Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каменица фен купа- 08-09.11 к-с Царско Село София


BlackPearl

Recommended Posts

Колеги,

 

Вече се реши къде ще са финалите на България от турнира на Каменица Фен Купа.

http://www.kamenitzafanclub.com/bg/foot ... /view/5491

 

Мачовете са от 08-09 в к-с Царско Село София. Тъй като ние сме финалисти , ще бъдем настанени там ( и аз сигурно).

(тогава се пада 2ра седмица на месеца и няма среща на НИМ)

Аз ще съм в София от 06 до 09, тъй като организаторите ни задължават дори и да паднем в събота (групи - 2/3 мача), да останем и в неделя- щяло да има награди. Аз лично се надявам, поне да прескочим групите (не сме се събирали цяло лято и ще е трудно, но не се знае)

 

Та, по същество: Ще съм в София от 06 до 09 Октомври.08-09 съм на Царско Село за турнира. Всеки свободен да свирка , на линия съм.

Ако пък заформите Шкода агитка и дойдете да ме подкрепите в Събота, ще съм много благодарен.

Засега съм заформил следната схема:

Срещи с:

votolom- ще карам Скуби :) Ако е на линия и Ево 9, да реши един спор между 2ма семкаджии.

werz- ако не го пратят .............. той си знае къде и ако се осмърти на РДто си преди това. Ама от един NIGHT FLIGHT няма ми избягаш, да знаеш.

beer champion and lybomirov- те двамата заподозрени са ми ясни. Трябва се запукаме в четвъртък вечерта, че петък ще съм режимлия.

Николайчо (открадната РСка)- да поджъткаме и да се полигавим. (пак ще ни изгонят от боулинга на молла, заради твоите простотии :) )

Skoda_Estelle- гегата-водолаз ако няма други ангажименти ! smile004

pow- трябва да му се обадя :) (Иво, Пепи, Юли, бат НИКИ -великан/великан, Боби- за да ни плати сметката)

 

С всеки друг колега, при желание и свободно време от моя страна ще е удоволствие да се видим.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    15

  • lubomirov1985

    9

  • micyri

    9

  • beer_champion

    7

Най-много писали в темата

Като пловдивски зет, закърмен и до днес и занапред освежаван само с Каменица и като заклет твой фен ти обещавам да те чакам, да вия и крещя :mrgreen: за тебе и за отбора ти и ще се радвам да се видим. Па за обаждането - не спиме, звъни гат искаш. А среща на НИМ у втората неделя, щом ти ша идеш - и аз ше дойда.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооо, пак ще трябва отпуска да се взима :):):) А за NIGHT FLIGHT - точно срещу офиса ми е - мога и да долазя на работа :):):) За мача - вовозела ще надувам, така да знаеш. Но паднете ли, дупе да ти е яко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това все пак са финали бе. Повечето ще са бивши футболисти или нереализирани такива :). Тук вече няма чики-рики. Няма да е лесно. Ние сме просто група приятели, събиращи се от време на време- нищо сериозно.

 

Бат Ицо,Ники, представям си ви заедно с Станислачко каква агитка ще сте- най-добрата. (аааааа и Гришата бе)

smile126

 

Пепи, нямаш грижи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаааа, Исяяяяя, ше ти скъсам чурката! Как ще пропусна бееее! :* И после ше ме водиш в на купон с отбора и накрая ше има "Ку*ви, бело, царско село" Еййййй, искам да ги газиш гегааааа! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,при всички положения ще се видим!

Ще гледам и на мачовете да дойда и на някоя кръчма,ако организираме.

Айде почвай с тренировките,че без купа няма да те пускаме да си ходиш! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гега,стига си се оправдавал,че сте групичка събиращи се от време на време да ритате!

Успех!

 

 

п.п ...съжалявам че за пореден път пропускам мач от "шампионската аматьорска лига" smile049

п.п 2 ...няма ли да има преки репортажи по някоя ТВ,свиркай ако има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вестник (брошура) щяло да има за турнира от Каменица, за друго не знам. Сигурно ще го отразят медиите, но само репортаж.

