Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

VIII Национален Шкода Събор - впечатления


Recommended Posts

Колеги, през изминалите дни 24-27 май трябваше да се състои VIII Национален Шкода Събор .

Мястото отново бе познато- Соколски Манастир (Етъра- Габрово).

За съжаление, ВРЕМЕТО не ни позволя да изпълним предварително зададената от Mishelle програма.

 

Ето "накратко" моите впечатления!

 

Пристигнах на 24 (четвъртък) около 17часа на поляната. Беше много добре окосена тревата (за подредба на колите).

Благодарение на Станьо и Ники имаше шатра на Каменица. Видяхме се, минах да поздравя всички- (май пропуснах iavkata и BlackSpot- за което им се извинявам), полафихме и слязох долу.

 

После(ние вечеряхме в Габрово-леко ръмеше) се излял як дъжд горе на поляната, бат Ники не успя да се прибере в хотела със семейството си, а Жоро (joro4x4), Маджо и Сами не успяха да се качат на манастира и стояха на бензиностанция в Габрово до около 01:30часа.

 

Вторият ден (понеже аз бях в Хитър Петър) имаше малко Шкода преселение...., но пак имаше дъжд през целия ден.

 

Горе на поляната беше като малък басейн и беше безполезно да се ходи,всички се бяха покрили: кой по стаи, кой под чардака. Важното е, че настроението е било на 6.

 

Нашата групичка (Bobeca, Аз, Сами, Маджо и брат му, бат Ники със семейството) посетихме Мол Габрово и си направихме веселото.

 

Под звучните базици- кой кого ще бие на Междене...играхме БОУЛИНГ (Маджо ......) и след това с Маджо цъкнахме автомобилен симулатор. (не го питайте там какво стана и как децата чак се изненадаха от Маджо ).

Навън вали, а при нас настроението е на 6.

 

След това се качихме на поляната. Ще прескоча няколко неприятно момента....Карах Йето 4х4 140коня, вкарах го в калта и тн.- яко. Разходихме се със Сами със Супърба на бат Ники- МНОГОООО ЯКО!

 

Видях се с още колеги и така. Слязохме долу за вечеря, че времето пак беше :smt0344 .

 

Вечеряхме и с Маджо се качихме горе на поляната. Там вече настроението беше на 10 :) . Големи майтапи паднаха . Разбира се имаше и закани- кой/кого.

 

Събора- време за дръпки.

Имах сервизни автомобили (Кранк- 2 при това, вместо пожеланата от теб пътна помощ) . ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ на Morkova - Милен Сотиров (за тези които не му знаят името) и на Ivaka. Благодаря ви момчета, че Ивака ми домъкна гумите от варна (15ка полуслик), а морковчето ги докара от манастира до пистата и се състезаваше с тях, понеже аз не ги сложих.

Та, вече сте разбрали, че беше студено и много трудно щях да ги загрея. Наложи се да направя РАЗЛИКА на Маджо със 17ките.

П.С: Пепи, под разлика имам предвид- ПРЕДНИНА, не искам да се тълкува като Разлика= 2 автобуса хармоники (1 беше smile048 ).

Пуснахме се 3 пъти с Маджо (и Сами с Кадета или Октавията) и трябваше да бягам за кръщенето.

 

Тук искам да вметна нещо ВАЖНО!

Тъй като явно на някой колеги може би им е банален нашия спор с Маджо за това кой е по-напред искам да кажа, да се ЗНАЕ:

Всичко това, което правим с Младен е в съвсем шеговито и приятелско настроение! Маджо е ГОЛЕМ ПИЧ и носи на майтап- за това се тровим с него и се базикаме.

Трябваше да създадем някаква интрига, че беше позамрял форума!

Колеги, всичко между нас просто за да има някаква тръпка във форума. След като Werz, Коко, брат му и другите се оттеглиха,вече няма свежа кръв , да се появи някой нов колега, да направи нещо интересно и тн.

За това с Маджо, решихме да създадем интрига и да се подрачим малко.

Може би за някой това е натрапчиво и тъпо- влизат и гледат 2ма как спорят кой е по-бърз- лапешка работа.

