Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

И на мен най-много черната ми допада, но пък и става по-съвременен калник.

Иначе, Макс, теслата става за чук smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва е от миналата неделя когато ходих да свалям спирачните апарати. Влизам в работилницата вземам отверка и от чуковете хващам теслата, тръгвам да излизам, представям си баща ми "теслата не е чук" връщам се оставям я и излизам с друг чук :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Благодарение на Мечоклечо имам окачване от гарде , мечка мерси за подарака пак smile027

Трябва ми оста в малкия носач от сухото окачване на гардето , имама я ама шлицовите са леш :(:(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... шлицовите са леш :(:(:(

 

 

Интересно ми е какъв ли зор са виждали тези шлици, че да са леш :-k като имам предвид, че все пак си изглеждат доста стабилни шлицовите съединения при сухото ........... е доста стабилни за Гарде/ 130/ Рапид де.... сега за разни Шкондови схеми с ХХХ коне знам ли - може и да не са :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е била стегната и се е лашкала години наред , шлиците са наполвина изядени и на оста и на пеперудата направа са се изгладили :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D знам че много хора имат мераци та ето ви схемата оправяите се smile001

018736932.jpg

Диска е от корадо Г60 280мм. на 22мм. дупките за закрепването пасват централния отвор се отваря на 80мм. + 0.01мм

018736923.jpg

после се слага smile021

018736927.jpg

апаратчето е от хонда црх става само със една плнка 8мм и 6 отвора ще пусна и чертежче по нататак

018736924.jpg

като оправя задната полуоска ще сложа и отзаде дискче , обаче има два варянта и ще мисля още кои ще е по лесен засега е предно дискче 260мм. от црх и апаратче от същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявах с 14ки да се размина, сега трябва да търся 15ки, ша се разоря. :evil:

 

А и 14ките на 4х130 какво да ги правя. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявах с 14ки да се размина, сега трябва да търся 15ки, ша се разоря. :evil:

 

А и 14ките на 4х130 какво да ги правя. ;)

Без значение, че ползвам едно момо

018752713.jpg

мое ги згънем smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко изглежда!!! Вентилираният диск на шкодовия мост много добре стои 8) Май всеки вентилиран диск ще стои добре там smile049

280 на 260- не е ли малка разликата? Т.е няма ли да провлачва задни гуми? Ама то си и зависи от мн неща още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми седят модернистични джанти на ретро коли, ако питаш мен с жълтите спици си е по-добре, малко напомнят дори за пистовите успехи на Шкода :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

018752713.jpg

 

Нещо не ми седят модернистични джанти на ретро коли, ако питаш мен с жълтите спици си е по-добре, малко напомнят дори за пистовите успехи на Шкода

 

Взе ми думите от устата, Митак. Тези джанти са особено грозни и ако се прибави вероятността да се сложат на старо Шкоде, извращението става двойно smile091 Но добрият вкус към нещата не се продава по магазините :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо обърка поста на Митака с жълтия цвят или се опитваш да направиш комбинация от два различни поста, а за старо шкоде може да мислиш октито smile175 . Тия няма как да бъдат на класика.

Намали :smt030 и си сипи нещо по-силно да си избистриш зелката smile159 Научи се да :smt034 Ти нали набута твойте и запали главите на доста хора, кво ти пука кой-какво прави.

Моля придържайте се към добрия тон на форума

Krankenstein

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефите ме и двамата :lol::lol::lol::lol:

нали. още не е завършена и оня взе да яде без да види блюдото и да знае за каде е smile091 дай да фърлим боб за следващия пост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се дърпайте във форума за глупости, придържайте се към добрия тон. Тук никой не е "оня"

 

 

Аз още си чакам МБ то на части дето да го сглобя, почовъркам и да карам към Кричим :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.