Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз гърнета и прочие София, кв. Дружба


Цецо75

Recommended Posts

Един сервиз за гърнета и разни други заваръчни работи. Намира се в София, кв. Дружба, срещу входа на зеленчуковата борса.

 

Името на сервиза не го знам. За контакти - 0889 917 953 Петър.

 

Много готини като хора (двама авери са), пипат внимателно и знаят какво правят. Аз ги ползвах за ампутация на катализатор и изработка на нов даун пайп, както и за някой други заваро-шлосерски работи. Други хора са ги ползвали също за тунинг елементи, знаят за какво иде реч.

 

Разбиранията ни за цени се покриха напълно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Аз също му ползвах услугите на Пепи и съм впечатлен от професионализма, качеството и бързината на работата му.

Много готин и приветлив човек. :doubleup:

Ето координати на сервиза.

b085a65c1a52d1d6.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И аз днес станах клиент на Пепи и Владо и потвърждавам напълно мнението на Pepino и Цецо75. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Още едно положително мнение за момчетата. Работят бързо , качествено и с внимание към клиента и колата !  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тях нямам лично мнение, но мои приятели /включително с двуколесни/, са впечатлени !

Замислил съм, да ги пробвам с Ямаха-та, а ако остана доволен, може и със Съби да си поиграят, че той дори в режим "S", си е "Стелт", а ми се ще малко звук да чуя... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Да се включа и аз в списъка на посетилите сервиза и останали доволни от работа на майсторите .

Зимата издъних гърнетата на Голфа (синхро) , сдобиването с нови от магазина се оказа "мисия невъзможна" . Последната надежда ми беше интернет , но и там ударих голяма греда.

Миналата седмица ходих да огледат състоянието на кюнците (сгъвани в час по трудово от някой русенски шестокласник) и днес за около два часа нагънаха една крива (права) тръба и монтираха чисто ново крайно гърне Walker :)

Супер доволен останах и от качеството на работата и от отношението на хората!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Някой може ли да ми даде актуален телефон на Пепи и Владо - този в първия пост явно не е актуален. Ако нямате тел. номер - адрес също ще ми свърши работа.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново - успях да се свържа с човека - явно номерът от първия пост е актуален - миналата седмица е имало някакъв проблем с оператора и затова не съм успял да се свържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Още едно много положително мнение за Пепи и сервиза му :plate_skoda:

Накратко историята:

В Крафт диагностицираха Шкодака (О1 1.8т 4*4)със скъсана мека връзка и липса на един държащ тампон за труд и части 330-390 лв.

Влезнах тук видях темата ,звъннах на Пепи и той днес ме прие.Още като чу как работи колата вика тук ме съмнява връзката да е скъсана.Вдигна я на подемника и констатира скъсан горен слой на меката връзка в следствие на това ,че цялото напрежение отива в нея. Обясни че трябва да ми се направи един държащ тампон пред катализаторите и да се оправи скъсания назад (предварително се извинявам ,ако не е много точно обясненото) ,за да може напрежението към меката връзка да се махне.Направи го за по-малко от час ,поради факта,че не спряха да го търсят за работа.Целият лукс ми струва 50 лева .

Попитах го все пак да сменя ли меката връзка- той ми вика ,ако съм аз няма да я сменя ,но ако ти се дават пари нямаш проблем.Колко струва го попитах меката връзка и труда ,отговор 100 лева всичко.Каза ми ,че веднага ще разбера кога меката връзка ми е засмяна ,защото шума се променял доста.

Общо взето много коректен и точен човек,радващо е,че има още такива майстори.

Благодаря за темата много ми помогна,хубав ден :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Днес бях там поради странни звуци и вибрации. Оказа се че едната скоба е заминала и беше подменена от момчетата - бързо и с вникване в детайла свършиха работата. Това е втория път когато отивам там. Преди няколко години подмених меката връзка и също бях останал доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес ходих до там. Смениха ми две меки връзки, че едната беше започнала да парпори леко, пък аз сменям винаги симетрично при ремонт :) Работят добре според мен, стана за час, взеха ме веднага. Цената я намирам за справедлива. Имат готино отношение към клиента :)

Кординатите, които е пуснал по-горе Пепино са точни, използвайте ги в Гугъл мапс и го намирате от раз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.