Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen Club Fest 2013


митето

Recommended Posts

Мило дневниче,

 

Днес 14.03.2013г. се чух с колегите Краси и Анастас. Разбрахме се кой кога пристига и си пожелахме лек път.....

 

Днес 15.03.2013г. не можах да спя цяла нощ, станах много рано, приготвих си багажа и тръгнах към Експо центъра. Пристигнах първи. Още не бях изгасил двигателя на пикапа и купона започна. Набързо в шеги и закачки му ударихме една баня, подсушихме го и го вкарахме в залата. Един луд батко, викали му Брабус ми открадна колелото и се вози из залите. Тъкмо вдигнах колата на крик за да монтирам стойкаджииските точила и телефона ми звънна. Анастас каза, че влиза в София. Трудно открих лошия батко, взех си колелото и излязох навън, да посрещна Кричимската легенда. Бързо се запознахме, веднага се гмурнахме в камиончето и свалихме старата принцеса. Докато чакахме да хванем ред да я изкъпят одумахме струпалите се братовчеди и си поговорихме със собствениците им. После я вкарахме до моя работен кон и продължихме да разменяме джанти. По едно време през вратата се показаха четирите лупи... Краси бе пристигнал. Със себе си водеше прекрасната си дама и оня лош рацер Младен. Цял ден базици, но с Анастас огладняхме и той се погрижи да набави пилешко варено с зеленчуци и биричка. Лъснахме колите колелата и целия реквизит и се отправихме в заслужена почивка.

 

 

Днес 16.03.2013г. Пак спах малко от вълнение. Отидох в залата рано. След не дълго време на хоризонта се появи пътеводния фар Пепи (печетара) извади един апарат, разпъна стойката и започна да щрака. След като ме видя с тениска на Vw club осъзна, че организацията ни не е на ниво. Веднага проведе няколко телефонни разговора, намери ни стикери, и избяга. След 10 минути се върна с форумна тениска за мен, маса и столове, нужни ни за Шкода бивака.

По обяд се струпаха огромна част от КЛУБА. Тримата участници се пукахме от гордост. Купона беше на ниво, тва модератори, тва администратори, тва Алкохолчовци, тва зъболекари всички снимаха, обсъждаха и се кефеха на нащо ъгълче.

По късно след като всички посетители и фенове се разбягаха, се срещнах с моя приятел от VW bus club Ванката (PACH), поговорихме си и ме покани на купон в дома на друг сектант от отбора на рейсовете. Бързо се прибрах взех 2 плика домашна ракия и туршия. Докато се оправях за купона и проверявах форума Майка ми (която доста дълго досажда на Анастас) ми изработи подарък за бусаджиите.

556897_542546145777054_1656854009_n.jpg

Вечерта Започна към 20:00 и продължи до към 06:00 smile027

Не познавах никой освен Ванката, но организацията посрещането и всичко беше на огромно ниво. Около 30 фена на Рейсовете с семействата и децата си показаха как трябва да се забавляваме. На сутринта когато с приятелката ми си тръгвахме се разбрахме да се върнем в 08:00 (след 2 часа) да напазаруваме и да си правим палачинки в залата до бусовете. Така и стана. Готвихме си закусвахме, обядвахме, забавлявахме се целия ден.

 

За мое огромно щастие се запознах с много облъчени Шкодаджии, през тези прекрасни 3 дена.

 

За жалост Всяко хубаво нещо си има своя край... Трябваше да си тръгнем. Взехме си довиждане с пожелания за по-чести сбирки и отправихме по своя път.

 

 

Не съм носил апарат за това нямам снимки. Ще изчакам да ми пратят по-любопитни и ще ви ги покажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодите бяха хубави, чак интереса към тях не беше огромен, да не кажа че имаше и хора които като видеха емблемата и викаха "ъъъ шкоди, какво пък правят тук" :) Но като цяло мисля че добре се представихме, догодина Искрен, Сами и Младен предлагам направо да ги отнесат... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодите бяха хубави, чак интереса към тях не беше огромен, да не кажа че имаше и хора които като видеха емблемата и викаха "ъъъ шкоди, какво пък правят тук" :) Но като цяло мисля че добре се представихме, догодина Искрен, Сами и Младен предлагам направо да ги отнесат... :D

Добре си беше. А колко каки му се накачиха на Анастас на колатаааааа...........

За догодина случая е ясен! Трябва да се положат съответните усилия Сами и Искрен да бъдат навити (Маджо е ясен). Колеги разполагаме с една година. Всякакви рушвети, подкупи и почерпки и към тримата са позволени smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен феста ми хареса.

Представянето на Шкода Клуб още повече s_flag . Три поколения , всяка кола със своя индивидуалност , абе супер , да не говорим че още с влизането първата кола която видях бе ... Шкодата на Краси :smt017

Евала на Коцето , Анастас и Краси за усилията smile126

Ето и малко фото от мен :

 

Шкода Клуб България : ЦЪКК

 

А това ... беше като за финал smile049 : ПИПНИ ТУК

p.s. ще си позволя да поздравя Lubomirov ... smile092

 

Разбира се и домакините : VW Club

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само малко уточнение - стикерите ги осигури Юли, а този Убавец сега има нужда от релакс... smile001post-7032-138453453716_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре големи сте ливади , що не накарахте някоя кака да са опъне така на МВ то ... щяхте да сбъднете мечтата на Сашко smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ЕВАЛА!

 

Достойно представяне!

anastas- белият таван.....кърти бате.

malkiq- голям бъбрек, уникални

Favorit- ко да му кажеш на този мамин убавец, всичко му е на 7 :)

 

Догодина....да се стяга Маджо.......ако не и е запалил клечката след Междене 2013 :)

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, момчета!

Представили сте Клуба достойно. Колите и вие сте уникални. Организацията на колегите от VW club видно от снимките е била безупречна.

Много съжалявам, че не успях да дойде, но имах неотложни ангажименти извън града.

Краси, една маалка добронамерена критика - защо не направи дюзата на АГУ-то скрита?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, една маалка добронамерена критика - защо не направи дюзата на АГУ-то скрита?

 

Ами не държах чак толкова на това, на тъмносиньото не бие на очи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, една маалка добронамерена критика - защо не направи дюзата на АГУ-то скрита?

 

Ами не държах чак толкова на това, на тъмносиньото не бие на очи...

 

Че не бие, не бие - прав си. Но за тая красота в багажника smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изплакнах очите. Много внушително представяне според мен на шкода клуба. Три коли, три коренно различнни подхода при довеждането на една кола до съвършенство. На Анастас МБ-то кърти с автентичния си вид. На Коцето пикапа изненадва с пипането и по най-малкия детайл, на Краси озвучаването е от друга Вселена. Три коли от три различни етапа на развитието на марката, но пипнати от манияци. Момчетата заслужават адмирации. smile126 smile126

За феста само мога да съдя по снимките, но и това ми е достатъчно за да отбележа ,че колегите от фауве форума наистина са напред с материала. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s_flag

Махнали са стикера на пикапа гадовете ;) Завиждат явно

По-скоро са снимали преди да бъде стикеросан пикапът и другите 2 Шкоди. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.