Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen Club Fest 27-28 март - Интер Експо Център


Vlad777

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам удоволствието да ви съобщя, че

 

Клуб на привържениците на Фолксваген в България

 

vw-club-logo.png

 

Ви кани на първия по рода си

 

Volkswagen Club Fest

От фенове за фенове

 

Дати за провеждане – 27 и 28 Март 2010

Отворено за посетители от 10.00 до 17.00 часа

Цени на билетите: 3 лева. Ученици - 2 лева. Деца под 12 години - безплатно

Официален домакин - Inter Expo Center, зала 4 (София, бул. "Цариградско шосе" № 147)

Медийни партньори - http://mobile.bg, http://www.topgear.bg/, списание Mobilen.bg, списание Top Gear и вестник Автопазар

 

salon1.jpg

 

Участници и събития:

 

1. Моделна история VW Golf MK1 - MK6

 

2. Air Cooled модели

 

3. Състезателни VW

 

4. Тунинговани VW

 

5. Фотоизложба "Историята на Фолксваген през годините"

 

6. Щандове на спонсори, партньори и други участници в автосалона – масла, авточасти, тунинг магазини и гаражи (оптичен, силов и музика), гуми, застрахователни компании; други, свързани с автомобилите артикули

 

7. Клубен щанд с рекламни материали

 

8. Мултимедийни презентации

 

9. Забавления за посетителите

 

Програмата не е окончателна и ще се допълва и разширява.

 

salon2.jpg

 

Акцентът на този автосалон ще бъдат автомобилите на хората от форума, които са вложили много желание, старание, труд, безсънни нощи и любов за да ги създадат и да постигнат неповторимия резултат, на който всички останали са свидетели. Чрез тези автомобили искаме да покажем на какво са способни истинските фенове на марката и какво ги обединява в идеята, наречена vwclub.bg. Искаме да направим нещо от фенове за фенове.

 

Само най-качествените, най-изпипаните, най-безупречните екземпляри ще намерят място под светлините на прожекторите.

Надявам се това да е достатъчен стимул за много хора да продължат с двойна сила работата през зимния период.

 

salon3.jpg

 

Подобно мероприятие не би било възможно без спонсори и съорганизатори. Нека всеки, който смята, че може да помогне с нещо в тази насока, както и за всякакви други въпроси и предложения, да се свърже на е-маил dobrinb@vwclub.bg.

 

show.jpg

 

ЗА АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ: http://www.vwclub.bg/pages.php?page=6" onclick="window.open(this.href);return false;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като автомобилен клуб от ВАГ групата ще се раздваме да присъствате на това мероприятие, да се видим там и да се запознаем! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте!

 

Откриването на автосалона от фенове за фенове е днес! :) Залата е пълна с уникални автомобили! =D>

 

Заповядайте днес и утре от 10 до 17 ч. в експо центъра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено колегите от VW club доста са се постарали! Заслужава похвала цялото това мероприятие и старанието на хората , превърнали тези коли в бижута. =D>

Ето малко снимки за качеството на които предварително се извинявам.

http://pvvv.snimka.bg/automobiles/vw-club.486593

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегите от Фолксваген! =D>

 

наистина нещо хубаво може да организираме и ние нещо такова до година

Да! Подкрепям идеята!

Skoda го заслужава! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за организираното мерояприятие, по западен модел предполагам е правено, но дефакто от коли на участници ми хванаха окото 2-3 може би.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за организираното мерояприятие, по западен модел предполагам е правено, но дефакто от коли на участници ми хванаха окото 2-3 може би.

Прав си Анъо, но въпреки това трябва да се отдаде заслуженото на всички участници!!!

Все пак за първи път се прави подобно мероприятие...

Сигурен съм, че следващият път ще е още по-яко!!!

\:D/

На мен лично ми хареса!!!

:smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко ,че Шкода не организират подобно мероприятие

Няма да им коства много финансови усилия,но ще се добие по-добра популярност на марката

това си е една много добра реклама.....

да се подредят моделите от Квета до най новия Суперб-лъскарки.....ще е скандално,а и има какво да се покаже -в смисъл имаме си ПЕРФЕКТНИ ЕКЗЕМПЛЯРИ при всички моделни модификации от 1960 до сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да уточня, че снимките са правени от сина ми, който като всеки млад човек ориентиращ се тепърва в живота е силно впечатлен от изложението. Сами можете да си представите как подсъзнателно при избора на кола за в бъдеще това ще окаже влияние на решението му. Самуил е много прав ,като казва ,че това е страшна реклама за дадена марка-да се видят колите на хората запленени от нея, а не лъскавите току що излезли от завода нови модели. Да се види с каква любов е пипано по колите -това води след себе си последователи. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Племенника ми е фен на Фолкваген,въпреки моята обработка.....именно заради голямата популярност на Фолксваген сред младите.

