, името ми е Николa Стефaнов, по обрaзовaние съм икономист, a по нaстоящем търговец в Мото-Пфое. Зa моментa съм щaстливо брaкувaн, с един невероятен мaлък динозaвър, който все още по прекрaсен нaчин прaви нощите ми безсънни :D Не могa дa си спомня от когa и зaщо съм с този ник, но сякaш бегъл спомен ме връщa към игрaтa "Heroes III" :D

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, както е тръгнало...

Чавдар Калфин, енергетик по образование, занимавам се с климатизация.

Logrus - влача този ник от много време - "персонаж" от книга -това е знакът на Хаос в "Хрониките на Амбър" от Роджър Зелазни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа. Казвам се Владислав Сотиров, изкарвам си хляба като продавам музикални инструменти. В свободното си време, освен да се мотая във форума, се изявявам и като музикант или по-точно като барабанист  :D  Това последното надали ще е от полза на някой, но ако имате нужда от съвет относно покупка на някакъв музикален инструмент за вашите деца например или някакъв вид апаратура за озвучаване съм насреща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз се включа. Казвам се Георги Панчев. По образование икономист, в момента съм продуктов мениджър на прикачен инвентар за трактори. Ника си го влача от дете, защото най-често чувах израза "ти си луд".:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен - Илия Зехирев. Корабен механик - потеглил на първи рейс на кораб като механик на 03.10.1982(много години са станали).Това е една от причините да не мога да се включа в клубните срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Казвам се Нено Николов. Той и ника ми го издава. С него съм от много години, спомням си, че трябваше да се направя някаква регистрация и всички възможни бикове бяха заети. Та по тази причина ми хрумна да напиша името си с двойно Н. По образование се надявам да съм станал икономист, скоро бях на държавен. Ха ха ха Женен съм от скоро. В свободното си време се замотвам с телефони, разбира се с ANDROID. Та ако някои колега има нужда от помощ нека пита, с радост ще помагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, аз съм Павел. Всички ми казват Павката :) На 30 съм, женен и благословен с две малки съкровища :)

 

Работя в централата на Пощенска Банка като Мениджър връзки с Корпоративни Клиенти.

 

Който има нужда от пояснения или съдействие за всякакви банкови, лизингови (И Ар Би Лизинг ни е под шапката (преди се казваше EFG Leasing)) и други финансови въпроси може да ми пише или да звънка - 0895 123 789

 

ПС: за разлика от повечето колеги нямам понятие от технически детайли и съм основно фен, така че моля да ми простите понякога липсата на техническа подготовка (понеже знам, че много хора тук могат сами да си разглобят и сглобят всичко по колата). Благодаря!

 

Поздрави!

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен.. казвам се Христо Велчев, на 39 години съм, женен с две деца... работя в немско-испанска фирма, която се занимава с износ на текстил от България. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, казвам се Николай.

Тел 0888 656 909 ; Ямбол

Завърших в Долна Митрополия "радиоелектронно оборудване на летателните апарати". Това и работих докато напуснах.

Сега изграждам световния мир в Афганистан, но скоро ще съм безработен... Поне се надявам да имам време да си взема дипломата по "Авионика", като се върна.

На някой ако му трябват цветя "за сватби и погребения" като минава през Ямбол, ще помагам. Жена ми се занимава с цветя...

Ако има друг проблем, ще помогна с каквото мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владимир ВАСЕВ,гр.Радомир...от 1 година Шкодо-маняк..предимно шкоди 120 -тел. 0898 501 404

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.