Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежеседмични срещи в София


lubomirov1985

Recommended Posts

Колеги, повлиян от други форуми, в които имам приятели пускам тази тема. Времето се оправи, жега настана студената бира върви. А какво по-хубаво от това тя да бъде изпита в компанията на приятели.

Предлагам да си харесаме някое приятно заведение с градина и да си определим един ден от седмицата, в който да си правим среща - да хапнем и да се видим. Като ден предлагам четвъртък, с оглед на това, че доста хора заминават на някъде в петък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА. Само място не знам кое ще си харесаме. Фен съм на ТОВА. Точно от категорията "евтини кюфтета и наливна бира" е, обстановката е приятна(за мен), пък и на Шипченски проход винаги има места за паркиране след работно време :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвайте ми на гости на Петрола. Малко е далечко, ама кат съм нощна няма кво да правя и всяка компания ми е добре дошла :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако черпиш хубава газ?

Аз мисля че е добра идея, НО има ли къде да седнем като дойдем при теб на бензиностанцията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за. Стига да има евтини кебабчета и кюфтета и наливна бира.

 

Oпределено съм "за" да сменим мястото :smt017 Ним ми писна, а вече имам и официална модераторска (модератор странен термин, обикновенно рядко го употребявам, просто не се интересувам кой е и кой не е модератор :lol: ) забрана да се състезавам там - скука.

 

Но, що за ден

четвъртък, с оглед на това, че доста хора заминават на някъде в петък.

А хората който работят в Петък и евентуално в Събота до обяд?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но, що за ден

четвъртък, с оглед на това, че доста хора заминават на някъде в петък.

А хората който работят в Петък и евентуално в Събота до обяд?

 

Сашко, нямам в предвид среднощни срещи, барове и дискотеки. Става въпрос за среща на по биричка и да хапнем по нещо. Аз също работя в петък. Но в крайна сметка всеки сам преценява за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но, що за ден
четвъртък, с оглед на това, че доста хора заминават на някъде в петък.

А хората който работят в Петък и евентуално в Събота до обяд?

 

Сашко, нямам в предвид среднощни срещи, барове и дискотеки. Става въпрос за среща на по биричка и да хапнем по нещо. Аз също работя в петък. Но в крайна сметка всеки сам преценява за себе си.

Ами значи трябва да е след 8. Ако човека Х работи до 7, слагаме му 1час път заради вечерния трафик - ето ти срещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за! Някой знае ли добро местенце из полите на Витоша - вечер ще е по-хладничко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за! Някой знае ли добро местенце из полите на Витоша - вечер ще е по-хладничко.

 

 

http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=57bd ... f6be&tip=1

 

Там се намира едно ресторантче, със голяма градина. Не е нищо особенно като обстановка, но готвят вкусно, сравнително евтино е и бирата удена. Също така има и къде да се паркира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hhtp://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=57bdc51eb66261de5fca45f98d25f6be&tip=1

 

Там се намира едно ресторантче, със голяма градина. Не е нищо особенно като обстановка, но готвят вкусно, сравнително евтино е и бирата удена. Също така има и къде да се паркира.

 

Колега, моето мнение, е че е по-добре мястото да се избере някъде в диапазона Бояна-Симеоново, защото аз примерно живея в Сухата река и ще имам 1 час път до там. Ако се натоваря, че отида до Ботевград по-бързо, да ям евтини кебабчета. Не искам да ме разбереж погрешно, но това място е доста неудобно за живеещите в източна София. По същата логика събора се прави в Габрово, а не в Перник. Просто си направи един експеримен тръгни от там в четвъртак вечер в 9 часа и отиди до Герена. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hhtp://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=57bdc51eb66261de5fca45f98d25f6be&tip=1

 

Там се намира едно ресторантче, със голяма градина. Не е нищо особенно като обстановка, но готвят вкусно, сравнително евтино е и бирата удена. Също така има и къде да се паркира.

 

Колега, моето мнение, е че е по-добре мястото да се избере някъде в диапазона Бояна-Симеоново, защото аз примерно живея в Сухата река и ще имам 1 час път до там. Ако се натоваря, че отида до Ботевград по-бързо, да ям евтини кебабчета. Не искам да ме разбереж погрешно, но това място е доста неудобно за живеещите в източна София. По същата логика събора се прави в Габрово, а не в Перник. Просто си направи един експеримен тръгни от там в четвъртак вечер в 9 часа и отиди до Герена. smile159

 

 

Дайте тогава предложение за другомясто. До заведението, което дадох за пример се стига за максимум 10 мин от НИМ. Аз знам заведенията в нашия квартал - нормално е. Някой ако има други предложения....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за да може всички от всички краища на София да са на еднакво разстояние, трябва да е в центъра - езеро Ариана например. Там може да се спре на стадиона, но пък си е в центъра - скъпо, жега и много народ. Още предложения трябват, а не само т'ва не става, он'ва не става. Изскачайте с идеи като не ви хареса някое място. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам срещите да се провеждат в кръчма Гири lubomirov_1985 ще потшърди невероятната класа на това пркрасно заведение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oколо езерото ариана е МНОООООООООООГО скъпо - 1 вода 0.5- 4лв. За мен засега гогата е дал най - доброто предложение. 1 звезда има паркинг -

