Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София - Бира/Скара 4


Mishelle

Recommended Posts

А ние с Антонио направо горе, но малко по-късно, че вижте в какъв час пиша поста (веднага след работа да разпиша присъствие). Пък и ще трябва да понапазаруваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    9

  • РусенскоВарено

    9

  • coverdale

    6

  • maxrpm

    5

Най-много писали в темата

Ето как. Поне от моя гледна точка. Много малко ядат тия хора... А да не говорим колко малко пият... СРАМ и ПОЗОР!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

искаше ми се да дойда, ама бях на работа. На следващата среща ще съм на лице.

 

 

п.п. Абе в тая жега днес, не беше ли малко топло около скарата? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност щяхме да присъстваме, ако не бяхме на рожден ден в Патиланци(Палавници) :? .

Там Бора ли виждам на снимките :?:

Дано не е изяла на някого мръвката от чинийката, че "Марш в ъгъла" :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност щяхме да присъстваме, ако не бяхме на рожден ден в Патиланци(Палавници) :? .

Там Бора ли виждам на снимките :?:

Дано не е изяла на някого мръвката от чинийката, че "Марш в ъгъла" :lol: .

 

Бора, Бора! Голяма душичка е. И е много социална. Но ни забраниха да я храним и тя не остана много доволна от тази наредба. :lol: Беше много приятно и весело :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги срещата на Бонсови беше на ниво. Много готини хора и много вкусна мръвка, събрани под шарената сянка на голямото дърво. Беше много весело и апетитно. Благодарение на нашия майстор готвач Ицо и помощник готвач Вещица вкусихме от подбрани месца. В личен план дължа благодарност на Мишо, че ме зареди с такава хубава и студена биричка. Относно жегата - на слънце си беше топло, ама под сянката - едно такова хладничко и приятно.

 

Имам хубави снимки от днес, пускам ги при първа възможност smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги срещата на Бонсови беше на ниво. Много готини хора и много вкусна мръвка, събрани под шарената сянка на голямото дърво. Беше много весело и апетитно. Благодарение на нашия майстор готвач Ицо и помощник готвач Вещица вкусихме от подбрани месца. В личен план дължа благодарност на Мишо, че ме зареди с такава хубава и студена биричка. Относно жегата - на слънце си беше топло, ама под сянката - едно такова хладничко и приятно.

 

Имам хубави снимки от днес, пускам ги при първа възможност smile049

 

Заслугите за мръвката си бяха само и единствено на Ицо. Аз, макар и с престилка, бях по-скоро помощник-консуматор. smile021 Не е лошо да поздравим и острия ум, решил да донесе малко царевица. На скарата стана страхотия! :smt017 А имаше и едни сочни круши... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти пък, те не винаги нещата са такива, каквито изглеждат. Често всичко е въпрос на представяне smile001

В раздела за снимки съм пуснал 58 подбрани. Ако някой е гладен, да не ги гледа smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бях хич гладен, ама като ги видях тия холестеролни снимки и нападнах хладилника. :mrgreen: Затуй със закъснение пиша, та да не останат мазнотии по машината. :D

 

Страхотна среща се получи. Въпреки че не бяхме много, сянката беше дебела, приказката сладка, през цялото време духаше приятен ветрец, омесен с аромат на пушек и сланина, :lol: лафа и шегите не спираха, а лАдната бира, сочните мръвки и вкусните салатки и мезенца не подминаха никой от нас. :smt030 Благодаря на всички колеги, които уважиха събитието и направиха изминалата събота запомняща се с много приятни емоции.

 

Много ядене остана накрая, пък и никой не поиска да си вземе за вкъщи, та аз прибрах повечето от нещата, ще почерпя по тоя случай на някоя от следващите неделни срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше страхотна. А и в противовес на Ицо ще кажа, че не бяхме и малко. Просто скарата беше много smile004 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.