Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

4 Февруари, 18:30-19ч. в малкия салон на Чешкия клуб


gogata

Recommended Posts

Ей, добре, че се случи така, че не успях вчера или онзи ден да отида да резервирам места :mrgreen:. Направо ще запазя за 15 човека маса и ще гледам днес да го свърша това smile001.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • deni

    11

  • gogata

    10

  • Krankenstein

    8

  • pigoff

    4

Най-много писали в темата

Готова ни е резервацията. 4 феврури, 18:30-19ч. в малкия салон на Чешкия клуб. Маса за 15 човека запазих на името на Шкода клуб България. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готова ни е резервацията. 4 феврури, 18:30-19ч. в малкия салон на Чешкия клуб. Маса за 15 човека запазих на името на Шкода клуб България. :)

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ме и мен в кюпа, а ако не се сберем голяма тълпа и има места може да докарам и челядта, но за малко, щото иначе моя ще взриви клуба като му доскучее :mrgreen: ... освен ако не му показвате интересни снимки със шкоди и въобще всякакви коли, умира си за тях и познава всички марки :D

p.s. Затова не го водя и на Бояна - не знам после как ще го изкарам от колите...

 

Колко е голям малкия? :)

 

цели 5+ г. но все още често има навика да се държи като бебе дори на публични места и да досажда на околните... пък и бира не отказва, абе с 1 дума - бащичко :oops: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ме и мен в кюпа, а ако не се сберем голяма тълпа и има места може да докарам и челядта, но за малко, щото иначе моя ще взриви клуба като му доскучее :mrgreen: ... освен ако не му показвате интересни снимки със шкоди и въобще всякакви коли, умира си за тях и познава всички марки :D

p.s. Затова не го водя и на Бояна - не знам после как ще го изкарам от колите...

 

Колко е голям малкия? :)

 

цели 5+ г. но все още често има навика да се държи като бебе дори на публични места и да досажда на околните... пък и бира не отказва, абе с 1 дума - бащичко :oops: :lol:

 

аха

имам нещо предвид да се занимава, ако го доведеш, та за това питам :) но може да се наложи и бащичко му да се занимава, вместо да си пие бирата... :))

 

Гога, браво, благодаря и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми, стига наистина да е занимателно това занимание ;) ... а и бащичко няма да набляга много на smile159, понеже мамчето пък не се чувства много уверена в шофирането при зимни условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за голямо съжаление аз и бащата също се налага да пропуснем, Гога извинявай че така ще пренебрегнеме добрата ти организация :oops:

P.S - goga кажи ако какво трябва да компенсираме финансово нещо

P.S2 - приятно прекарване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сметка на това пък шансовете ми да дойда стават още по-големи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъ цъ, много оредяха редиците :mrgreen:. Митак, доведи домочадието ако ще идваш ;).

 

Thunderbolt - :smt017 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай какво си пожелаваш... :mrgreen: ще гледам да ги доведа все пак, ако не възникне нещо непредвидено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз + 1 пък оставам в редиците :)))

 

Внимавай какво си пожелаваш... :mrgreen: ще гледам да ги доведа все пак, ако не възникне нещо непредвидено.

 

Децата са в множествено число? Че аз съм предвидила занимавка за 1 - едно камионче за сглобяване. Дали ще се занимават двама? :-k Моят опит показва, че всяко дете трябва индивидуално да бъде уважено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз + 1 пък оставам в редиците :)))

 

Внимавай какво си пожелаваш... :mrgreen: ще гледам да ги доведа все пак, ако не възникне нещо непредвидено.

 

Децата са в множествено число? Че аз съм предвидила занимавка за 1 - едно камионче за сглобяване. Дали ще се занимават двама? :-k Моят опит показва, че всяко дете трябва индивидуално да бъде уважено...

 

Kога съм споменавал множествено число за деца? Да не чуе дявола, че едвам се оправяме с един дзвер... :mrgreen: Иначе сглобяването му харесва, ама разглобяването още повече :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми в това число имах предвид жената... ама ако ти имаш друго предвид казвай да я оставям вкъщи :lol: Айде стига, че много нещо се разчатихме - да оставим малко и за срещата, а не да мълчим там кат пукали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, като гледам има свободни места....... :-k ,да вземем и ние с жената и детето да дойдем? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свинското с кнедли беше много вкусно, гарнирано с два будвайзера и добра компания,какво повече да иска човек! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки краткото ни включване и ние сме доволни от срещата - особено малкия с подаръците, които получи /благодарности на Дени!/. Похвално - въпреки слабия предвавителен интерес заварихме масата пълна с нови и позабравени стари лица, добре че се намери все пак местенце и за нас... чакаме снимките smile027

 

п.п. забравих да попитам - Октито със стикери на Евро 07 срещу входа транспорт на някой от присъстващите ли беше, или просто случайно паркирало там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм много доволен от проведената сбирка smile027

 

ето снимки:

 

017281508.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана със снимките, поне с телефона все някой е снимал :P Ицето явно не е присъствал, щом още няма материали по темата :smt032 Или всички сте наблегнали на манджата и сте ни забравили нас, отсъстващите smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.