Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каменица фен купа- 08-09.11 к-с Царско Село София


BlackPearl

Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    15

  • lubomirov1985

    9

  • micyri

    9

  • beer_champion

    7

Най-много писали в темата

Да не съм те чул да ми ревеш за футбол и спорт!

Пианде такова :D

Мисли за събора,нали ще си водещ на програмата.

И без караоке да не ми идваш на "Сокола"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися не се ядосвай!

Ето какво би казал Ицо Стоичков, ако ви беше треньор:

-Ту партс.

Ам токинг бифор дъ гейм - фифти фифти.

Фърст хаф - вери гуд. Секънд хав - айм но лайк.

Ту мъч пипълс към онли фор дъ пас дъ тайм.

Но уорк. Но секрифиси.

Дис ис дъ тийм. Дъ некст тайм мейби но плей капъл гайс! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися не се ядосвай!

Ето какво би казал Ицо Стоичков, ако ви беше треньор:

-Ту партс.

Ам токинг бифор дъ гейм - фифти фифти.

Фърст хаф - вери гуд. Секънд хав - айм но лайк.

Ту мъч пипълс към онли фор дъ пас дъ тайм.

Но уорк. Но секрифиси.

Дис ис дъ тийм. Дъ некст тайм мейби но плей капъл гайс! smile092

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се смееш, побойник!

 

Как искаше да сгънем горкото момче в заведението за ранна чорбица. Само защото беше дошъл с 2 приятелки :) .

 

Как каза на сервитьорчето: Бате, донеси една чиния, донеси. Онзи очуден, ама носи, на Ники кой може да откаже.

Взе чинията, огледа я, подаде я пак на сервитьора и му вика: А сега иди и му я счупи на онзи в кофата, бате! :)

 

Ама кат се прибирахме случихме на бакшиш...бачкаше му ръчната и Любомиров беше много доволен.

 

Магарета такива.

 

В петък: ставам аз, свежарка: главата е наред, малко на корема ми е доскомфортни. Душ,хапнах,водичка (мале,мале) и чакам Николайчо да ни вземе с Добата- тенис на маса ще играем.

 

Иде кавала, качва ме и завива на горната улица- по павета. И понеже знаеше, че съм снощен...зиг-заг.

 

Ейййй, бате... Като тръгна, ама не от онези дето казват- След малко! , а от онези дето казват СЕГАААА.

Гега, спирай, змия с 3 букви (БОА), той ми се хили. Добата му вика: Отиде тойотката:

Копелееее, спира нашия пред Румънското, хора по спирките, трамвая зад нас, една жена и тя не разбрала защо спираме и тя зад нас спряла и вдигнала ръце- ко праим.

 

Батко...с отработено движение: Отварям задната врата...... бльок на релсите (има няма 2-3 секунди)- затворих и боййййй. Отидохме на спортна софия да ги чупя на тенис на маса :) .

Не знам дали после трамвая е дерайлирал и е влязъл с вратите напред ,след като е минал през моето творениe.

 

По-късно пък Митака си тръгна много ухилен, след като Ники го повози на моята Фабия. Малеее, колко бой ми е изяла количката-палачори!

 

Беше супер готино и забавно.

 

П.С: На караокето с плешивия (Васко-burziqvlak) пяхме на Тони Стораро- 2,3,4 . Аз май много грачех и имам подозрения, че ми резнаха микрофона.... :smt033

Трябва да се повтори! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ти как падна от стола в караокето! smile021

Хората сигурно цял петък са сменяли плочките дето ги строши!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък ти как падна от стола в караокето! smile021

Хората сигурно цял петък са сменяли плочките дето ги строши!

Ееееее, айде спри се де - ГЕГА :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Любомиров, изтърва те Началника за една вечер и започнаха "Градски легенди"... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Николайчо (с открадната РСка, сега с Тойотка) докато обикаляхме 2 дни из Софето, лудото копеУЕ беше надуло само:

 

http://vbox7.com/play:9dcca753fc

 

Волумето :) на макс, хората ни гледат, а нашия се покриваше и ме оставяше аз геройски да обирам "овациите" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХахахаХАхаАХ, разплиска ли пред румънското бе ХахаАХахЮАХАХАХ! Все повече ми се издигаш в очите! И само да кажа, че един път да се държа на ниво без да правя сеири и да няма кой да ме види! А Ися ако знаепш къв клип имам на телефона..... СКАНДАЛЕН!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХахахаХАхаАХ, разплиска ли пред румънското бе ХахаАХахЮАХАХАХ! Все повече ми се издигаш в очите! И само да кажа, че един път да се държа на ниво без да правя сеири и да няма кой да ме види! А Ися ако знаепш къв клип имам на телефона..... СКАНДАЛЕН!

Ами какво чакаш?

Давай клипа :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХахахаХАхаАХ, разплиска ли пред румънското бе ХахаАХахЮАХАХАХ! Все повече ми се издигаш в очите! И само да кажа, че един път да се държа на ниво без да правя сеири и да няма кой да ме види! А Ися ако знаепш къв клип имам на телефона..... СКАНДАЛЕН!

Ей, Бирен - ще ти откъсна ушите. От събота ти казвам да ги качиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, че стана малко греда! Клипчето си е при мен и е много весело само дето е 109МБ а във В-бокс може да се качват клпове с максимална големина 100МБ. Ако някой има идея да казва! Или евентуално да го пратя на някой, който може да го компресира! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, гега. Ти ми звънна в петъка и нещо прекъсна (преди да вдигна). После ти звънях, ама греда- не ме отрази :). Явно някоя бамбина пак те беше затиснала!

 

Играл си пинг-понг, а сега се правиш.....да сме те били канили! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодарение на съдействието на Бате Ви Ицо pow можете да видите и дългоочаквания клип. Не е нужно да бъде коментиран! То си се вижда, че всички са сериозни господа!!! smile012 smile012 smile012

 

http://www.youtube.com/watch?v=Yv9pHf0uWGk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле майко....... Не знам за теб мишок (бирата ми прати СМС, че след като гледал клипчето, най-накрая осъзнал, че от нас хора няма станат и реши да отиде да цмокне биричка :) ) , ама аз това за Сашко сега се сетих как се джапахме, брат.

Отивам да си резна главицата!

 

П.С: Бате, не е лесно да си зле!

 

П.С2: Мишоци и певци, в неделя чакам една палавница, вдигайте се, хотелчето (от мен) и другата седмица да си отрежем кофите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле майко....... Не знам за теб мишок (бирата ми прати СМС, че след като гледал клипчето, най-накрая осъзнал, че от нас хора няма станат и реши да отиде да цмокне биричка :) ) , ама аз това за Сашко сега се сетих как се джапахме, брат.

Отивам да си резна главицата!

 

П.С: Бате, не е лесно да си зле!

 

П.С2: Мишоци и певци, в неделя чакам една палавница, вдигайте се, хотелчето (от мен) и другата седмица да си отрежем кофите!

А Пламето знае ли?

Да не спиш на изтривалката пред входната врата smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трагедия, какво повече да кажа.... Нещо няма GPS-координати на хотела :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, кво бе само готини пичове не, некви свестни! smile027

Именно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.