Но пък благодарение на този "спор" , се зароди интрига, закани, смях и напрежение, стана нещо интересно! Много хора им беше интересно на пистата: Маджо ще накаже ли Искрен и на кого ще му клюмне пипера долу.

Бях приготвил подарък на Маджо и му го дадох (е , не го докара на пистата) след края ..... От друга страна му бях казал- падна ли- правя каквото кажеш, ауспух ще чистя- ще те нося на конче и ще викам МАДЖО Е НОМЕР 1.....

Винаги обаче има 2 страни. За сега аз имам привилегията да го тровя (но пък това рано или късно ще се промени).

ДА КАЖА: Това , че се драчим, не значи , че не гледаме реално не нещата (е, Маджо малко му се губят представите).

(колите ни: Сами, Аз , Маджо са НАПЪЛНО РАВНОСТОЙНИ- няма ясно изразено преимущество. Това, че Фабията има малко преимущество на писта- не значи нищо. Нашите коли се карат като ежедневки в трафик. Такива стотни разлика там вече не важат!!!)

 

За съжаление бях на кръщене (на Елена) и заминах към 12 и 20 от пистата. Не изгледах ШОУТО на Любомиров и останалите дръпки, както и майсторското. Не можах и да покарам някоя и друга кола!

 

В 18:30 се прибрах в хотела (от Елена до Габрово пак як дъжд) и разбрах, че Юли, Пепи, Жоро (отново) и компания(Гогата, Явката......съжалявам, в момента ми изчезна името от главата за момчето до Явката- ИЗВИНЯВАМ СЕ) ще ни пристигнат на гости за вечеря.

С бат Ники решихме да полеем победата над Маджо с 2 бутилки черен Бушмидлс ....

Вечерта беше яка, изпълнена с базици, със смях и прочие!

 

Днес ставам сутринта- ИЗНЕНАДА, ПАК ДЪЖД! СЕФТЕ!

Докато се оправим, разбрах, че повечето колеги са се организирали и тръгнали, не успях да дойда до манастира и тръгнах със Сами и Маджо към ОМВ. Там се видяхме с Борето (който си заключи колата и имаше.....) с Пепи,Психаря (гоУем си), Юли и тн. (да не забравих някого)

 

Разговаряхме за евентуален СЪБОР-СЕПТЕМВРИ МЕСЕЦ и се сбогувахме.

 

Тук искам да изкажа малко впечатления набързо:

BlackSpot- Мони, джантите стоят супер спрямо цвета на Фабията!

joro120L- направооооо, баси колата , Жоре. Кърти направо- ЕВАЛА и още дълги години да и се радваме по съборите!

Morkova и Ivaka- още веднъж благодаря за гумите

Beer Champion и lybomirov- Съжалявам, че този събор не успяхме да се видим като хората, да си полафим и да направим джамбурето.

penaowner- Доня, радвам се, че сте решили проблемите !

anastas- Сладко, сладко си полафихме

vasilissa и zloqq- изцапали сте си нещо ръцете момчета! Много ми беше приятно , макар и за малко!

skodaman- голяма скица е CityGo. Не успях да му направя тест драйв :)

PRR- Пепи, извинявам се, че не успяхме да се видим, но трябваше да бягам за кръщене!

PSYHO- мерси за музиката, бирата и базиците!

Galliard33- Косьо- много усмихнат и позитивен човек. Успех с оранжевата!

 

Съжалявам ако съм пропуснал някого, през тези 4 дъждовни дни (защо ли се учудвам) не успях да си полафя с повечето колеги!

 

Благодаря за приятната компания на бат Ники(coverdale) и семейство/ Сами, Жужи и сладкото Мони/ братя варвари- masterone и Христо и всички останали присъединили се (Юли/Пепи/Жоро) към нашата компания за вечерните джамбурета.

 

Имам и още 2 бързи изречения:

maxrpm- колата ми е черна, не шарена....и няма да се обърне като я карам на зиг-заг

Krankenstein- Митак, най-много съжалявам, че не успях с теб да се видя. Исках да те питам (между нас сериозно, без грам заяждане): Защо ти, като стар шкодаджия.....предпочиташ Спасов ден, пред Соколски?

