Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко красоти [преди <-> сега]


Recommended Posts

  • 9 месеци по-късно...
  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    12

  • shaft

    9

  • lubomirov1985

    6

  • mRt

    4

Най-много писали в темата

Не е Шкода , но пак си боли smile049

Има само "Преди" , че е прясна .... пък и май ще почака за "алтернативни" части :)

post-5751-138453432022_thumb.jpg

post-5751-138453432025_thumb.jpg

post-5751-138453432028_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

С огромно гадно нежелание пиша отново в тази дема... Ей, внимавайте на лега/снега! Никакви зимни гуми не помагат, нито ще спасят някого, нито нищо. Мислете си, че сте в летни, не се залепвайте на никого в задницата, не бързайте, когато стигнете-тогава, че ако направите като мен - няма да стигнете...

 

Вчера закъснявах за работа, настъпих малко повече, минах напряко, за да не чакам на светофара, не успях да взема завоя с 60км/ч на тоя лед, лашна дясно, лашна ляво, лашна дясно, лашна ляво и се завъртя със задницата напред - спря в Нисан Терано 2.... А чувството, когато между двете коли има човек, не е за описване. Слава на Бога, че като ме видя, че приближавам се скри зад джипа... Чистеше си чистачките от лед и точно чистеше тази дясната, видя ме, че приближавам и набегом се скри зад джипа... :| :cry: ВНИМАВАЙТЕ!!! Лично аз си взех страхотна обеца на ухото! СТРАХОТНА!

 

Ето ги и резултатите:

20121219_103450%2520-%2520Copy.jpg

20121219_111231%2520-%2520Copy.jpg

20121219_113420%2520-%2520Copy.jpg

20121219_113440%2520-%2520Copy.jpg

20121219_113650%2520-%2520Copy.jpg

20121219_102218%2520-%2520Copy.jpg

20121219_133543%2520-%2520Copy.jpg

20121219_102251%2520-%2520Copy.jpg

 

Резултата по Шкодата е: десен счупен стоп, лайсна под стопа, броня за боя и леко крив ръб на заден десен калник до лайсната под стопа.

Резултата по Нисан-а е: предна дясна врата огъната, трудно отваряща се, затваря се с много силен удар... изкривих вратата на човека... уплах на жената в джипа, уплах на човека...

 

Първата ми глупост, която направих с тази кола (виновен съм за несъобразен скорост върху лед/сняг)... Внимавайте много!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак малкия дявол , Шафте ... :) Само дет не знам за къв чемер минаваш през НИМ ...

Пропуска се светофара - заобикаляш го. Венци, много кофти случка, но важното, че няма жертви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, пропусках светофара и ме хвана по-дълъг...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз редовно минавам отгоре, но трябва да се внимава сега, защото си е заледено. Шафте, ти на левия завой ли занесе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз редовно минавам отгоре, но трябва да се внимава сега, защото си е заледено. Шафте, ти на левия завой ли занесе?

 

Ахам... Тъкмо да изправя волана и лашна дясно, после ляво, пак дясно и тогава се завъртя и праас...

 

...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз редовно минавам отгоре, но трябва да се внимава сега, защото си е заледено. Шафте, ти на левия завой ли занесе?

 

Ахам... Тъкмо да изправя волана и лашна дясно, после ляво, пак дясно и тогава се завъртя и праас...

 

...

 

Поздрави

Шафте,като ти се поднесе задницата,ще даваш газ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Сами, аз съм дрифтил много пъти и с други коли, но за първи път ми се завърта кола... Проблема беше, че много бързо карах, и всичко стана страшно бързо. Иначе като тръгна назад сложих първа и гааз, та това явно е умекотило удара малко...

 

Нали знаете, човек си пати от главата, а когато там лъха вятър... не е много хубаво.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е точно там ли се случи - точно там до светофара дежурят камионите с луга и цяла Сф беше засипана вчера с луга. Лошото е, че точно в този участък в просеката се образува един хубав тунел и вятърът там е доста силен. Вятъра е заледил отгоре, а на пръв поглед изглежда като утъпкан сняг. smile011

Съжалявам за случката! Да се оправяте - и ти, и колата.

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Благодаря на всички! Въпреки, че вината си е в мен, защото карах бързо, случи се бързо, почупих колата на човека и т.н. Вие си оставате приятели, а не ме съдите! Занапред ще си знам кое-как става и вече по-кротно, че това не е танк с вериги, както може би си мислех...

 

Благодаря!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи на едно кръстовище не можах да спра, а отляво идваше кола, малко преди да изляза пред нея опънах речната и я завъртях на страни, чак тогава спрях - колата мина на едно огледало разстояние, щеше да стане голямо мазало... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случка и то точно на това хубаво място ... Важното е че всичко се е разминало леко.

И евала за осъзнаването на ситуацията , на всеки се случва , но не всеки се замисля "защо" :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... Колата е у мен пак... Благодаря на момчетата в ЕТ, оправиха ми я по спешност за един ден... Супер е станала, но не съм я прегледал достатъчно добре - нямах време.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! =D> Ама и дори да я огледаш внимателно кво ша направиш? smile091 Кват си мека душица... smile091

 

Мойта ли си е, мойта си е!!! Да си е у мен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я ремонтирана и измита (маалко мътнее стария стоп, друго не си личи):

 

20121227_101117.jpg

20121227_101130.jpg

20121227_101151.jpg

 

Малко и отпред:

20121227_101251.jpg

20121227_101258.jpg

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Болезнено грозна гледка ](*,)

А къде е правена снимката ?

 

На паркинга на ДЗИ в Орландовци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Болезнено грозна гледка ](*,)

А къде е правена снимката ?

 

На паркинга на ДЗИ в Орландовци

:(

И аз имам такава грозна снимка там :oops:

Не знам дали е същата, но онзи ден 1:1 с тази беше паркирала до супермаркета на 10 метра от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.