Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София - Бира/Скара 4


Mishelle

Recommended Posts

Водопадчето е това:

img_125620_1225879_l.jpg

За съжаление е пълно с роми и боклуци.

 

Аркадишим севгили, от братчето и братчеда нема да са плашиш, те могат тъй силно да та обичат, че от любов да ти пламне дупитьо и кат туриш една ламарина връз него, ей ти скарата готова. С любов към кифтаци и радост за корема.

 

Хадминистрациярта, тука мно трудно бре, само бугарски и ингелизки бутони има, нема ли една сиганска клавиатурка да сложите, знаем откъде да дигнете една.

Брато сбъркал си форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • РусенскоВарено

    9

  • coverdale

    6

  • lubomirov1985

    5

Най-много писали в темата

Ице, може ли и аз да правя компания на Мишо,щото братята мангали,много ги обичам? smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaaa, не съм съгласен, Ники, не те даваме на братчетата и братчедите. :D И Мишо не го даваме, нищо че май му се радват и го обичат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще се присъединя към сбирката :) Жалко, че на мойта вила има народ в момента, иначе с удоволствие щях да ви поканя smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да поразгледам местата нагоре от Кокаляне по реката и не съм очарован.

Пълно е с боклуци и разхвърляни камъни от огнища а и тревата е доста висока.Преди години, когато съм ходил беше доста по-чисто.

Според мен там не става,на Бонсови е по-добре!Ако искаме да намерим хубаво място до река и с тревичка,трябва да не е толкова близо до София.

Проверих и едно място над Кокаляне в планината,има беседка и чешма,но в събота и неделя доста хора ходят там и може да е заето.Ето и снимки:post-2781-138453248052_thumb.jpgpost-2781-138453248106_thumb.jpgpost-2781-138453248108_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всичко написано до тук - аз съм за Бонсови, не ща в трапаната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно Бонсови остава най-доброто предложение за момента. Предлагам среща на НИМ в 09:30ч. Чакаме до 09:45 и тръгваме smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, но не е ли малко рано? Или идеята е всички заедно да отидем да пазаруваме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, не е рано. И за Бонсови поляни има навитаци, а нашето дърво там е най-желано. Та затуй е тоя час на сбор и тръгване. А за пазаруването - идваш на НИМ със зареден с мръвки и пиенье багажник. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK. А скара и дървени въглища да взимам ли? Питам с цел да не се съберат 10 скари с 10 човека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скари засега ще има две, моята и на Ивчо, та....както прецениш. Въглища....ми земи, багажника ти е голям, знам го от личен опит. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, склерозата не прощава smile009

 

[23.8.2010 г. 18:30:55] Iwo Andonov: добре, ще взема и мойто и готово

[23.8.2010 г. 18:31:24] pow: ти ся откак я зачистих твойта не смееш да я изцапаш

[23.8.2010 г. 18:31:29] Iwo Andonov: имам въглища, още от събора, цял чувал, купих онзи ден и течност за разпалване

[23.8.2010 г. 18:31:46] pow: начи сме на 6

 

Ники, няма нужда да купуваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, нямаше да купувам:) Аз си имам в нас :) но скарата ще я метна в багажника:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, склерозата не прощава smile009

 

Верно не прощава, Ивчо. smile049 Ти ходи до Бонсови поляни, снима ги, ма не даде снимкииии, да видят колегите. Айде простено ти е, то със склерозата трудно се излиза на глава. :mrgreen: Пущам снимките от твое име. :P

 

post-1162-138453248216_thumb.jpg

 

post-1162-138453248255_thumb.jpg

 

post-1162-138453248257_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, аз мойта скара няма да взимам,но пък ще взема букови дръвца за разпалване.

Не е зле да вземем и повечко вода за гасенето на огъня,че като гледам колко е суха тревата...... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, след порядъчно количество биричка, можем просто да препикаем огъня :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, след порядъчно количество биричка, можем просто да препикаем огъня :lol:

и снимките от препикаването да не забравите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще пропусна, че ми се налага спешно да боря едни гадни домашни ремонти сам-самичък... приятно изкарване smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, донеси и скобата в събота, че маи не зачистих перфектно конуса на десния полуос, а и да видя отляво накладки има ли, няма ли да сменя и жилото за ръчната, че маи е за късо окачване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, трябваше по-рано да кажеш бре човек. Път до вилата няма да имам до утре smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

весело изкарване на всички! smile159

И от мен. Няма да съм в София за уикенда за жалост smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.