Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откриване на сезона на барбекюто в Разград


bobi-rz

Recommended Posts

Здравейте колеги!При такова хубаво време днес,нямаше как да не организираме една скромна клубна срещичка.Организацията я направихме набързо,ама неочакваните работи май са най-хубави.Само ,че някои колеги изневериха на марката и само разкаляха и без това мократа поляна с разни джиБки,та и офроуд имаше smile150 .Имаше само една мръсна Шкода ,както се вижда на снимките:http://boyan63.snimka.bg/nature/13-02-2011.570662.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Ейййй,браво,сериозни хора сте!!!!Като се замисля не е лошо някоя събота и неделя да обединим мръвките и компаниите,или вие при нас или ние при вас,въпрос на договорка smile049 !!!!А наздраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ,Боби! Кой от твойте хора успя така да ни наснима ,без да се срешем бе? А аз за джиБката имам извинение-поради технически причини ми се наложи да свалям акумулатора на Субчо/ нали ти обясних ,че за да извърша тази процедура се наложи да свалям даже чистачките и корите отпред/ :mrgreen: . И накрая кво стана-цял ден музика на поляната, а след това бутахте джипа щот акумулаторчето издъхна от свирене на метъл.Пък и на пийнала глава кой да каже на шоФерите да не тормозят толкуз CD -то. Важното ,че открихме сезона и не изостанахме от другите . Поунищожихме доста мръвки, поизпихме доста нещо, и шофьорите ни прибраха без проблеми в града. И кажи на Вероника, да не се прави повече ,че не може да кара Шкодата. Справи се отлично. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няма да ми дадат да се доближа до колата,освен като я мия smile175 Аз като и разправях,че е хубава и лесно се кара....ама сам съм си виновен smile150 Сега като ходим в Бургас ще съм при теб smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв кеф,чакаме ви с нетърпение,доволни ще останете,гарантирам!!!!! smile159

Добре,ще дойдем,ама при футбола има едно неписано правило-който е домакин на реванша -печели smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, страхотна среща се е получила, евала. Благодаря за снимките. Само да спомена - същото количество кал имах и аз по гумите в четвъртък, сред едно паркиране насред нищото до УНСС, та офроуда идва от най-неочаквани места понякога. :mrgreen:

 

Колеги от София, Шкода сектантите от Бургас и Разград дръпнаха със сбор мръвките тая година, ние ще се отсрамваме ли скоро или пак по традиция - чак в края на лятото?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, моля, кой е несериозен - я погледни календара на срещите организирани миналата година от едно наше момиче -

 

Пловдив, Стара Загора, ВеликоТърново

 

- а сега и на Бургас май се точи....та, търси си несериозници другаде, тука няма от тая порода. smile001 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас са по-добри условията smile152 Заповядайте smile159

За условията споря, въпреки, че не са най-важното нещо за подобни мероприятия. Като гледам сте се представили достойно с мръвките и биричката, ама сте малобройни в сравнение с Бургаската група. Май първо вие ще гостувате. Пък и ребърцата Ви за скара много анемични бе smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открихте сезона , аааа!И бира "шуменско" пихте , аааа!И не казвате!

На снимките само едно забелязах : защо само един човек се върти около барбекюто ?:-k smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,браво,умеете да се забавлявате!

Предлагам срещата между Черноморец(Бс) и Лудогорец(Рз) да се играе в Бяла или Обзор,така може и някой Варненски рефер да дойде да отсвири по някоя друга бира. smile027

 

п.п ...само не разбрах ракията сливова ли беше или кайсиева?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,браво,умеете да се забавлявате!

Предлагам срещата между Черноморец(Бс) и Лудогорец(Рз) да се играе в Бяла или Обзор,така може и някой Варненски рефер да дойде да отсвири по някоя друга бира. smile027

 

п.п ...само не разбрах ракията сливова ли беше или кайсиева?

Докладвам:сливова.Ако беше се прибрал 1 ден по-рано щеше да се облажиш,а Лудогорец от догодина ще гони купа УЕФА,а може и Шампионска лига smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,Боби...........събуди се,каква УЕФА,кви гоненки,дай по-скромно,влезте си първо в А група,бийте наред и тогава......... smile027 .............Цецо е прав,скоро трябва да има мач Лудогорец-Черноморец но не на стадиона а върху барбекюто smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби,Боби...........събуди се,каква УЕФА,кви гоненки,дай по-скромно,влезте си първо в А група,бийте наред и тогава......... smile027 .............Цецо е прав,скоро трябва да има мач Лудогорец-Черноморец но не на стадиона а върху барбекюто smile159

точно за барбекю става въпрос!

Айде наще smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв Черноморец ви гони бре! Давайте суджуците и котлетите! smile027

Поздрави на колегите от Разград, добре сте открили сезона!! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не беше тайна, но както каза и Боби много набързо се организирахме, метнахме барбекюто в багажника, минахме през Била и беж на поляната.

Следващия път предварително ще пуснем дата и час и който може да идва. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.