Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Günter Service Варна


Redline__

Recommended Posts

  • Отговори 492
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    85

  • martines -13

    11

  • BlackPearl

    9

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

Имам голяма забележка.

Бях се настроил за дълги и приятни приказки, а те ми приключиха колата за един час - това е безобразие! Моля ви да вземете мерки - това е единственото ми време да поговоря с някой за автомобили, а вие ме лишавате от това.

 

Като отида там се чувствам като в епизод на Бени хил smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен,макар,че и до утре да пиша +++ пак ще е малко.Бях по празниците във Варна и не бих си тръгнал спокоен обратно,ако Самуил не беше диагностицирал скромното ми возило.На отиване бях неприятно изненадан :( от поведението на колата и то в рискови моменти.Просто не искаше да изпълнява и не даваше това,което очаквах.Добре все пак,че пътувах към Варна,защото там ми беше спасението smile012 След направената диагностика(в движение) и умелата намеса на бат Сами положението се промени коренно и по обратния път просто летях!!! Не знам как го направи,само знам,че по уверено на път не съм се чувствал.Благодаря за всичко!Пожелавам на Самуил и "Гюнтер сервиз Варна" да са живи и здрави,успех и благоденствие! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

+1 и от мен; Безкрайни благодарности за добре свършената работа. Похвала за професионализма и уменията ви.

Както се казва в моите среди "така дръжте" момчета ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм леко недоволен smile091 smile091 и искам да се оплача,че работят перфектно по моята кола ,даже и до късно вечерта /2-ра смяна/ за да ми угодят на многобройните капризи.

 

БЛАГОДАРЯ!

 

п.п.това е сервиза за 3-ни и 4-ни извънземни хибриди! smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отново похвали за двамата майстори :smt017 , освен на хибридни турбини са спецове и на хибридни съединители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

:smt017 +1 от още един доволен клиент преминал през бокса на Günter Service. smile126

Успех от мен, дето се вика дълги години да ви досаждаме още smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен, останах доволен, защото работят бързо и коректно. Турбинката ми е като нова и пак политам с мръсна газ \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкокова хвалебствия няма как да не дойда и аз във Варна.Само хубави думи -ЕВАЛЛА =D>

Следващия месец ако е рекъл Господ ще имам честта да се запозная със Самуил и Гюнтер сервиз та да направиш една лека диагностика на скромната ми колица, ама не се притеснятай предварително ще ти пратя ЛС.

Поздрави и много успехи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз няма да говора мно...вижте сами...по двигатела нищо не сам пипал...

Втория път ти сменихме ремъци и ролки на 150 000км-тоест когато колата беше на 250 000-показателно за качеството на частите които ползваме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нищо не каза бе Сами. Добре дошъл ли съм при теб или не. :-k

П.П. Извинявам се за фамилиарнеченето! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нищо не каза бе Сами. Добре дошъл ли съм при теб или не. :-k

П.П. Извинявам се за фамилиарнеченето! :D

 

Всеки е добре дошъл при него, повярвай ми. Само да си мераклия..

 

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще се възползвам. Благодаря.

П.П. Ех защо не бях по-наблизо......до морето ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще се възползвам. Благодаря.

П.П. Ех защо не бях по-наблизо......до морето ](*,)

 

Хаха.... тъкмо да си пробваш колата навръщане :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
аз няма да говора мно...вижте сами...по двигатела нищо не сам пипал...

Втория път ти сменихме ремъци и ролки на 150 000км-тоест когато колата беше на 250 000-показателно за качеството на частите които ползваме...

абе Сами тя моита Фабиана още върви,вие с бат Васка маи ще излезите МАЙСТОРИ... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.