 

Дори и "провалени за събор 4 дни", аз си изкарах страхотно и не защото НАКАЗАХ МАДЖО :) , а защото тези 4 (макар и дъждовни дни) ги прекарах с хубави/усмихнати и позитивни хора, които ме изпълниха с настроение и ме заредиха с положителна енергия. В това според мен се крие същността на събора- да се съберем и да ни е весело.

Именно (според мен) за това идват хора като Боби/Жоро/Юли/Васко/Сашо и тн. , колеги вече каращи други марки, но свързани по тесен начин с хората от Шкода клуб.

 

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТЗОВАЛИ СЕ!

 

На тези ....който не дойдоха: ЗАПОВЯДАЙТЕ ЕВЕНТУАЛНО ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ. НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ!

 

ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    14

  • Logrus

    7

  • lubomirov1985

    6

  • Бъркам Масло с Вода

    6

Най-много писали в темата

Майната му на времето. Вярно, можеше и да не вали, но си изкарахме добре!

За мен бе по-важно да се видя и поговоря с хората от клуба.

Ися, благодаря ти за хубавите думи! Заради тях нямам право да пропускам събор smile027

Специални благодарности на Юли за организацията и всички, които помогнаха. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ти се, какви думи. След като са заслужени, че думите не стигат..... баси, аз истински и се накефих когато беше паркирана към оградата!

Все съм гледал минали години, но е имало бол коли на поляната и съм нямал време да я огледам по-детайлно!

 

Аз на Юли съм му го казал: Ако ще правим нещо за септември- аз съм на линия за изкъртващ събор!

Игрите които не успяха да се състоят, ще бъдат още по-атрактивни и интересни през септември!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен поздрав за цялата пловдивска група - добре, че бяха те със задномоторките, че иначе щяхме да минем за демо версия на VW събора.

Жоро - Ися е прав колата ти е бижу =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на психо и логрус, и на тези, които им помагаха, че обезопасиха шатрата и на всички останали, които разглобиха и прибраха шатрата, мобилния бар и масите и пейките.

 

Също, специално искам да благодаря на Монката BlackSpot, и на баща му чичо Сашо, много хубава ракийка пийнахме! smile027

 

Искам, да се извиня и на Боби доктора, че така се получиха нещата. Съжалявам човек, ще се реванширам, обещавам.

 

Ися и аз съжалявам, че не успяхме да се видим за повече време. Нищо друг път, ще наваксаме.

 

Искам също да благодаря на Валдо, който направи така, че да си получа кашончето. И естествено да благодаря на колегата, който го докара. (Суперба е уникален s_flag ) Също и на Марто благодаря за настаняването, вилата е супер.

 

А най много искам да благодаря, на [censured], които си сипваха бира и не оставяха пари, и натовариха и без това скромния бюджет на събора, защото искам да кажа на вас [censured], че вместо бирата, поне да си покрие себестойността, се наложи да се дават допълнително пари за да може да се платят кеговете. ЖАЛ ми е за хора, като Вас видях двама да го правят, реших, че може да ми се е сторило, но после информацията беше потвърдена и от други хора.

Просто за мен Вие сте едни [censured] и нямате място на събора!

 

Edit Blackpearl: Станьо, цензурирал съм ти последното писание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от преразказа на Искрен ,нищо не разбрах! smile012

Може би ще науча повече от снимковия материал smile004

 

 

п.п ...и сега някой разбра ли ,защо толкова дъжд се изваля на събора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа... готини хора - готино прекарване, въпреки лошото време. Първата вечер тамън се настанихме с приятелката ми, Пепи Печатаря, Василиса, Велко и другия Пепи, и небето се отвори над нас smile012 . Но пък и мокри до кости и крепящи шатрата, да не се срути, пак беше весело. Втората вечер няма да я коментирам, достатъчно бъзици си отнесох относно това в какъв вид се бях привел smile048 , но пък мога да ви кажа, че беше супер яко да съм с вас! Благодаря ви! Благодарности на всички, които имат общо с организацията, без тях нямаше да има събор. Да сме живи и здрави септември да повторим и да е още по-хубаво! smile027

 

П.П. Биричка, крайно неприятно ми е да прочета, че е имало такива ГСП(груби селски прояви) покрай машината за бира... :smt018 smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шампионе - казвай с колко пари трябва да се помага - с удоволствие ще помогна да се компенсират загубите - не редно да се товарите само 2-3 души. Надявам, се че не съм от тези които са пропуснали да си платят - макар, че по едно време позагубих бройката на бирите.....защо ли - сигурно заради невероятната компания smile027

От благодарности няма нужда - бяхте ли на сухо? Бяхте. Изкарахте ли добре? Изкарахте. Е това е достатъчно.

