Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София - Бира/Скара V5.0 - 05.06.2011 г.


ID A

Recommended Posts

Колеги, с някой от вас си говорихме на Сокола, да направим вече традиционната Скара на поляна. И понеже все се заричаме да е повече от веднъж годишно, откривам сезона!

На 05.06.2011 г. Неделя се обявява сбор пред НИМ от 10.00 ч, оттам под строй на Бонсовите поляни, под нашето дърво.

Всички са добре дошли. Барбекю и въглища има.

 

По принцип никога не сме делили храната, а и всеки носи повече, но с оглед на това, че напоследък някои колеги идват съвсем на гости и не носят нито мръвки, нито бира, всеки да си носи храна! Край на авантата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по план график на 04.06 тряя одя до Пловдив.Ще гледам да мина да ви видя и да апна неко препечена мръвчица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами при среща в 10.00 тръгваме в 11.00. Ако обявим по-късен час и за вечеря няма да стигнем. Така че 10 е ОК.

 

Сами, я виж какви "С" Фабии са ни уважавали през годините

http://skodameeting.hit.bg/index.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за, ама в Събота 10 ч не ми се връзва много :roll:

 

Маджо, ние на тая поляна стоим понякога и до 8 вечерта, та и да дойдеш по късно, няма проблем, ако 10:00 в събота е полунощ за теб. :mrgreen: Моля Пепи, Юли или Доктора да пуснат координати на мястото, че аз нещо се омешах с това ми занимание. :D

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, си златен, начи. smile126 Да не ми мине котка път, два вида пикантни кифтета ше ти увъртя по случая - едните с гъби и кашкавал, другите с чушка, бекон и кисели краставички. smile027 Обещавам.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

два вида пикантни кифтета ше ти увъртя по случая - едните с гъби и кашкавал, другите с чушка, бекон и кисели краставички.

Поздрави.

 

Малиииии, много искам такова, може ли и за мен. smile049 Много обичам, ама понеже си писал пикантни, има ли нещо лютичко вътре, че аз много обичам лютичко.

 

П.П. Ама, съм много нахален! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стенли, ще има, разбира се, и за тебе, надявам се за всички да има. Има лютичко в кюфтетата, Бат Иво, и не само той, както виждам, е върл фен на щипкането по езичето от подбрани пиперливи вкусотии. :D

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат, Ицо, адски много обичам лютичко! Ше правиме с Ивчо общ фонд за люти кифтета. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стенли то пикантно ще има, ма аз лично ако дойда ще държа пиенето далече от теб smile001 smile091 Аз ще се опитам да дойда, че без мен ще требва да му духате на барбекюто ( не за друго ама на Ицето машинката за правене на вятър остана в мен )

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, твойта помощ при раздухването на скарата е неоценима, не дробове, а ковашки мях имаш в гърдите :mrgreen: - евалла. smile126 Макар че и техниката на Пепи PRR за раздухване с капака на хладилната чанта дава добър резултат, вчера отново я приложихме на двора с Ирина. Иначе, ако не успееш да уважиш събитието или не се видим да взема blow-off-чето, :D не се притеснявай, ще купя друго, цената му е символична.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо, сори за спама, но не се издържа!

 

Абе, психарино психясъл, ако ми вземеш пиенето, кой ще те целува!? smile027 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа и аз ще се опитам да дойда smile027 , че много ми се играят карти (белот) на поляна smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф, аз също съм "ЗА", но дано майка ми реши да си прави рождения ден вечерта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко че съм от Варна....тоест далече

дано си искарате хубаво

Не пречи да направим нещо по черноморието, стига да имате желание. Знаете, че бургаската група е винаги готова! smile027 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датата на сбирката се променя, мероприятието се мести в Неделя, 05.06.2011г. часа на на първоначалния сбор е същия - 10:00, НИМ, Бояна.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е ок - ще дойдем и ние с Младежа, но не обещавам да е в обявения час, че събота и неделя имам уроци по език. Ако си докарате кучоните ще е още по-забавно. Но, ако ще да има и дечица по-добре да не взимаме диваците, да не станат на кълбета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...По принцип никога не сме делили храната, а и всеки носи повече, но с оглед на това, че напоследък някои колеги идват съвсем на гости и не носят нито мръвки, нито бира, всеки да си носи храна! Край на авантата!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но, ако ще да има и дечица по-добре да не взимаме диваците, да не станат на кълбета :)

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датата на сбирката се променя, мероприятието се мести в Неделя, 05.06.2011г. часа на на първоначалния сбор е същия - 10:00, НИМ, Бояна.

 

Поздрави.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип никога не сме делили храната, а и всеки носи повече, но с оглед на това, че напоследък някои колеги идват съвсем на гости и не носят нито мръвки, нито бира, всеки да си носи храна! Край на авантата!

 

 

В този ред на мисли искам да помоля някой да вземе някоя мръвка в повече и за мен а като се съберем ще си платя нужното. Никога не пазарувам и нямам идея какво да купя smile049 . Иначе студена бира, безалкохолни и десерти ще нося.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

......искам да помоля някой да вземе някоя мръвка в повече и за мен а като се съберем ще си платя нужното. Никога не пазарувам и нямам идея какво да купя . Иначе студена бира, безалкохолни и десерти ще нося.

 

Сядаш, Мистер Маджо, след работно време в събота и си задаваш въпроса - ко най обичам на скара....не тъщата или комшията над вас, за ядене говорим..... :D и хукваш към Карфура. Там, дето са месата, има отворена витрина със подправки и аранжирани пакети мешана скара, поставена е на около метър пред стъклената витрина, от която лелките ти подават от месото, накълцано и наредено пред тях. За около 5-7 лв получаваш тарелка или с кифтета асорти или тарелка със шишче, кебапче, пържолка, наденичка и сичко това в солидно количество, доволно да има да се наядеш. smile027 Обикаляш отворената витрина, разглеждаш, харесваш си, зимаш си една или две тарелки, бегаш до вас, бухаш ги у хладилника, на сутринта ги меташ в плик и в колата и газ до НИМ, после дзангър-дзангър с колоната до поляната, че не сме сички кат тебе мощни и бързи - кат стигнем Бонсовите ми връчваш квот си си избрал и седаш да пиеш бира - аз ще ти ги изпека. ;)

 

Ся, ако ти се струва гореописаното трудно, страшно и болезнено, не се занимавай, просто ти дадох идея, че не е толкова травматизиращо да се оди на пазар за ХС. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.