Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тапициране на волана от Вилнер/Слави-Люлин


Цецо75

Recommended Posts

Дайте да се преброим кой иска и за каква кола, за да им звъннем да питаме за цена (че тук колеги обявиха цени от 120 до 180лв.).

 

Аз, Dude, друг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо дай да ходим другата седмица (Вторник - Сряда). До тогава, който се запише тук, запише...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А освен на волана, слагат ли и кожено покритие върху скоростния лост?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А освен на волана, слагат ли и кожено покритие върху скоростния лост?

Ако си платиш и на таблото ще му "сложат кожено покритие". smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че ще си платя - то става ли нещо въобще безплатно? :mrgreen:

Интересува ме волана и скоростния лост - като за волана виждам, че има посочена някаква цифра. :smt017

Не знам само дали е на Вилнер.

Иначе Вилнер - е много сериозна фирма. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в Пловдив имало човек , който тапицирал на 60 лв волани. Не знам къде е , само че бил арменец. Може някой от Пловдив да знае...То ако ще се дават 180 лв за тапициране - не е ли по-добре нов волан за 104 евро с гладка или 116 евро за перфорирана кожа от skodateile.com ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То верно излиза пак толкова ... Нека видим цената и тогава ще го мислим. Аз съм в кюпа до 100лв. За по-висока цена наистина ще си поръчам нов smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в Пловдив имало човек , който тапицирал на 60 лв волани. Не знам къде е , само че бил арменец. Може някой от Пловдив да знае...То ако ще се дават 180 лв за тапициране - не е ли по-добре нов волан за 104 евро с гладка или 116 евро за перфорирана кожа от skodateile.com ?

 

Там отдавна седи ne за воланите от преди лифта. Някой беше споменал, че ги питал и му казали, че вече няма да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в Пловдив имало човек , който тапицирал на 60 лв волани. Не знам къде е , само че бил арменец. Може някой от Пловдив да знае...То ако ще се дават 180 лв за тапициране - не е ли по-добре нов волан за 104 евро с гладка или 116 евро за перфорирана кожа от skodateile.com ?

 

Ми, много ясно, че за тия пари оригиналният вариант е най-добрия,ама май наистина ги няма

Друго си мисля аз, според мене тва си е чист гъзарлък, нищо повече

Може и да бъркам, но май коженият волан се амортизира по-бързо от гумения. Да ме поправи някой ако греша. За две -три години ще се лъсне като маркуч

Освен това е по-труден за поддръжка

Извинявам се за спама ,но темата ми е интересна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taкa е , моя волан стана вече на маркуч, освен това стана чисто черен.

Еми така е като зимаш менте! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще ив кажа,че на нашата турка О1 волана на 60000км реални !!!Аз изкарах колата от магазина се разпадаше направих го в Моя квартал при едни пичове и сега е супер.На шкода,гоуф и другите производни обикновнния волан се разпада доста бързо!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен за цена 100-120 лв. Повече няма смисъл да се дават по-добре да си купя чисто нов. Става въпрос за О2.

 

ПС1 - Цената от 180 лв. ми я каза човек от Вилнер вчера, но не съм питал за отстъпка ако сме повече хора.

 

ПС2 - Само за информация - въпросния "ремонт" на волани в Горубляне дето бях пуснал линк излиза 60 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми хубаво, кой ще звънне в понеделник? Мога и аз, но предупреждавам, че съм отявлен карък в това отношение и отстъпки много рядко ме огряват. Хич не ме бива да се пазаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще ив кажа,че на нашата турка О1 волана на 60000км реални !!!Аз изкарах колата от магазина се разпадаше направих го в Моя квартал при едни пичове и сега е супер.На шкода,гоуф и другите производни обикновнния волан се разпада доста бързо!!

 

Моя изкара 130к преди да почне да се предава. Предполагам заради повечето влага smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен чешки магазин - връщане на стар волан , доплащане 100 лв и получаваме нов с перфорирана кожа. Ако няма стар - доплащане още 55 лв. Жалко, че в Бг няма такива услуги...

 

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... epase.html

 

Или цялостно облечен за 145 лв :

 

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... a-nit.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, отивайте - и после ще казвате цени! :smt017

На вас ще разчитаме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ся говорих с Вилнер. Момчето каза: ако сте 5 коли, ще ви направя отстъпка - един волан за 150 лв., но отстъпката се взима при последната кола (петата), демек правим 4 волана за по 180 лв. и последният е безплатен. Може да ни запише часове след Сряда. Чака да му се обадя за потвърждение и да записваме часове.

 

Който е навит, да ми звънне: 0878142905 - Вълко

 

Дано да се съберем 5 сигурни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А освен на волана, слагат ли и кожено покритие върху скоростния лост?

Слагат колега, току що говорих с тях, цената почва от 120 лв. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова топка е по-евтина от тази цена, включително доставката до Бг.

Абе , фирмата е насочена към лачени, скъпарски коли - затова цените им са височки за нащи шкодилаци. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффтопик- мога да ти предложа гумен волан от Ф1 за 60 заедно с бега smile092

 

Иначе сериозно- с качествена кожа и прецизна изработка 130 май е минимума за волан вече, при Вилнер плащаш малко и за името.

Нова топка с маншона е под 90 лв от шкодатейле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че няма значение марката на автомобила, т.е. дали е за трабант или бентли, цената била такава, защото това било "твоят стил от вътре" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.