Колкото до времето.....е поне ще ни върви по вода до другия събор.

smile159 на всички, които уважиха събитието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от преразказа на Искрен ,нищо не разбрах! smile012

Може би ще науча повече от снимковия материал smile004

 

 

п.п ...и сега някой разбра ли ,защо толкова дъжд се изваля на събора?

 

Маджо е прекалил с молитвите за дъжд, а после много е плакал....

027354195.jpg?r=0

Цецо: Освен, че си несериозен си и КЬОРАВ: Пише: Blackpearl пак ми скъса шортите.

 

П.С: Маджо ВЕЛИКАННННН, АЛЕ ,АЛЕ! Имам аз съмнения, че септември....АЗ ЩЕ ОБЛИЧАМ ТЕНИСКА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето беше отвратително, но хората, които искаха да се срещнат с приятели бяха усминати и на линия. Съжалявам ,че не можах да дойда по-рано и се включих чак на пистата.Успях да остана само една нощ, и сигурно не можах да се срещна много хора, но се радвам ,че все пак успях да пия по една бира с приятели. Благодаря на Орхан за подаръка ,който ми направи за баба Елишка/радиатор за парно/. Благодаря на пловдивската група, че ми го докараха на поляната . smile126 Благодаря и за изненадващия подарък на Пепи /Печатаря/ - книги за историята на Разград. Трогна ме това ,че когато са ги печатали се е сетил ,че има познати от Разград и ми ги донесе лично. Пепи smile126

Бургаскага група в която имаше представители на Еуратек-прекрасно си прекарахме на верандата вечерта. Разходката с играчката от Киндер сюрприза / разбирай Ситигото / беше също вълнуваща. Върви това нещо ,само дето съм малко едричък за него.

Просто времето не позволи да изпълним програмата на събора и затова с две ръце гласувам за септември да повторим .

Да не пропусна да поздравя и организаторите, които най-много се притесняваха ,че лошото време им проваля мероприятието- Юли , Мартин и може би още няколко души. Господ този път не беше с нас , но септември ще ИЗБУХНЕМ. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не можах да дойда на пистата, глупаво е да се оправдавам, при все, че имам втора кола, но си бях разглобил Фабията за смяна на полиуретановите тампони. Радвам, се че сте успели да си изкарате добре, въпреки времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, трябва да каже каква е равносметката. Просто съм супер възмутен.

 

Ися, сигурен бях, че ще го цензурираш, това ти е работата все пак. :*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на всички онези, които не пожалиха средства и време, за да се осъществи за пореден път мероприятието.

Вярно времето беше супер гадно, но дали на някой това му направи впечатление?!?

За мен беше невероятно преживяване.

Да прекараш няколко дни в компанията на най-готините, най-веселите и забавни другарчета, какво друго ти е нужно?

 

 

П.П.-На повечето хора тук им е ясно кой какви ги върши и смята, че е надхитрил дори себе си.

beer_champion,не се отдавай на отрицателните емоции!Винаги ще ги има такива.

Насреща съм и искам да помогна за покриване на загубите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки дъжда, който ни удави, аз лично прекарах много весело - и под шатрата, където имаше закачки и майтапи (ЖЕЛЯЗКОВ - ОТЦЕПНИК! Наздраве, Гога smile001 ), и в Хитър Петър последната вечер - пак смях, закачки (може би тук е времето да спомена един важен факт от нея вечер, който никой не споменава, а именно че Искрен след някоя и друга чашка уиски си призна, че може би е лееееко емоционален, ма съвсем леко (Наздраве, Ися smile027 )), и на пистата, където майстор-фотографите Thunderbolt и Bobeca спретнаха хубави фотосесийки (момчета, чакаме снимков и видео материал, аз лично вече съм нетърпелив) и където се возих на Маджовия звяр (мерси, Маджо, адреналина скочи здраво). Благодарско на Мони (BlackSpot), Борето (Thunderbolt), Гогата & Цвети, Бобеца, Психото (Психо, мн добър музикален подбор, браво!), Искрен, Маджо (за настроението и смеха покрай "ай да си ги мерим на пистата" ; фанелката "BlackPearl пак ми скъса шортите" беше черешката на тортата :D) и всички останали за приятното прекарване и емоции.

