Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Пловдив


mecho_klecho

Recommended Posts

Колеги време е да се съберем отново предлагам тази събота или неделя да направим тази работа, като аз предпочитам да е неделя, и предлагам както решихме на предишната сбирка да правим поне една такава в месеца а именно всяка втора неделя от месеца.

Мястото и часа на срещата са известни, Паркинга на Стадион 9-ти Септември до линията, 14:00, неделя.

 

Ако има някаки други предложения пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 468
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • joro-120L

    85

  • mecho_klecho

    54

  • riator

    40

  • marin skodov

    36

Най-много писали в темата

Ако приемете нов член на групата - идвам ! :P

 

Дано се освободя, че доста време бачкам и в събота и неделя! :((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако приемете нов член на групата - идвам ! :P

Абе,ти ела, пък ще видим дали ще те приемем! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о идвам,заължително само да оправя колата :smt004

Бе тя и да не е готова ше те дръпна дотам smile092

 

...и предлагам както решихме на предишната сбирка да правим поне една такава в месеца а именно всяка втора неделя от месеца.

Подкрепям :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си изкарахме, по налюбувахме се на колите си пийнахме по една бира и като решихме да си ходим, се появиха колеги с ретро коли от другите форуми та и с тях обменихме някоя друга дума, определено имаше какво да си кажем.

 

За жалост свърши. Другият път пак.

 

Добре че колегата riator не дойде този път на срещата че се бях притеснил с толкова вино и бабек където беше обещал как щяхме да си прибираме колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даа, срещата наистина беше много приятна. Прекарах страхотно в хубава компания и сладки приказки с колегите. Дано следващия път да се съберем повече коли. Който не успя да дойде днес определено изпусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че добре сте изкарали ! :P

Аз приключих работа малко преди 16 ч. ....................съдба :(

 

При мен бабека и винцето никога не свършва - тъй че - споко !:)

ще има и за следващия път - живи и здрави да сме ! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е все пак някои трябваше и да протестира неска срещу високите цени на горивата ето малко видео материял какъв масов протест стана много добре се получи всички които бяха дошли на протеста едно ГОЛЯМО БРАВО ако няма резултат

другата седмица пак....

за това и не се появих.

 

Видео 1

 

Видео 2

 

Видео 3

 

Видео 4

 

Видео 5

 

Видео 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бяхте отишли да блокирате бензиностанциите на лук ойл разбирам, ма това ми приличаше повече на сватба.

Радвам се че добре сте изкарали ! :P

Аз приключих работа малко преди 16 ч. ....................съдба :(

 

При мен бабека и винцето никога не свършва - тъй че - споко !:)

ще има и за следващия път - живи и здрави да сме ! smile056

 

Ми аз седях до 17:00 а имаше колеги който останаха и по до късно, можеше да завъртиш един чекрък, другият път дано не работиш до късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10-ти април със сигурност, ако има някоя по рано ще пише в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е рано, но ако искате да обсъдим следващата дата, защото на 9-10 април има TimeAtake и Drift на Калояново и повечето предполагам ще сте там, а и на 17ти е ретро ралито където ще участват и наши съфорумници, та предложението ми е или да направим една среща на 3-ти Април или срещата ни да е на 10-ти на Пистата или да направим и двете срещи.

 

Очаквам коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
..... предложението ми е или да направим една среща на 3-ти Април или срещата ни да е на 10-ти на Пистата или да направим и двете срещи.

Очаквам коментари.

Датата наближава и реших да направя едно уточнение:

 

Среща на 03.04./неделя/ ще има! smile159

/14ч. стадион "Пловдив", паркинга откъм ж.п. линията/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че успях да се запозная с пловдиските шкодаджии ! smile056

Все хубави хора ! :D

 

До нови срещи ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събраха се доста Шкоди, а аз без Шкода,/заради дъжда/ - срам....срам......голям срам! :oops:

Не можах да го преживея и се върнах да я взема. smile048

Хубава среща се получи.

Видяхме се и с колегите от Класик форума.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се получи днес, времето не беше много добро но не може всичко да е идеално, колегите от москвич, лада, алфаромео, ретро клуба и т.н. се присъединиха към нас, другия път повече и дано да е по-хубаво времето че да направим някоя поляна със скара.

 

Ето снимки и клипове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя аз, Анастас Вальо, Дидо сме на пистата в Калояново, които иска може да заповяда ще има ТимеАтак и Дрифт и ще зяпаме бегачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.