Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автоцентър Люси - Пловдив


ogy76

Recommended Posts

Здравейте ,
от доста време се каня да напиша нещо добро по повод автосервиз Люси .
Дължа го на специалистите , които работят там . Преди година и половина имах пост в рубриката черен списък за същия сервиз . Тогава монтьорите бяха други и качеството на извършената работа съвсем не струваше .
Свалям шапка на Стоян - собственика на сервиза , че успя да привлече специалисти от ЕураТек . Сега единственото място , на което позволявам да ровят по колата ми е там . Имат още едно място за ремонтна дейност /до Филипово/ и не се налага да си записваш час за да прегледат автомобила ти .
Приятно впечатление прави и факта , че издават сервизна книжка на всеки автомобил ползвал услугите им . Друг плюс е наличието на магазин за резервни части - не се налага да търсиш сам нужната резервна част , на добра цена . Докато свалят дефектиралата , новата вече е доставена и може да се замени. Това намалява времето за ремонт да няколко часа .
В общи линии Стоян , Христо и другите от сервиза върнаха надеждата в мен , че и в България можеш да получиш качествено обслужване на разумни цени .
А за собственото си убеждение , че автосервиз Люси е най-добрият за Шкода мога да дам още един пример:
баша ми е вече пенсионер , но цял живот е работил като механик ДВГ и ел.оборудване на автомобили и кари . Самият той предпочете да си закара колата Шкода Фелиция при Христо на Филипово за смяна на водна помпа и ангренажна верига .

И накрая към всички собственици на Шкоди от Пловдив и региона , ако искате да ви ремонтират качествено , бързо и на нормални цени автомобила , не се чудете в Люси ще намерите точно това .
:smt017 s_flag :smt017 s_flag :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и реклама да е , но си я заслужават . Ако погледнеш черния списък ще видиш , че не само ги рекламирам а и доста съм ги плюл - когато са заслужавали .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз познавам Бат Стоян,и мога да кажа,че съм много доволен.Винаги ми е давал отговори на всички въпроси,доста професионално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя моето мнение - от София съм, но от почти една година си сервизирам колата там.

Открих ги съвсем случайно - имах свободно време в Провдив и ми беше дошло време за смяна на маслото - та така .....

Основно Христо ми е работил по колата, но и от другите момчета впечатленията са ми добри. Всички са отзивчиви и наистина организацията, създадена от собственика, е добра. Дано има повече такива сервизи (и фирми) в България =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Реклама !

Да кажем "похвала"! Подкрепям! И в двата сервиза са добри. ЕТ определено загубиха много за което аз само мога да се радвам защото сега получаваш качествена услуга на нормална цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Преди седмица се обърнах към въпросния сервиз за диагностика.Имах едно глухо тропане от предницата при преминаване по неравности или паваж.Предишните сервизи,които посещавах вдигаха рамене и казваха че всичко било ок(явно толкова им се е работило).Така си карам почти от година и ме дразнеше много.За 5 мин вдигнаха колата и намериха причината-тампоните на носачите са тръгнали,особено десния.Извикаха ме под колата и ми показаха нагледно за какво става въпрос.Тъй като бях доволен от бързата диагностика на другия ден я оставих за по-голямо обслужване-смяна на масло и 4 филтъра,смяна на 2 тампона и маншона на ляво външно кара(беше се прокъсал),смяна на масло и филтър на халдекса,закараха я на стенд,провериха и ми доляха съвсем малко антифриз(без изобщо да съм ги молил),и ми активираха дневни светлини(безплатно).Аз лично съм много доволен от сервиза-досадното тропане изчезна след смяната на тампоните,а цената беше добра по мое мнение.Нещо дребно,но знаят къде да гледат.Поздрави!

Редактирано от dentist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм посещавал техният сервиз, защото съм от Видин и ми е малко далеч, но редовно поръчвам части от тях, отлични цени, бързо обслужване, и винаги това което поръчам това ми пращат, без обърквания грешки и губене на време, за мен са супер, много съм доволен от тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Днес отново се обърнах към въпросния сервиз за облужването на колата ми.Отново останах предоволен.Смениха масло на двигателя с 4 те филтъра,без да съм ги молил ми прегледаха окачването-като отдясно маншона и биалетата бяха за смяна.Цената на услугите е много достъпна,вземат колата без предварителна уговорка.На всичкото отгоре накрая ми подариха чадър Skoda Auto,който върви с новите Супърби.Супърб може да нямам,но чадър да :D

Аз лично отсега нататък смятам там да си сервизирам колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Стоян и техника Христо са хората в този сервиз !

От година и половина ходя при тях - ходова част, смяна масла,ел. ремонти, дори си поръчвам аксесоари през тях и те ми ги монтират, последното беше темпомат директно от Чехия. Христо често си играе с VAG COM-a на мойта кола - активира ми това, онова..