 

Ти си такава жена! Аз колко пъти те каня на селско дерби, не идваш. Ела да видиш какво става.

Миналата седмица имаше мариз, вече сме с един наказан за 1 година- не по наша вина- бутна съдията! :)

 

Сега на 04.10. пак почваме(защита на титлата) турнир. (за сега варненските отбори май няма да идват). Ела, заповядай на някое дерби.

После и на банкет ще те закарам!

 

П.С: Бат Ники, кръчмето е задължително! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Пиша (по-кратко ) от Царско Село.

 

ЕВАЛА НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ.

 

След пристигането ни ни раздадоха екипите. Те включваха и обувки (по номера за всеки предварително записани), калци, кори, вратарки ръкавици намазах (Пума Пауъркет- Буфон).

 

Раздадоха и предостатъчно пари за гориво на 2та автомобила . Ще останат даже и за банкет.

 

ВАЖНО: ИМА ПРОМЯНА В ПРОГРАМАТА. УТРЕ В 10и30 е ТЕХНИЧЕСКАТА КОНФЕРЕНЦИЯ И ОТ 11:00 ЗАПОЧВАТ МАЧОВЕТЕ ОТ ГРУПОВАТА ФАЗА!

 

ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ ВИДИМ, ПРИЯТЕЛИ!

 

ПОЗДРАВИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко (23:55ч.) минавайки през "Царско село",агента ми видял че стаята ти още свети.

Да не се разправяме сега....ЛЯГАЙ ВЕДНАГА!!!

Ти да не си дошъл на екскурзия,утре мач имаш.

 

 

п.п ....Аре Ися с тебе сме!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес успях да отида за малко и да погледам, но времето беше ужасно!

 

Ето малко снимки от скромният ми телефон:post-4130-138453336109_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453336132_thumb.jpg.jpg]

 

Исята се раздаваше на макс и спасяваше доста трудни изтрели към вратата му smile126 post-4130-138453336138_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не успяхме да стигнем де*а ](*,) НО, за всичко си има причина и както се досещате Любомиров е виновен! smile001 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ,Маджо, че ме уважи днес.

 

Да си кажа мъката (Цецко ще е много доволен).

 

Днес бяхме хал-хабер.

Паднахме се в трудна група: Ахелой (1ви в Бургас)/ Клетката (2ри София) и Стефани Стил (1ви Русе)

 

Първи мач с Ахелой: Нищо особено не са, като изключим Пламен Крумов (черноморец).

Лошо тръгна мача - 2 бързи гола, нашите се вдървиха. Върнахме 1 гол- имахме положения, но този мач и Младен може да потвърди...извадих много (и пресякох ) много положения. Каквото можах извадих, а тяхното вратарче беше лека трепетлика- нямаше да е честно да свършим 2-2.

Накрая след 1 контра ни вкараха за 3-1. Но и да бяхме изравнили, нямаше да е логично, а късмет.

2ри мач- Клетката- там няма да коментирам, понеже не се познавахме и ни изнесоха футболен урок. Пак бързи 1-2. Ние накрая тръгнахме да обръщаме ва-банк....набързо още 3 и айдееее; Напълних хубаво сака!

3ти мач- Ако бием се класираме - като най-добър 3ти отбор (1 от 4те най-добри).

Тези от Русе бяха хал-хабер, но явно на някой от наште не им се играе и утре да се срамим на 1/8финал. По слаби от тез Русе, едва ли можехме да хванем, но както казах...имахме туристи. 2ма с жените, 3я иска да се прибира (имал селски мач), 4я на РД, 5я да си види приятелката в Експо от гласът на България и излязоха отпуснато ...

 

Без глас останах: 3-3 (смешнииии техни 3 гола), а ние изтървахме 4 пъти на празна врата и още поне 20 положения бити пак несериозно и опропастени. И се самоубихме и 2та отбора.

