Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София - Бира/Скара 4


Mishelle

Recommended Posts

След поредната нощна среща на по кафенце с някои колеги от форума се разбрахме, че е време за следващата среща за печена мръвка и студена бира. Един от тях пое ангажимент да пусне тази тема, ама явно се е отплеснал :) Датата е 28.08.2010г. (събота). Предлагам среща на НИМ към 10:00ч. и тръгване към 10:15/30ч. За сега предложението е за Бонсови поляни, където бяха предишните скари. Ако има предложение за друго място, друг час или друго сборно място, давайте идеи. Време все още има достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • РусенскоВарено

    9

  • coverdale

    6

  • lubomirov1985

    5

Най-много писали в темата

Ей най-накрая темата се появи. =D>

Поляната трябва да се погледне как е. Аз ще ида в понеделник и ще пусна снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на Бонсови поляни,тревата ще е доста суха и висока по това време.По-добре е някъде до река да направим скарата.Добри местенца има по река Батулийска от Реброво към Батулия,намира се 30км.от София.Може и на р.Искър след Кокаляне,по пътя за Самоков,също има добри полянки,но събота и неделя става голяма лудница.Другото за което се сещам е една рекичка между Железница и Ярема,там е по-спокойно.

Където и да е ,трябва де се отиде по-рано,за да се намери хубаво място! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, колкото и да ми се идва, няма да мога. По това време, ще съм в Сливен, а на тези които, ще присъстват smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз още не мога да гарантирам присъствие, много далече ми е все още :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено идеята за край река е за предпочитане. Но понеже не съм наясно с подобни подходящи места, разчитам на ваши предложения. Дано се намери място, на което да няма тарапана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реброво \:D/ ама пусто съм на работа през нощта. Иначе се сещам за едно местенце, на което бях днес. Едно водопадче след Панчаревското езеро по реката. Пада се на не повече от 300 - 400 м от табелата на Кокаляне. Поляна, паркинг а забелязах няколко огнища, т.е. доста хора са били там на пикник. Водата в реката (Искър) е кристална и има няколко вирчета изградени от камъни.

Как ви звучи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми как, мноо добре звучи. :smt017 Аз нямам претенции за мястото де, където решите, навсякъде мога да правя пекани вкусотии. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от тях пое ангажимент да пусне тази тема, ама явно се е отплеснал :)
(Аз съм тоя несериозник)

Не съм се отплеснал бе... Не смея аз да пусна темата, че ще извикам дъжда през уикенда (като преди години) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реброво \:D/ ама пусто съм на работа през нощта. Иначе се сещам за едно местенце, на което бях днес. Едно водопадче след Панчаревското езеро по реката. Пада се на не повече от 300 - 400 м от табелата на Кокаляне. Поляна, паркинг а забелязах няколко огнища, т.е. доста хора са били там на пикник. Водата в реката (Искър) е кристална и има няколко вирчета изградени от камъни.

Как ви звучи?

Звучи много добре,точно този район имах предвид,още повече,че ми е и близко.Аз съм за там! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За место край река и аз съм за.

 

Но като резервен вариант, тревата под дървото на Бонсови е 2-3 см, скоро са косили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За место край река и аз съм за.

 

Но като резервен вариант, тревата под дървото на Бонсови е 2-3 см, скоро са косили.

и комарите излизат след 19:30ч. smile091 ,радвам се като има такива организатори! :smt017

Щеше да ми е приятно да съм с Вас,но и това ще стане някой ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонсови поляни - 1 глас ЗА.

 

С риск да се раздуе темата, ако искате, нека всеки колега да напише предпочитанието си за място за скара тук, до петък има време, за да знаем къде ще ходим и да се подготвим, а в събота - малииииии. :mrgreen: smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за реката. Надявам се паркирането да е близо, че да не мъкнем много. Освен мястото за провеждане, трябва да уточним и мястото за тръгване, както и часа. Може би Ники ще даде най-доброто предложение :)

 

Мише, организация има. Общо взето си се знаем обичайните заподозрени. Темата е за "начинаещите" умаломощители на мръвка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водопадчето е това:

img_125620_1225879_l.jpg

Отбивката се намира точно на табела Кокаляне. Мястото от където е снимано е много приятно. За съжаление е безплатен плаж и е пълно с роми и боклуци. Има и кръчме с невероятни кюфтета, печени чушки с чесън и бира изстудена на течаща вода.

Над него обаче е доста голяма поляна и се стига с кола (ама аз ходих пеша и не знам от къде влизат колите, които бяха там). Водата в реката беше чай и една бистрааа, чистааа. Сигурно и по-нагоре има приятни местенца. Ако някой е от района да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, не. :mrgreen: Поляна с диви мангусти наблизо - ще дойдат да видят кво пуши при нас, по колко го продаваме и кво има да отмъкнат или да предложат. Миналата година на Соколския искаха на колегата Филип Каролев да му купуват пържените картофки, като ги натириха, после през нощта изчезнаха алкохол и месца на колеги. Контактни, изобретателни, ловки и предприемчиви са братята. Район Панчарево буквално е залят с мангусти. Далече, далече от там. А и кръчма в района имало. Ауууу. Като се изсипем едно 20 и кусур човека и почнем да правим пушек, глъч и да се разнасят ухания от класа, ще реши некой баровец, че му подбиваме бизнеса и ще стане купон. Ако е за кюфтета и печени чушки с чесън - имаш ги, Мише, обещавам ти ги пред целия форум, лично от мен. Нали идеята е да си направим ние скарата. Пък за ходене на хубава извънградска кръчма ще спретнем отделно мероприятие. Лично мнение де, не иска да те обидя по никакъв начин. Водопада е страхотен, ама да беше само той и ние, но както ти казваш, ще има и колоритно обкръжение освен всичко. Та на Ники предложението ми звучи по-добре в случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще отида да поогледам за подходящи места,по-нагоре от Кокаляне в посока Пасарел,покрай реката и ще пиша.

Другото,както писах е преди Ярема,така че давайте мнения по въпроса.

Но при всички случай,трябва да сме на мястото преди 11ч.,за да изпреварим другите мераклии за скара на открито!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водопадчето е това:

img_125620_1225879_l.jpg

За съжаление е пълно с роми и боклуци...

Ти ми ела сам на поляната па тогава шъ гуворим за плажове и боклуци. Такъв плаж шъ ти спретнем с баджанака, че шъ се флюбиш в ромите форевър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водопадчето е това:

img_125620_1225879_l.jpg

За съжаление е пълно с роми и боклуци...

Ти ми ела сам на поляната па тогава шъ гуворим за плажове и боклуци. Такъв плаж шъ ти спретнем с баджанака, че шъ се флюбиш в ромите форевър.

 

Азисе тук в нашия форум не толерираме употребата на подобни просташки изрази, като тези!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водопадчето е това:

img_125620_1225879_l.jpg

За съжаление е пълно с роми и боклуци.

 

Аркадишим севгили, от братчето и братчеда нема да са плашиш, те могат тъй силно да та обичат, че от любов да ти пламне дупитьо и кат туриш една ламарина връз него, ей ти скарата готова. С любов към прЪжки и прЪжоли и радост за корема.

 

Хадминистрациярта, тука мно трудно бре, само бугарски и ингелизки бутони има, нема ли една сиганска клавиатурка да сложите, знаем откъде да дигнете една.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.