 

 

значи е мизерно,

значи е евтино,

значи няма да има навалица 500човека, да не можем да се чуем

значи е точно като за мен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е все тая в коя част на София ще е кръчмата. А, ако е вечер след 7:30 - може и в центъра, където синята зона и служебния абонамент вече не са "активни". Мислете момчета. А на официалната среща тази неделя ще се разберем на живо. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не каза за "Градината на Рока"("Спорко"), което предложих вече :-k - почти в центъра(зала Универсиада), с места за паркиране(след работно време на Шипченски проход), приятни масички навън, вкусни манджи и студена бира smile027. Аз гласувам с 3 ръце :mrgreen: за там, пък и си мисля, че за да са еднакво "прецакани" всички, трябва да е в центъра кръчмето, а не в покрайнините на Сф. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не каза за "Градината на Рока"("Спорко"), което предложих вече :-k - почти в центъра(зала Универсиада), с места за паркиране(след работно време на Шипченски проход), приятни масички навън, вкусни манджи и студена бира smile027. Аз гласувам с 3 ръце :mrgreen: за там, пък и си мисля, че за да са еднакво "прецакани" всички, трябва да е в центъра кръчмето, а не в покрайнините на Сф. :-k

 

oколо езерото ариана е МНОООООООООООГО скъпо - 1 вода 0.5- 4лв. За мен засега гогата е дал най - доброто предложение. 1 звезда има паркинг -

 

 

значи е мизерно,

значи е евтино,

значи няма да има навалица 500човека, да не можем да се чуем

значи е точно като за мен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то на неделните срещи трудно се събираме, та камо ли всяка седмица. Пък и нали точно неделните срещи бяха замислени като периодична, а се разбрахме да е през седмица защото иначе няма кворум ...

 

Накратко - идеята е добра, но в най-добрия случай първите два-три пъти ще има 7-8 човека и след това ще са по двама-трима...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен засега гогата е дал най - доброто предложение. 1 звезда има паркинг -

 

значи няма да има навалица 500човека, да не можем да се чуем

 

Навалица има, Саше, няма вечер, в която да не е фул заведението, но не е прекалено шумно smile049.

 

А Пепи май е доста прав :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път в месеца мисля че ще бъде най-разумно, но за целта ще трябва да отпадне една от срещите на НИМ, защото:

1. Лято е. Много хора, включително и аз, ходят на плаж я във Варна я в Бургас еле пък КАВАРНА.

2. Топло е много и срещи от сорта на 14ч на открито НЕ СА ЗДРАВОСЛОВНИ.

3. Отпадането се налага с цел повече готини хора.

 

Може да се направи така:

Първа седмица от месеца на НИМ

Трета седмица от месеца на "БИРА И ШКЕМБЕ"( :mrgreen: ), така де на Заведение, което подлежи на уточнение.

 

Аз даже бих предложил ЛЯТОТО да се виждаме по ЕДИН път в месеца независимо дали е на НИМ или на ЗАВЕДЕНИЕ, защото ако някой реши да иде на море ще бъде там не повече от 2седмици и третата ще бъде на линия и така....

 

За КРЪЧМА предлагам "КРЪЧМЕТО" до "МАСКАТА" в Студентски град, защото:

1. Е евтино.

2. Готвят вкусно.

3. Ходят само фенове(къде на бензина, къде на рока)

4. Музиката е достатъчно тиха за да се чуваме.

5. Има къде са се паркира в радиус от 20м колкото щеш.

6. От личен опит с ходене от време на време в Петък вечер мога смело да заявя че е ПЕРФЕКТНО!(стига да не ти пречи по-тежката музика!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За КРЪЧМА предлагам "КРЪЧМЕТО" до "МАСКАТА" в Студентски град, защото:

1. Е евтино.

2. Готвят вкусно.

3. Ходят само фенове(къде на бензина, къде на рока)

4. Музиката е достатъчно тиха за да се чуваме.

5. Има къде са се паркира в радиус от 20м колкото щеш.

6. От личен опит с ходене от време на време в Петък вечер мога смело да заявя че е ПЕРФЕКТНО!(стига да не ти пречи по-тежката музика!)

Хах, "КРЪЧМЕТО" ми е буквално под прозореца, и да не дойда ще ви чувам какво си говорите. Ако остане за там ще идвам, когато съм в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.halbite.com/halbite/index.php?lang=bg

 

Много готино място смятам, че ще ши хареса! smile159 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако черпиш хубава газ?

Аз мисля че е добра идея, НО има ли къде да седнем като дойдем при теб на бензиностанцията?

Има бре. 4 маси цели и 2 големи чадъра. Подухва, щото там е много открито.

Иначе газта е хубава Мите. При това много. Аз наливам Блу Форс добавката и гарантирам, че при нас газта е читава. Смъкна ми разхода с около кило тая добавка. Ама пусто Петрол определя цените и сега сме с 6 ст. над OMV. Тъй че забрави за газта. Бира има, това е по-важното. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Айде бе колеги нямате ли желание за ежесдмични срещи на по биричка smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.