Но много ясно,на изложения,картинк пистата и разни състезания е пълно с наточени голфчета,които повечето са си кенефи,но той е впечатлен.Аз и да го обработвам,той като е с приятелите си връсници,те само за Голфове му говорят...

е,няма лошо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също определео ми допадна идеята като цяло, но наистина има някои екземпляри за една наша тема... :)

Сивата Golf IV е на един приятел от квартала - доста усилия и средства вложи в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчета недейте да храните някакви надежди. Коя кола реално ще отиде на такъв тип изложение от нашия клуб - На skoda estelle, на blackpearl на аnastas МБ то, някоя с ка, Пена на дончо и на bega4kata .... Кадетта. Реално това са много добре направените коли тук а митака е направил единдственната кола стил Skoda-virt.cz

 

VW e по -переспективна кола що се отнася до тунинг с по -богата гама автомобили. VW клуба е 3x по - голям може би заради модела Голф. Шкодата е просто човек да си я обича и за street race.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, аз не съм бил на това експо но помисли дали и 20% от хората можем ние реално да съберем и кой точно с каква кола ще дойде. Щото извинявай моята кола си е добра ама за изложения не става. сигурно още 80% са така. Ето примерно Skoda105RS има готина кола, обаче с тоя ауспух няма да се появи, също чувам че не бил доволен и от боята си, значи отпиши и него...

 

С мaлкия онзи ден си говорихме, който попринцип е доста критичен човек спрямо колите и гледа дори и най - малкия детайл. Казва седя с моя човек гледаме колата и няма за какво да се хвана. Казва тоя скоростен лост е много грозен, неговия човек казва това е скоростен лост оригинален за тоя голф и не се намира никъде... ;)

Колко такива коли имаме ние без никаква забележка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше не толкова песимистично де. В крайна сметка имаме прекрасни автомобили. Един хубав ден и ние ще сме в състояние да спретнем едно такова събитие. Не забравяй освен това, че не всички автомобили са нашенски (справка сребристия Пасатор на VW Club Srbija). Всяко нещо с времето си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше,само от варненски коли ще направим изложбата.... :lol: камо ли от цялата страна

вие май забравихте варненските манекени

на Яската 120,на Пепи Рапида,Хашек,Квета,На Ванката Р-ката и т.н. да не ги изброявам всичките,а и от новите -на Яската Фелата е перфектна,Октавии 1 бол перфектни,Искрен с фабиятя,Октавиана,Суперби също има...те останаха ли други ;)

Знам че мразиш Варненци ,но и ние сме фенове smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще има с какво евентуално да се напълни едно Шкода изложение, не е задължително да са само клуби коли, макар и те да не са малко - имаме достатъчно и ретро, и тунинг, и рат-род, и стрийт бегачки... а ако успеят да се включат и истинските рали-чудовища начело с новата S2000 на Митко Илиев, VW примерно не могат да се похвалят с такива расови зверове... остава въпроса обаче кой ще го организира и спонсорира :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хората във Фау-Ве се съпричастни към клубните мероприятия на своите почитатели, следователно им помагат и ги поощряват. За което голямо евалла!

 

А на оня брадатия мотото в бизнеса му е "Шкода сама се продава - не й трябва реклама". Направете само разлика в отношението към клиентите във Варненския ЕТ и в Автотрейд. Човекът от резервните части във VW си игра да търси нит-гайка на компютъра 40мин., дето струва сигурно 50ст., същевременно Тодор-зарзаватчията ще ти каже "такова нещо няма", и не защото го няма, а защото го занимаваш с "глупости" - нали заплатата му се формира от оборота, а за 50ст, по-добре да те отсвири! Това е голата истина.

 

Нямам думи просто!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хората във Фау-Ве се съпричастни към клубните мероприятия на своите почитатели, следователно им помагат и ги поощряват. За което голямо евалла!

 

А на оня брадатия мотото в бизнеса му е "Шкода сама се продава - не й трябва реклама". Направете само разлика в отношението към клиентите във Варненския ЕТ и в Автотрейд. Човекът от резервните части във VW си игра да търси нит-гайка на компютъра 40мин., дето струва сигурно 50ст., същевременно Тодор-зарзаватчията ще ти каже "такова нещо няма", и не защото го няма, а защото го занимаваш с "глупости" - нали заплатата му се формира от оборота, а за 50ст, по-добре да те отсвири! Това е голата истина.

 

Нямам думи просто!

При нас в единия магазин лафа е

- Оригинално е бе! ...

- Ама как е оригинално то грам не прилича на оригиналното даже нямат нищо общо? -Оригинално е сега като ти казвам! :smt032

 

а в другия

- Ооо не то вече не се произвежда и ние го нямаме

- Добре, цялата кола вече не се произвежда, но аз искам мигач, разбираш ли трябва ми!

- Съжалявам господине

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.