И най-важното - благодарности към Юли, Марто, Бирения и всички други, които по един или друг начин се включиха в организацията на събора така, че въпреки лошото време да се чувстваме добре. БРАВО!

 

П.С. Това за наливната бира е много грозно наистина. Аз видях един такъв случай, но ми се стори, че не съм видял добре, и без това съм късоглед. Обаче за съжаление явно е било истина. За следващият път ще трябва барман, който да стои до кеговете постоянно, да налива и да събира пари, за да няма повече такива случаи. Ако няма доброволци, аз се цаня отсега.

П.С. 2 Абе, Боре, как успя да се заключиш?! Я някой да разкаже в детайли, че се заинтригувах smile049

П.С. 3 Маджо, защо ми взе стикера с 69ти номер?! Трябваше да се задоволя с 83... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барман си има, но се наложи да си тръгне ;) . Иначе жалко за дребните тарикатлъци.

Като впечатления, дойдох и знаех, че ще изпусна част от веселбата. Дъжда промени плановете ми и изпуснах почти цялата. Нищо за следващия събор грешките няма да се повторят. Дори и за поляната, долната беше изкосена добре, но горната не беше. Пак за следващия събор, смятам да донеса звяра от гаража ми и поляната ще бъде перфектна. Радвам се, че въпреки всечко сте си изкарали супер и ме е яд, че не можах да присъствам докрай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора беше си супер, ма на слънце можем и по-добре. Стани едно нещо отностно бирите, че има такива...... за които говориш има, но има и нещо друго, аз лично сменявах вчера единия кег (тъй като свърши) и от него не се изпиха повече от 10-15 бири, което нали се сещаш каква загуба, защото ние плащаме целия кег. Не предполагах, че толкова хора ще пропуснат шатрата, а когато го сменях беше едва 16ч. В другия кег също е имало нещо останало така че..... измекярите са си измекяри и на тях ще им се върне, но имаме и загуби от прекалено ниската цена според мен. За да се предотврати това нещо за Септември ако има ще измислим нещо, но ако аз идвам може да сложим кега до музиката ми и да го раздавам барман и диджей едновременно. За всичко има решение Стани, ама трябва да се опарим за да знаем и да ги измислим.

Още един път благодаря на всички за топлите думи и за доброто настроение, за мен беше чест и удоволствие да бъда с вас тези 4 дни. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разкажа и аз накратко впечатления за събора .

Пристигнах около 2 часа , шатрата вече вдигната и се леят бири . Да не остана назад си отворих и аз една биричка , втора , трета .... Всички шатри вече бяха вдигнати , салати , ракии /vasilisa - Васко много добра ракийка / , и като забуха един дъжд , ама вече бяхме напълнили скарите няма връщане . Опекохме ги и в манастира на сушинка . Уж трябваше да наглеждам замалко тавата с мръвките , връщам се след 5 минути и ми съобщават , че съм нахранил 2 котета / Извинявам се :oops: / Телефона ми мокър , клавиатурата не работи . Оставих го на леглото да съхне . Включвам към 24 часа , пропуснато от Любомиров . Втора грешка направих , 1-вата беше на 9 март в Калоянова крепост smile001 Слизам долу при тях и стана ....... чудно . Бирен качи снимката да те видят какъв си мамин хубавец . И така до към 3 и половина . На другия ден ставам нямам глава , разходих се малко и пак легнах до към 15:00 .Идва един пич с Йети и вика някой иска ли тест драйв . Викам вземам си книжката и идвам . Поразтрих го смея да твърдя доволно нагоре по завоите , а и надолу . И пак барбекюта , салати , бири и чух , че някой са се представили доста добре , но аз бях пас след предишната вечер . На другия ден писта , гонки , емоции , каучук . След пистата палнахме барбекюто , хапнахме . С Психото предадохме малко уроци по карти , след което пак заваля и всеки се покри на някъде . И днес вместо времето да е добро и да си съберем сергиите и всеки откъде е , то пак не спря . Прибрахме всичко на сушинка и гаЗ .