 

Видя се, че никой няма да ти постели и за да биеш трябва да се потрудиш. Несериозно подходиха няколко играчи. Не може с някой да не сме се събирали цяло лято (от Варна) и днес да ми викат: не моа се движа. Младен е свидетел как ги ругах!

Справка: Шампионите от последните 2 години : Трите мечки (Шумен) са зад нас с 3 загуби в групата. Никой няма да се даде без бой.

 

Много ме е яд, но от друга страна се видя, че има още многооооо турнири да изиграем. А и за следващите турнири няма да има туристи! Хубаво е да те приземят, понеже в Добрич (+ още 2 момчета дети цъкат във В група) ги размазваме на по-голямо игрище и 5м. врати с по 5-10 гола и мн им се навириха носовете.

 

За справка: Отборът на Варна също отпадна заедно с нас като 3ти в групата си с най-лош показател.(от 6 групи)

 

Не заслужавахме да се класирахме и добре, че не го направихме. Без дух и желание...утре само щяхме да берем повече срам на 1/8 финалите!

 

П.С: Маджо- много добре си ме хванал като се разпъвам (хващам) удара на Крумов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,съчувствам ти!

Аз се опитвах да те надъхам,но отборната битка е нещо съвсем друго.

Опитах се да ти кажа, че това не е екскурзия,да беше го обяснил на съотборниците си преди мача.

Сега е тъпо,но......живота продължава!

Явно отборчето Ви е още само за селското първенство.

Нооо, оценявам твойте качества ,жалко че играта е отборна.

Сега е момента да звъннеш на Любомиров и да пробвате как е ирландското уиски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай! Колкото и да искаш, не зависи всичко само от теб а от целият отбор. Това, че сте стигнали до тук не е малко, но има и по-добри отбори smile049

Продължавайте напред и не гледайте назад!

 

успех

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не е така,Цецо! Просто след Каменица Варна сме се събирали 2-3 пъти и то на голямо игрище. Половината не бяха играли. Няма как да стане. А и все пак ни е първо явяване. Има отбори от 5-10 години дето си цъкат заедно по 2 пъти на седмица. Като подготовка бяхме мн зле!

Но, както споменах, има отбори с много повече опит и играчи . Евробоец Варна (3пъти шампион на Каменица Варна и шампион по футзал- Пикадили), Трите Мечки Шумен (2 пъти шампиони на Каменица Фен Купа), че те взеха мандра днес и с 2т и 0т си заминават утре заедно с нас. Всичко е и до малко спортен шанс и доза късмет, но той идва при напористите и тези който търсят победата.

 

Както написах: Не показахме и 50% от играта си (която си можем)- заслужено се прибираме!

 

А реално ........

 

П.С: За селското първенство си има друг отбор, гега!

 

Ела един път на "Изида" като цъкаме на голямото игрище (спрямо това хандбалното) да видиш за какво става въпрос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам ти мъката.

Не ми се спори(знаеш че имам по-голям опит в спорта)

Кажи опита ли Ирландското? smile027

Там е истината в твоя случай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирен, гад мръсна! Не те ли е срам да говориш така? Човек направих от теб, а ти такива глупости да пишеш :( Ися, брат много съжалявам, че стана така и не успяхме да дойдем, но програмата я бях направил съгласно това, което говорихме онази вечер. За мачовете - здраве да е. Ти си стабилярка и другата година - по-добре. smile126 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, няма лошо!

Това е само един турнир, една игра!

 

Трябва да се гледа реално на ситуацията, а и добрите отбори (и въобще за да си играч) трябва да се научиш и да губиш! Иначе не става!

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, няма лошо!

Това е само един турнир, една игра!

 

Трябва да се гледа реално на ситуацията, а и добрите отбори (и въобще за да си играч) трябва да се научиш и да губиш! Иначе не става!

 

:smt030

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.