 

Спокоен съм, когато колата е там на ремонт или профилактика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Отново съм много доволен.Днес ми смениха маслото с 4те филтъра,2 задни носача,лагер на главина заден десен,спирачна течност...Направо не мога да си позная колата.Задния десен носач беше много зле почти откъртил се в горния ъгъл в резултат на което задницата на колата играеше осезаемо дори и при движение направо.След смяната и минатия стенд няма и помен от това колата не мърда дори и с 160.Знаят как да си вършат работата момчетата-аз с тоя лагер си карам от едно известно време и ми вие нещо отзад,ама кой да се сети :D Благодаря и на bega4kata  и skodko за консултациите  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Христо Атанасов от автоцентър "Люси" е бивш служител на Еуратек, Пловдив - беше монтьор и приемчик при тях. Много е наясно с материала.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,колега.Дори сегашните работници в ЕТ ходят при него с личните си автомобили-присъствал съм :D

Редактирано от dentist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Вчера отново се наложи да посетя сервиза, за обслужване на новата ми Шкода Фабия2 .

Още с пристигането в сервиза на Филипово видях, че са затрупани с коли. Предстои ми пътуване днес и трябваше да мина тази процедура веднага - нов автомобил/за мен/,500км. след времето за смяна и т.н.

Разговарях с Ицо и Стоян и им обясних колко ми е спешно. Отново свалям шапка на тези хора, влезнаха в положение и ме вмъкнаха в обедната си почивка. Ицо дори не можа да обядва за да не ме връща и да спази обещанието си към останалите клиенти за сервизиране на колите в уговорения срок.

Освен смяната на маслото получих от Стоян, Ицо и Любо напътствия за експлоатацията на автомобила, пълна диагностика на ходова част, диагностика на компа и дори си поиграха близо 10 минути да ми оправят една кора под предната броня която беше с изкривена пластмаса.

На новата кола бе издадена сервизна книжка от сервиз Люси и с удоволствие ми сложиха стикер с логото на сервиза на задния номер.

За всичко изброено трябваше да платя само за смяната на маслото и четирите филтъра.

Искам да благодаря на тези хора за професионализма и за всеотдайността им в работата. Радвам се, че в нашия град се намира един от най-добрите сервизи за любимата марка в България.

Още веднъж горещо препоръчвам този сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица се обърнах към въпросния сервиз за диагностика.Имах едно глухо тропане от предницата при преминаване по неравности или паваж.Предишните сервизи,които посещавах вдигаха рамене и казваха че всичко било ок(явно толкова им се е работило).Така си карам почти от година и ме дразнеше много.За 5 мин вдигнаха колата и намериха причината-тампоните на носачите са тръгнали,особено десния.Извикаха ме под колата и ми показаха нагледно за какво става въпрос.Тъй като бях доволен от бързата диагностика на другия ден я оставих за по-голямо обслужване-смяна на масло и 4 филтъра,смяна на 2 тампона и маншона на ляво външно кара(беше се прокъсал),смяна на масло и филтър на халдекса,закараха я на стенд,провериха и ми доляха съвсем малко антифриз(без изобщо да съм ги молил),и ми активираха дневни светлини(безплатно).Аз лично съм много доволен от сервиза-досадното тропане изчезна след смяната на тампоните,а цената беше добра по мое мнение.Нещо дребно,но знаят къде да гледат.Поздрави!

 

Мерси за информацията, ще я кажа на един приятел от Филибето - и ще бъде много доволен.

Дребно, дребно..... Абе нищо по шасито не е дребно! А и по спирачките също!

И добрите сервизи - си заслужават похвалите!

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Отново да похваля автоцентър Люси Шкода и да благодаря за отделеното ми внимание (по телефона), за добрите цени на частите, които поръчах и най вече човешкото отношение и ценните съвети, които получих по телефона. Благодаря ви и когато имам нужда отново ще ви позвъня и ще пазарувам части от вас. Поздрави на целият екип

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Наложи се отново да посетя сервиз Люси, Фабията ми губеше масло и реших да сменя гумичките на клапаните. След консултация с Ицо вкарахме колата за смяната + смяна на ангренаж и водна помпа. Имах неприятна изненада когато Ицо свали разпределителния вал и откри износване налагащо подмяната му. Бях благодарен, че точно в този сервиз направих смяната на ангренажа, защото тук хората наистина гледат  докато работят. Ако друг ми човъркаше по колата нямаше изобщо да обърне внимание на износването по вала и след месец два трябваше отново да влизам в бокса. Благодарен съм на Стоян, Ицо и Любо за професионализма в обслужването на клиенти. Ицо се постара да потърси възможно най-изгодния вариант за части без да има компромис в качеството им. Верно, че ремонта ми излезе около 1700лв, но знам че е направен както трябва, всичко е прегледано, всяко нещо което е дори и с минимално износване е заменено и мога да разчитам на автомобила си. Между другото от цялата сума за ремонта само около 200лв. са за труд. Е НЯМА ПО_ДОБЪР СЕРВИЗ ЗА ШКОДА В ПЛОВДИВ.

Поздравления и огромна благодарност към екипа от ЛЮСИ. :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте колеги отскоро съм собственик на Румстър и имам ел проблем с бравата на багажника, виждам че майсторите доста ги хвалите и скоро време мисля да ги посетя.. Това ли е адреса им - улица „Петко Д. Петков“, Пловдив 76 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами просто моторчето, което е на бравата не сработва, цъка, но не отключва, чрез палеца го отворих-микроключето работи, но моторчето го няма, напръсках го с WD-40 ефект нулев..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.