Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 21-23.06.2013 - Програма


Recommended Posts

С него не знам кой би се сравнявал. Пък и съм дърт да 'одя по плажа на лов за мадами. Ама с теб със сигурност можем да мерим аграрен тен до ръкава. Е, може и по потник smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    13

  • Mishelle

    9

  • Logrus

    7

  • PRO

    5

Най-много писали в темата

Колеги във връзка със тегленето на въже и на фелиция, Искрен ми беше възложил задачка да намеря правилното въже. Предвид факта, че няма да идвам на събора ви подсещам да намерите такова.

 

Поздрави и весело изкарване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що тъй бре Мише? Аз тамън се бях наточил да си подложим още от 20.06. smile027

 

А въже ще има - имам грижата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що тъй бре Мише? Аз тамън се бях наточил да си подложим още от 20.06. smile027

 

А въже ще има - имам грижата.

Малко е сложно за обяснение. Някой ден на по бира ще говорим.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, бях помолил Мишо за въжето и по важното е за "ремъка" който обхващаше теглещия....

 

Не съм сигурен, май беше на joro_120L ли?

 

Иначе ще ми трябва по-дълго въже и не толкова "грапаво" за дърпането на въже между отбори!

 

Благодаря предварително и поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам около 20м. 16мм. въже - от т.нар. "алпинистки" (нищо общо няма ама...) - за теглене на кола ще стане, но за отборните състезания може да е малко тънко и гладко smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, бях помолил Мишо за въжето и по важното е за "ремъка" който обхващаше теглещия....

Не съм сигурен, май беше на joro_120L ли?..................

Не, Ися. Нямам такъв инвентар :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз, най - вероятно няма да имам кеш, поради което едва ли ще да дойда, но ще се опитам. Същото подшушна и Галиарда. За него не мога да кажа с сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка намерили се въже. Мисля че имам подходящо, около 30 м. - ф40. И защо спорът е само между Бургазлии и Софиянци. \:D/ Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма - важна е закачката :D

Което не означава, че няма да отнесем и варненци smile004

Аз ще нося въже около 20м. ф16-18.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защо спорът е само между Бургазлии и Софиянци

 

Щото Варненци сте слаба ракия! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, хубави клипчета, но тази година на Междене......ще си караш сам!

 

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, хубави клипчета, но тази година на Междене......ще си караш сам!

 

:smt030

Ися, само не казвай, че няма да идваш на събора! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, хубави клипчета, но тази година на Междене......ще си караш сам!

 

 

Гега, не си го и помисляй [-X ако трябва ще дойда до Добрич да те изтегля до манастира. Дори и да не успееш да си подготвиш колата за събора, това не е най-важното! На първо място сме приятели и тази сбирка е с цел да се съберем и да се забавляваме. Събора не е само изява на пистата пък и ако си втори не се умира, виж ме мен 2 год. ;)

 

п.п. Сами, помагай че ще го набия накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, хубави клипчета, но тази година на Междене......ще си караш сам!

 

 

Гега, не си го и помисляй [-X ако трябва ще дойда до Добрич да те изтегля до манастира. Дори и да не успееш да си подготвиш колата за събора, това не е най-важното! На първо място сме приятели и тази сбирка е с цел да се съберем и да се забавляваме. Събора не е само изява на пистата пък и ако си втори не се умира, виж ме мен 2 год. ;)

 

п.п. Сами, помагай че ще го набия накрая.

:smt017 Ако трябва, ескорт ше му направим от Добрич до Габрово, ама трябва да го довлечем.

 

Ися, моля ти се, човек! Не предавай фронта, без тебе събора си губи голяма част от чара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е да я махне тая печка на въглища,че да не се мъчи с нея! smile001

В знак на съпричастност със проблем ,предоставям моята шкода на Искрен да участва на събора s_flag ,тъй като аз няма да имам възможност да присъства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися, моля ти се, човек! Не предавай фронта, без тебе събора си губи голяма част от чара!

Така си е! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм насреща,няма страшно,ще опушим Междене за комари.Направил съм му турбината,че имаше сериозен проблем с конверсията.....,остава да я монтираме и ремапнем.....

утре ще влеза в бокса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм насреща,няма страшно,ще опушим Междене за комари.Направил съм му турбината,че имаше сериозен проблем с конверсията.....,остава да я монтираме и ремапнем.....

утре ще влеза в бокса.

 

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, Тигри!

 

smile027

 

П.С: Явка, сърдечно благодаря.....но, пак ще те спукам на карти! Само Любомиров да не ме предаде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.