Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

София - Бира/Скара V5.0 - 05.06.2011 г.


ID A

Recommended Posts

Ице благодаря ти за съветите, но се сетих друго!

Ще поръчам на майка ми да приготви едно пиленце с подправки за скара и готово :mrgreen:

 

 

Ице за скарата обаче ще разчитам на теб.

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше се напънем с Антонио да ви зарадваме с онея наденички, дето ви разправях че се правят и продават в кварталния супер на Нови Искър. Иначе мен не чакайте на НИМ. Мноо ми е далече. Бонсови са ми по-близо, та направо там. Да не ми мине котка път, може и да сме първи и да пазим дървото и сянката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще поръчам на майка ми да приготви едно пиленце с подправки за скара и готово :mrgreen:

 

Очертава се чеверме на поляната... smile004

Маджо, ще ти приготвя някой от моите специалитети, гладен няма да останеш! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще поръчам на майка ми да приготви едно пиленце с подправки за скара и готово :mrgreen:

 

Очертава се чеверме на поляната... smile004

Маджо, ще ти приготвя някой от моите специалитети, гладен няма да останеш! smile168

 

 

Голям БАНКЕТ ще бъде :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо, нищо не си мерим, бате! Просто скарата ми е страст. Дано случим на време, всичко друго ще се нареди! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на нас, и на нас :lol: Не се тревожи за прогнозата, не се събираме случайно под дървото smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф, аз също съм "ЗА", но дано майка ми реши да си прави рождения ден вечерта :)

Хехе и майка ми има РД на 5 юни, а жената ще е на дежурство, но може да доведа само малкия да се поразтъпче на поляната, стига да не станат на кълбета с песовете... всъщност той бяга от кучета, това ще е момента да се престраши :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не направихте ли скарата предния уикенд? Аз снимки не видях? Много исках да видя няколко кълбета. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново се получи супер среща:) на мен много ми допадна-хапнахме,пихме по бира и си полафихме и посмяхме:) благодаря на Ицо и Пепи,че ми опекоха кебапчетата и пържолката,че с Началника щяхме да си умрем от глад :) супер беше. Радвам се,че ви познавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееииий, Любомиров, цар сииииии...... smile091

 

Много приятно изживяване беше тази среща!

Когато се съберат на едно място хубави хора, то какво друго да се получи...

Предлагам на 19-ти нова скара! smile027 А ето малко щрак от моята сапунерка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй,сташни сте.Най сериозните гледам пак сте се събрали.Благородно ви завиждам.

п.п.Ама добре че са комбитата,а :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей , не ги оставяте тия скари да истинат бе ! Браво , само така ! :mrgreen: s_flag smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.Ама добре че са комбитата,а :D

 

 

На поляна+скара само с комбита :D

 

 

За другият път ще съм подготвен с к-т пикник за двама /ще взема бирения за гаджи :mrgreen: / а за скарата се доверявам на Пепи и Ицо.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер,изкарахме си много добре,дори опитите на дъжда да ни развали сбирката не се увенчаха с успех,надявам се скоро пак да има организация за следваща среща smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път беше супер! Бях само за малко но се радвам, че Ви видях в обичайното добро настроение! И окрилен с добро настроение, успешно положих изпита си на другия ден! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И окрилен с добро настроение, успешно положих изпита

 

Дай да правиме среща - скара преди всеки изпит и работата е готова... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.