Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Марек - моят Рапид !


Ivaka

Recommended Posts

  • Отговори 138
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Ivaka

    50

  • bega4kata

    12

  • Krankenstein

    9

  • skodko

    9

Най-много писали в темата

Еййй , по нетърпеливи сте и от мен бе smile001 , к`во да направя като вчера така заплануваната разходка и фотосесия се провали от хубавия дъждец изсипал се на два пъти .....

Тоше, задните гуми са си супер , по скоро предните ме притесняват уЕко , че поизлязоха малко в повече и резултата при каране на мокро/ кално е ужасяващ ...... Нооо по-важното е, че за сега се разминават успешно с калниците smile035

Само тези снимки имам за сега , скоро - повече.

 

027673278.jpg?r=0

027673279.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добра стойка има, а задните изглеждат малко навътре според мен само заради /\ наклона на сухото окачване - оптична измама. Все пак черно боядисани ми изглеждаха по-добре, но това винаги може да се оправи... колкото до 100-те коня, тогава ще трябва да се сменят и доста други неща, за да издържи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са станали джанти и фланци ! Браво Ивак smile126 . Само така, сега ме надъха и утре ще изкарам и моя рапид да разходя smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, това е дъщеричката, нали? Одрала ти е кожата smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Рапида беше приведен възможно най-близо до оригиналния си вид. Както може би повечето от Вас вече знаят колата се наложи да си потърси нов собственик..... и вече си намери ! Убеден съм , че при него /тях/ Рапида ще има добро бъдеще , няма да стигне един ден до разглобяване за части, бракуване и т.н...... както се случи вече с няколко негови братовчеди...

И дай боже по-скоро да бъде реставриран - ако не тотално - то поне до голяма степен / нещо до което аз така и не можах да стигна/ и да радва феновете на марката ..... от витрината на някой салон ;)

 

028662187.jpg?r=0

028662239.jpg?r=0

028662327.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивак, хем се радвам, хем ми е тъпо, че колата не е в човек от клуба. Все пак, чака я добро бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.