Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да поздравим приятел с песен!


fatrat

Recommended Posts

преди 7 минути, Боре написа:


Еххх, къде ме върна...

Точно се бях уволнил от казармата !!!


И, докато сме в годините, в които бяхме свежи и готАни ?

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, axel написа:

На вълна музика от тийнеджърските ми години съм нещо. :)

 

Тази даже май е от пре-тийнеджърските ми години.?

Добре ме върна

 

  • Одобрявам 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много музика съм изслушал и просто не мога да избера какво да ви пусна от годините, когато бях младеж. Някои съм ги и позабравил, на други не им знам изпълнителите, за да ги намеря. Съзнателно слушам музика от 8-10 годишен. А преди това, откакто се помня. Много ми повлия баща ми. Правеше си записи на някакви ролкови магнетофони. Много обичаше музиката.

По-късно си купи касетофон JVC - 79та г. и с него ми минаха младежките години. Поставих си за цел и не отдавна си намерих същия модел касетофон в перфектно здраве. Като ми хрумне си го пускам.

 Песента,  с която ще ви поздравя съм я слушал на касетофона, когато бях в 8ми клас.

 

снимка на касетофона и моя музикален кът

 

DSC060717759512f587858be.thumb.jpg.381f4c9a2bcfe346f9128030b322c032.jpg

 

DSC06042333f0e821095b71e.thumb.jpg.1849b32be112c30416dae7bbcad761a0.jpg

 

 поздрав

 

 

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Жоре! И за поздрава, и за историята. ?Много приятно музикално кътче си имаш. Спомням си с умиление времената на касетките, пазя все още един дек Сони, на който слушахме музика вкъщи с баща ми, когато бях малък. Имам и един, два кашона с касетки някъде, но не съм ги пускал от много години вече.

Преди 1 час, Боре написа:


И, докато сме в годините, в които бяхме свежи и готАни ?

 

 

О, да, това е велико парче! Благодаря! Подсеща ме за едно друго, което ми беше много любимо по, горе-долу, същото време. Да живее MCM. ?

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, axel написа:

Спомням си с умиление времената на касетките, пазя все още един дек Сони, на който слушахме музика вкъщи с баща ми, когато бях малък.

Владе, кой модел е дека на Сони. Ако пуснеш и снимка, ще бъде супер. А междувременно, щом ни наляга носталгията по отминалите години, мисля да ви поздравя с една класика, която с кеф си слушам редовно:

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, нищо специално или колекционерско е дека, просто сантимент на дъното в един шкаф. :) Ето такъв е:

 

127F2E09-541B-4851-A2A9-0EA2F2F018E9.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Боре написа:


И, докато сме в годините, в които бяхме свежи и готАни ?

 

 

 Алоуууууу, другарю натуриус, ние все още сме си готини ?

Сигурно защото слушахме таквиз неща

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, все още сме готини, макар и поувехнали...

Ето ви, една от най-любимите ми и зареждащи, абсолютно неангажиращи песничики.

По някаква причина, винаги, абсолютно винаги когато съм уморен и смачкан, физически и особенно психически, тази песничка буквално ме зарежда с енергия.

Тотален хит, от лятото на вече не особенно близката 2007 година. Поздрави на всички, хубав и спокоен ден и прекрасен Уикенд !!!

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би, трябваше да започна с това предишният ми пост.

Годината е 1976та. Първият касетофон в нашата къща. Тошиба, моно, закупен от баща ми от негов приятел, който го е донесъл от Либия. Към касетофона получава бонус касетка с оригинален студиен запис, издаден в Холандия на албума  "Let The Music Play" на Barry White/албума излиза през същата година/. От мерак го слушах почти всеки ден. Едно и също нон стоп/те са 6 песни/ . И как не - нов магнетофон, касета...нещо невиждано за мен до този момент. Това беше и единствената касета, която имахме за известно време.

Албумът, като песни и гласът на Barry White много ми хареса и от тогава той е един от любимите ми изпълнители.

 

Поздрав с едноимената песен от албума

 

 

  • Благодаря 3
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, joro-120L написа:

Може би, трябваше да започна с това предишният ми пост.

Годината е 1976та. Първият касетофон в нашата къща. Тошиба, моно, закупен от баща ми от негов приятел, който го е донесъл от Либия. Към касетофона получава бонус касетка с оригинален студиен запис, издаден в Холандия на албума  "Let The Music Play" на Barry White/албума излиза през същата година/. От мерак го слушах почти всеки ден. Едно и също нон стоп/те са 6 песни/ . И как не - нов магнетофон, касета...нещо невиждано за мен до този момент. Това беше и единствената касета, която имахме за известно време.

Албумът, като песни и гласът на Barry White много ми хареса и от тогава той е един от любимите ми изпълнители.

 

Поздрав с едноимената песен от албума

 

 


Жорка, напълно съм съгласен с теб !

Нвероятен изпълнител, неподражаем глас - дълбок, топъл !

Невероятна трансформация от млад, прохождащ престъпник, в достоен и благороден Мъж !

Бих казал, че няма слаба песен.

Любим, на поколения жени ! И не само, разбира се.

Наскоро си го слушах - сравнително тихо, през нощта, загледан през прозореца...

Благодаря !

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, съвсем, съвсем случайно сме попаднали през тази далечна вече 76та г. на този изпълнител.

Такава касета донесе баща ми с кастофона :) А в същност, имам невероятния късмет да познавам Barry White много отдавна и да се наслаждавам на песните му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, joro-120L написа:

Боре, съвсем, съвсем случайно сме попаднали през тази далечна вече 76та г. на този изпълнител.

Такава касета донесе баща ми с кастофона :) А в същност, имам невероятния късмет да познавам Barry White много отдавна и да се наслаждавам на песните му.


Да, понякога Съдбата си знае работата !

Виртуално наздраве, за прекрасната музика !

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че баща ми още си пази касетката в архивите. Даже съм убеден! Няма как да се раздели с нея.

И аз си го имам този албум. Вече на диск. А преди това и на лента. Презапис, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Гена, уж сме набори пък...

То тогава касетите бяха дефицит и току що навлизаха, ти искаш да си намеря още един оригинален запис. Еле па в Бг.

Но, въпреки всичко ше ти тура един лайк горе, щото ма уцели. Усещам, че е нарочно.?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, joro-120L написа:

Абе Гена, уж сме набори пък...

Ами, ти си младеж, сравнен с Генадий. Мисля, че тук е в публиката и си дърпа комбинезона! Поздрав, чичо Генчо!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Алекси Георгиев написа:

А батко Евгени май влезе в обувките на звяра преди малко ;)

Бай Боян има привилегията да е пряк наследник на Белобрадия и Рогатия , даже от време на време си говорят ;)

Нещо шарено за събуждане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, The Best Forman написа:

Бай Боян има привилегията да е пряк наследник на Белобрадия и Рогатия , даже от време на време си говорят ;)

Нещо шарено за събуждане :)


Тцъ, с Белобрадия нямам роднинска връзка и не се погаждаме...

А другият ми е чичА, ще - не ще, се налага да ми обръща внимание ;) 

 

П.П. Доста добре нацели поздрава за събуждане !!!

И тая, и песните и, ми действат като звън на стар будилник - с кеф да го удариш с нещо тежко та да млъкне или да го хвърлиш през прозореца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Боре написа:


П.П. Доста добре нацели поздрава за събуждане !!!

И тая, и песните и, ми действат като звън на стар будилник - с кеф да го удариш с нещо тежко та да млъкне или да го хвърлиш през прозореца...

Нали трябва да си оправдая прозвището - дразнител :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.