Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Калфин ООД - климатични инсталации - Чавдар Калфин - Logrus


lubomirov1985

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...

Аз също останах много доволен от Чавдар. Направи профилактика на климатиците ми, като през това време ми обясни как трябва да се експлоатират правилно + задълбочени обяснения относно техническите им параметри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Огромно благодаря и аз на Чавдар за избора и монтажа, че и на всичкото отгоре накрая излезе и по-евтино от колкото трябваше. 

Жив и здрав да си Чавдаре.  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

5 години по-късно отново искам да похваля и благодаря на Чавдар. Отзивчив, коректен и като цяло супер точен и готин човек. Благодаря ти, Чаво!?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм видял тая тема...

Аз също съм от хората доволни от Чавдар. Супер пич, професионалист и може да разбереш интересни неща за тия машини климатиците от него. Бях тръгнал да си купувам модел Х на дадена марка. След консултация с него той ме убеди да взема друг, значително по-евтин модел от същата. И беше прав, не ми беше необходима по-скъпата машина.

Който е видял как е монтиран климатика вкъщи, винаги казва, че е правено от човек, който си разбира от работата.

Препоръчвам го смело!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.