Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционна среща в Обзор !


bega4kata

Recommended Posts

Браво на вас! Както винаги на ниво, а ние с Ники можем само да съжаляваме, че не можахме да дойдем! Браво и на младите татковци :mrgreen: както си гледате колите, така си гледате и децата и жените =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    17

  • BlackPearl

    15

  • VALDO

    8

  • micyri

    8

Най-много писали в темата

Хубава среща сте си направили! Поздрави! =D>

Благодаря за фоторепортажа! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

micyri, подай си молбата...и теб ще те включим в ШКОДА КЛУБ!
Ися,несериозни не включваме.....забрави ли?!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Поредното сериозно мероприятие. Жалко, че не можах да присъствам. Мааалко ви завиждам, но благородно все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

micyri, подай си молбата...и теб ще те включим в ШКОДА КЛУБ!
Ися,несериозни не включваме.....забрави ли?!

no coment...... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна среща сте спретнали, евалла, :smt017 като винаги, на организатора и на всички, които са присъствали. Благодаря за страхотните клипове и снимки.

 

Ися, уиски ли сръбваш, мама, докато люлееше Симонка? ;) Баааа, доживях с консумация на алкохол да те видя, трезвенико непоправим. :mrgreen:

 

Майстор Сами, влюбих се в твойта сладурана, как съсредоточено гледа и устремено посяга към панираните вкусотийки на масата, пък вие с Жужи със некви пюренца я залъгвате. :mrgreen: Знае госпожицата кво и се хапва, ама...... smile049

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна среща ще да е била, всичко на ниво - най-вече младите татковци! =D> Така и трябва, форумът се подмладява и расте! Май ще е необходим обособен детски кът на събора!

Чудесни снимки и видео, благодаря! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламен пак се представи добре с камерата. Браво на Марто за хубавата среща smile126. Нищо че не успях да седна да си побъбрим, но така си поддържам формата. Да му мислят Самуил и Искрен, когато почнат да шетат малките госпожици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Айде да спазим традицията.Какво ще кажете????

Предлагайте дати,аз съм на линия когато кажете.Вече се запролетява и трябва да си видим приятелчетата от Бургас и източна Бг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ви надъхам малко.

http://vbox7.com/play:d3f0b35fa0

 

Започвам да мисля дали да идвам. Спрях да мисля- ИДВАМ ! :mrgreen: Казвайте кога? Може и началото на април- събора е чак юни, пък и да пукне пролетта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз ще мога да дойда на 30 съм свободен. И ако е след това ще е април. Нека кажат и други колеги. Не ви ли е добре 30-31 ? smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на линия на която и да е дата

тези с претенциите и ангажиментите да казват :)

Аз от сега да кажа ще съм само за деня и вечерта духвам. :D Нямам възможност да оставам там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал,че това са датите.Темата е от миналата година!Датите може и да са след ваканцията на децата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал,че това са датите.Темата е от миналата година!Датите може и да са след ваканцията на децата!
:smt017

Нека модератора на раздела да промени заглавието-да е без дати! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.