Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обявление за превземането на Пловдив (9 октомври 2010г.)


Green_Witch

Recommended Posts

Това е. Отваря си се линка нормално, вашто телевизор нещо на интересно се прави. :mrgreen: Ако понанатъка няма други предложения за кръчма в ПД, май няма да е зле някой да се разходи до там за резервацийка другата седмица към сряда - четвъртък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    31

  • joro-120L

    14

  • РусенскоВарено

    11

  • dude_BG

    8

Най-много писали в темата

Ице, мястото изглежда доста добро. Утре, ако няма несъгласни, ще затвърдя и датата 09.10.2010 г. . После ще е добре да се преброим като глави и автомобили, за да може домакините да направят адекватна резервация. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над Първенец ще е страхотно да се съберем. Ще си направим много яка колона до там - като на събор smile092

 

Поемам ангажимента за резервацията. Чакам на степенка за потвърждаването на мястото и броя на софийската делегация, и паля гуми натам smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над Първенец ще е страхотно да се съберем. Ще си направим много яка колона до там - като на събор smile092

 

Поемам ангажимента за резервацията. Чакам на степенка за потвърждаването на мястото и броя на софийската делегация, и паля гуми натам smile048

Браво Пешо!

Те така се върши работа - рече и отсече! :smt017

Ще отидем заедно, само Динка да свирне! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,

 

Бройте ме и мен с жената за атаката към ПлъвдивЪ smile117

 

Ако някой няма превоз , а иска да ходи има две места при мен и цял багажник в комбито.

 

Само ще помоля да вземете някое стикерче , че си нямам.Предишния път на НИМ си тръгнах по - набързо и не се запознах с почти никои от Вас. smile049

Сега ще се поправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, ако за резервацията искат кинти или тряа друга помощ, звънкай (0878142905).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, време е да обявим и официално датата, за която всички се съгласихме гласно и негласно.

Последно - остава 09.10.2010г. , събота Мястото на срещата в София и това в Пловдив вече са обявени в първия пост. Започва броенето на хора и автомобили.

 

В Маргарита ще сме трима. Аз, Младежа и Джо.Повече не смея да товаря бабата, че да не вземе да й стане нещо по път.

 

Всеки, който е сигурен, че ще ходи в Пловдив на уречените място и дата (може и да не е от София, но да има желание да се включи) - нека напише тук дали ще пътува сам или с други хора. И ако пътува с още хора - нека напише бройката, за да може момчетата в Пловдив да знаят колко места да запазят в хубавото ресторантче.

 

Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Всеки, който е сигурен, че ще ходи в Пловдив на уречените място и дата (може и да не е от София, но да има желание да се включи) - нека напише тук дали ще пътува сам или с други хора. И ако пътува с още хора - нека напише бройката, за да може момчетата в Пловдив да знаят колко места да запазят в хубавото ресторантче.

 

Благодаря ви предварително.

Само едно допълнение към поста на Динка:

Същото се отнася и за Пловдивската група! - Колеги, моля пишете тук кой ще идва.

Срок за записване - до 17:00ч. на 07.10. На същия ден, отиваме с Пешо за резервацията.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и участниците до момента. Списъкът ще бъде актуализиран.

1 Green Witch +1

2 joeless

3 tedystar +1

4 dude BG

5 mecho klecho

6 Peter B

7 joro-120L

8 sharp789 +1

9 chavdarlk +3

10 ID A

11 C2H5ON +1

12 ogy76

13 Mirolo

14 brain

15 pow +2

16 maxrpm +1

17 anastas

18 penaowner

19 СТРАННИК +1

.........................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се извинявам, но в последния момент ще заявя присъствие и бройка smile049 :oops:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме си пакетно 2 броя - Антонио и баща му. Успях да си разместя смените на Петрола та в събота ще се присъединя. А днес на НИМ не е лошо да се доуговорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит. но както каза Гогата, ще потвърдя в края на работната седмица :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ей ся се прибрах от Пловдив, след тридневен гроздобер, пишете ни и нас 3-ма, другата седмица пак гроздобер ме чака, ма след срещата. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ей ся се прибрах от Пловдив, след тридневен гроздобер, пишете ни и нас 3-ма, другата седмица пак гроздобер ме чака, ма след срещата. :mrgreen:

Ице, с таз среща май ще закъснееш за гроздобера! :lol:

..... или може и в неделя. ;)

Записан си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, до 15:00 ч. най-късно до 16:00, съм с групата, после газ до Брестник и може да дойдеш да гледаш как три огромни реда червено винено грозде падат за няма и час. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.