Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аларма META SYSTEM


Ради

Recommended Posts

Здравейте, мой приятел си купи Шкода Октавия 2 2005 година, колата е закупена от ЕТ и не е с фабрична аларма а с италианска META SYSTEM. Някой има ли представа дали имат представител в България, тъй като при продажбата (колата е закупена като втора употреба от ЕТ) колата я дадоха с едно дистанционно. За съжаление по форумите не можах да открия нищо, някой препращат към Импас 56 но в сайта им не открих нищо

 

Предварително благодаря

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега! Аз съм със Meta System HPA 3.5 и имат представител - след като им писах 5-10 мейла на мета систем в Италия, пратиха ми това:

Good Morning Ventsi,

Please find here enclosed the address and phone nr. of our distributor in Bulgaria:

 

RAK ltd

Nikola Kozlev Street 8

01421 Sofia

tel: +35929764611

 

Best regards,

Elise Vermeulen

 

Automotive Division

Internal Sales

 

Meta System S.p.a

MetaSystem Group

http://www.metasystem.it

Via Galimberti, 8

42124 - Reggio Emilia - Italy

tel: 00 39 0522 364 111

fax: 00 39 0522 364 150

elise.vermeulen@metasystem.it

 

 

Така, че търсиш РАК сервиз в София. Аз им се обаждах, защото исках малко да пипнат алармата, но намерих упътване и си го оправих с помощта на един Чех, който се занимавал с аларми. Даде ми кодовете и си пуснах каквото исках. Сега имам друга болежка, че не ми мигат мигачите като пищи алармата, но той ми каза, че не е свързана една жица, а нашенци са я отрязали близко до модула, така, че да остане само 2мм дължина, и сега съм с пръстче където си трябва :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, надявам се да могат да направят т.е. програмират още едно дистанционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, надявам се да могат да направят т.е. програмират още едно дистанционно.

 

Ами не знам с каква аларма си ти, но това е лесно и ти можеш. Ако имаш дистанционните оставяш я на контакт, кликаш няколко пъти LED панела и после на дистанционните еди кой си бутон и завърташ контакта на off и си готов. Такива филми пише в моето упътване. Най-добре ходи и ги питай.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, колата е продадена от ЕТ без едно от дистанционите. Идеята на приятела ми е да си има още едно дистанционно, защото всичко се случва ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.