Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интерпан ООД - отличен сервиз за гуми!


lubomirov1985

Recommended Posts

:) в момента периода е леко изнервен и цари непринудена неадекватност.... 

 

п.п. 

Благодариме за търпението, но няма как в момента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 196
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    24

  • sauber

    14

  • kokarosta

    10

  • johnnie213

    8

Най-много писали в темата

:) в момента периода е леко изнервен и цари непринудена неадекватност.... 

 

п.п. 

Благодариме за търпението, но няма как в момента!

 

Каква неадекватност? Вие наистина сте като машини. Как ги оправихте онези редички от коли в уличката не е истина. Аз лично на по-бързо и качествено обслужване не съм попадал. Пък и времето минава неусетно в сладки приказки и лафове. :banger_2: :champion:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен клиент от сервиза. За първи път честно казано бях в сервиз за гуми, където пичовете работят с такава усмивка на лицето и то в най-натоварения период в годината. Едно голямо браво от мен, надали ще посетя друг сервиз от тук нататък  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно приветливи хора, макар и след като им удължих работното време с 15 мин. в неделя след 18:00 ч. Благодаря, че ме приехте още веднъж! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изразя и аз свойте добри впечатления от сервиза.Вчера ги навестих и въпреки че бях малко скептично настроен първоначално останах много доволен от добрата организация и бързата работа дори и в края на работния ден.

Определено ако имам нужда отново бих заповядал отново.

Продължавайте в същия дух.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз да похваля момчетата и сервиза. Въпреки ранния час, бяха усмихнати, отнесоха се много професионално и точно. И тъй като и занапред ще трябва да се сменят гуми (след като установихме кои са стари и кои стават), пак ще мина при тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново искам да изкажа благодарност на момчетата в сервиза, както и че ме изтърпяха. Имам леко притрисане и мислех, че са за баланс гуменетките, а се оказа, че всичко е наред с тях. Всичко мина много бързо - докато махнах капачките на болтовете и вече трябваше да ги поставям обратно по местата им.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки малкото закъснение от моя страна ...

 

На 06.11. и аз минах да сложа зимните гумета  и за пореден път нямах време дори 1 цигара да изпуша.

Перфектна и бърза работа , момчетата са машини !! Евала !

И на всичкото отгоре , след около 1 час отново им се появих , с друга клубна Шкода ... ;) И там - без забележка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път съм доволен от Ицо и младежите в сервиза  :tongue_1: . Снощи се оборудвах с един мно-о-о-о-о...красив и голям болт в задна дясна гума, а днес изключително бързо и професионално натрапника и последствията от него бяха отстранени.  :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...И на всичкото отгоре , след около 1 час отново им се появих , с друга клубна Шкода ... ;) И там - без забележка !

Блaгодaрности и от "другaтa" клубнa Шкодa, кaкто нa момчетaтa зa изключителния професионaлизъм, тaкa и нa Мaрто зa големия жест от неговa стрaнa :)

Aбе ей, то бивa, бивa големи пичове в Шкодa клубa, aмa то товa минaвa всякaкви грaници :P

Още веднъж, блaгодaрности към зaмесените :)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах много доволен от обслужването и отношението в сервиза. Фабията се сдоби с нови зимни гуми, а след това не можах да се нарадвам на пътното й поведение, след като се убедих че досега никога не е било толкова добро. Нито следа от дразнещото тресене, вибрация и шум! Голямо браво от мен, едва ли ще посетя друг сервиз занапред.  :)  Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Уважаеми колеги, 

Бих искал да информирам тези, които планират да ни посетят преди празниците, че ще работим всеки ден до 23-ти включително. След това, ще отворим отново на 5-ти Януари.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Браво на майсторите - откриха едно много тънко пиронче, благодарение на което гумата спадаше с около 0.4 атм. на седмица!

Много ми хареса и новата балансмашина :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса и новата балансмашина :doubleup:

 

Tова е най-добрата машина на CORGHI.

При всяко въртене на колелото, двата лазера сканират за кривини по гумата и джантата. Също така получаваш информация за дълбочината на грайфера и коничното износване на гумата. Ако има такова износване, показва колко метра, ще се отклони на ляво или дясно за 1км., така може да се оптимизира позицията на всяка гума, дали да е лява или дясна. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9hS7CF7JFjo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова машина ли има. Охо супер, да Ви е честита и много добре да работи!!! Страшно готино изглежда на клипчето!!! Само да се разкара тоя сняг и идвам да сложим летните...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера се възползвах от услугите на сервиза. Новата баланс машина е извънземна направо! Благодаря за вниманието и добре свършената работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Айдей... и аз преобух Шрекито :) Вече съм с "летните д'жанси" и се кефя максимално (отказах се да ги пребоядисвам, както бях казал, защото изчетох много негативи и не, мерси - в момента са перфектно прави, също и новата машина си го показа :) )! Досаждахме двама тиквеници в сервиза на момчетата, но пък и двамата останахме много доволни - аз за двете коли, пичът с мене за неговото аЛди А4 кЛатро :)

 

БЛАГОДАРЯ СТРАШНО МНОГО ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО СВЪРШЕНАТА РАБОТА, МОМЧЕТА!!!

 

Живи и здрави!!!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарност на момчетата от още един доволен клиент! Новата машина верно е космически кораб  :banger_2:  :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

И аз бях там и аз съм много доволен, от бързина и качество  :)

п.п. Това е първия сервиз в който не ми се засилиха към и без това сгънатите прагове!  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се отчетох днес. За пореден път всичко беше точно , бързо и качествено. Новата машина е много яка.

Благодарности на Маджо , Ицо и момчетата!

Естествено се засякохме и с клубна Шкода... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.