 

Радвам се , че се запознах с доста нови колеги : PSYHO / Георги/ ,Logrus / Чавдар/ , vasilisa / Васко/ , zloQQ / Велко / , gogata , Galliard33 / Косьо/ , ако пропускам някой се извинявам .

Благодаря на всички допринесли за веселото настроение . Супер сте ейй

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, карти. smile048

 

Септември съм на линия за партия и уроци!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Психото предадохме малко уроци по карти ...........

Предадохте какво???? Ей Морков, ако Мими не зяпаше задните гуми на Жоро (Psyho) щяхме да Ви разнасяме като куцо пиле домат smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да споделя впечатления:

 

С тръгването от София - голям кеф, колямо нещо. Пътуващите знаят как се появих на Шел-а, което говори достатъчно за желанието ми да си прекараме прекрасно с много настроение, смях и положителни емоции. Пътуването беше супер, като изключим няколкото гениални участници в движението, които превърнаха аварийното платно в лява лента, но 4-тия или 5-тия го отнесе. Заключихме го с Юли и го ескортирахме със 60-70 км/ч. известно време и му дадохме да се разбере, че тъй ни съ праи! Пристигнахме на Сокола - времето беше екстра. Сравнително топло и все още сухо. Поляната беше подготвена супер. Събрахме се, преместихме шатрата, жичкаджиите опънаха осветлението, инсталирахме бара с бирата, пихме заслужено по 1,2,3,4 бири ПЛАТИХМЕ СИ ГИ (визирам всички, които бяхме там), Марто ни даде ключа да се настаняваме. Настанихме се, решихме да си спретнем нещо бързо за хапване и да бягаме към поляната, ама не. Небето се отвори и се изля нещо страшно :(. Останахме цяла вечер в къщата, лаф смях и така до доста късно. Ставаме на 25 - времето пак същото - плющи яко. Качихме се за малко на полянта и опратно в къщето на сухо. Чак привечер спря да вали и цялата компания, барабар с жените се качихме на поляната под шатрата - ейййй БОГУ, голям смях, голям цирк, голяма веселба. Не помня в колко си тръгнахме, но беше късно :) Естествено за Междене станахме късно и позакъсняхме, за което искренно съжалявам,че съм изпуснал представлението на Маджо и Исята. Но и след тяхното представление имаше закачки, смях и добро настроение. Благодарение на Маджо и колегата му Иво успях са се позабавлявам и надявам се всички останали с изпълненията ни с Бимата (Кошмара). Благодаря на Юли и Сами, че се повозих в Гюнтер - голяма машина, но какво да я хваля. Снимките говорят :) Леко заръмя и си тръгнахме. Прибрахме се, хапнахме, дремнахме и вечерта пак на маса, ама за съжаление в къщата. Пак вода, а и разбрахме, че горе няма почти никой. Днес щом станахме се качихме с Бирения да помогнем да съберем шатрата, ама за съжаление бяхме закъсняли:( Пренесохме една маса и една пейка само. А сичките бяха мокри до кости, ама на Борката не му дремеше - имаше феноменална прическа, а чувството му за хумор не беше се отмило :) дойде момчето от Каменица и ми стана много неприятно. Надявам се, че ще се разбере кой пил, кой плащал. НЕ СЕ ПРАВИ ТАКА, МОМЧЕТА !!!! Юли не е длъжен да ви пои и черпи. Още с отварянето на първия кег каза "Момчета, да пием по една безплатна". Не видях някой да се възползва и така е редно. Всички пуснахме парици в чашката и започна веселбата.

Заради лошото време съжалявам, че не успяхме да се повеселим повече всички заедно на поляната, надявам се септември да го реализираме.

 

Благодаря на всички, които допринесоха VIII Национален Шкода Събор да е факт. Няма да ги изброявам, защото не искам да рискувам да пропусна някои и да го засегна. smile126 момчета.

А на авантаджиите - Наздраве и заповядайте септември пак !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, много картаджии имало в тоя форум. На следващия събор трябва турнирче да направим и ви обещавам на всички, че с колегата Alexandar ще ви пуснем по 1-2 раздавания да вземете, да не плачете smile004 А табладжии има ли? Да знам следващия път да взема и табла, да поразтрия пуловете и да ви понауча на едно-друго smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, искам да ви благодаря за хубавите емоции и приятното време което изкарахме заедно. Много съжалявам за това, че не можах да се видя с много хора, за което се извинявам, но надявам се наистина през септември да направим един реванш и да се забавляваме задружно на поляната при по-добро и приятно време.

 

И така нека и аз да разкажа моите впечатления набързо:

 

На 24 Май групата от София се събрахме към 10ч и потеглихме задружно в колона. Пристигнахме ранният следобед и започнахме да до сглобяваме шатрата на поляната. След няколко часа борба почти всичко беше готово, но времето се развали и заваля. С Искрен и Бобеца се събрахме и отидохме да вечеряме в Габрово където пристигна и Сами. Няколко часа след това тръгнахме към манастира, но точно след комплекс Етъра ни спря полицейски патрул и не ни пуснаха да продължим поради преливане на реката и паднали дървета на пътя! Нямаше какво друго да направим освен да се върнем обратно и да чакаме да разчистят пътя. Събрахме се на ОМВ с Жоро АБТ и там изкарахме вечерта почти до 2 ч. след полунощ!

 

На 25-ти времето продължаваше да бъде ужасно и цял ден валя! Събрахме се отново голяма компания и отидохме в МОЛ Габрово. И понеже с Искренчо си ги мерим постоянно и навсякъде, битката започна още в залата за боулинг :D /това ми беше вторият път когато хващах топка за боулинг/ Играхме заедно със Сами, Ники и брат ми, но битката беше само между мен и Исята, кой ще изкара повече точки :lol: ееееееее Исята имаше повече късмет и излезе напред в резултата! Малко след това седнахме на симулаторите за да си ги премерим и там :lol: Най-грозното беше, че едни хлапета ни гледаха и едното каза че съм избрал по-бавна кола smile091 еееее Ися пак ме победи ! Времето мина неусетно и след това се качихме на поляната.

Когато отидохме горе, всички бяха преминали на друго ниво и веселбата беше незабравима /Гога наздраве..../

 

На 26-ти борбата продължи на пистата! Жалко че Искрен трябваше да тръгва и направихме само 3 ръна! И въпреки всичко страхът е голямо нещо и той си беше взел джанти 15-ки със сликове, ако случайно го дръпна, да ги сложи! еееее Ися не се наложи! За втори път показа, че твоята кола е малко по-бърза. Сложи валче и то помогна във високите да дръпнеш напред. Поздравления за най-бързата печка на форума =D>

Битката продължава а времето до септември е малко! Ися дните ти са преброени...

 

 

На 27-ми не можах да се кача до поляната и да Ви помогна, за което съжалявам много! Последна сбирка преди тръгване на ОМВ и премеждията продължиха. След 30мин. борба да отворим колата на Борето, единият прозорец даде фира! Чакаме клипчето.

Заедно с Пепи печатаря, минахме през прохода Шипка и разгледахме паметника-музей, взехме по сувенирче и благополучно се прибрахме в София.

 

 

п.п. Благодаря на всички които допринесоха да има Събор и въпреки времето, не се дадохме! ГОЛЕМИ СТЕ!!!

 

п.п.п. Станчо, казвай колко е разликата и да я оправим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и картаджии и табладжии, ама всичко си остана непокътнато. На Началника й направих едно 7:1 и седнах да си пия бирицата. А забравих да споделя за Супърб-а на Ники - адаш все още очаквам отговор на "неустоимата ми оферта" отправена към теб, породена от уникалната ти кола. Предполагам,че ще я откажеш а и ти бях дал краен срок 25.05. сутринта :):):)

 

Офертата беше чист бартер за Никол и Бимата :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си партньор да пребием iavkata и Аlexandar!

 

Любомиров: С Ники коментирахме твоята оферта....Стигнахме до извод: Даваш Бимата, Никол и .....етаж от къщата, а той после ще ти го пусне под наем!

Ще има: Любомиров под наем! С едни 300евро на месец(като за вътрешен човек като теб) ще минаваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.