Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 21-23.06.2013 - Програма


Recommended Posts

Емо, ти си в клас ТУРБО.

 

Което значи, че ще можеш да караш срещу 1.9/2.0 ТДИ и останалите бензинки 1.4/ 1.8 , 2.0т едва ли ще има.

 

Има отделен клас тунинг... за по "натоканите" ! smile004

 

А за майсторското. Все още няма бюджет за разпределение там по "големина", така че.... трябва здраво да натискаш газта и да завиваш! Не се обезсмисля, но все пак: колкото си по-малък, толкова по-добре!

 

За сведение: Пепи с 1 Октавия МК1 1.9 ТДИ 110 коня (някъде) все обира наградите в тази категория! Сами също печели!

Бият го Маджо като брашнян чувал!

Ясно, пак ще снимам само значи smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    13

  • Mishelle

    9

  • Logrus

    7

  • PRO

    5

Най-много писали в темата

Може би някои шкодаджии вече са пристигнали ... smile117 Иначе ... не останаа smile152 smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дойда до Габрово- 50лв.

Вход за писта Междене- 3лв.

Инвестиция да бия Маджо- ХХХХ.лв

 

Да се видя с приятели, да седнем на една маса, да си побъбрим,хапнем , пийнем и да ударим лафче и игри- БЕЗЦЕННО!!!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дойда до Габрово- 50лв.

Вход за писта Междене- 3лв.

Инвестиция да бия Маджо- ХХХХ.лв

 

Да се видя с приятели, да седнем на една маса, да си побъбрим,хапнем , пийнем и да ударим лафче и игри- БЕЗЦЕННО!!!

smile027

Начи,няма да паркираш на поляната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци да се получи добър събор - аз съм пас и тази година.

Получих оферта, на която не мога да откажа - и вече не съм пас! Ще се радвам да се видим в събота! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих оферта, на която не мога да откажа - и вече не съм пас! Ще се радвам да се видим в събота! smile027

 

Aко ни дадат коли, ще си платя пистата и ще те изпапкам smile001 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело изкарване колеги. Дано и капка дъжд да не видите, тази година!

 

Незабравими моменти Ви пожелавам. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние се стягаме с Маргарита да ви посетим на събора. Утре тръгваме заедно с Гената. Уговорката е да се сберем между 8:30 и 9:00 ч. на Лукойл на Богров до отбивката за Подбалкана. Гената е бърз, ама моята Баба го дава важно-важно и няма да се движим с високи скорости. Който обича спокойното пътуване - да заповяда. Да сме повече.

 

За тези, които вече са на събора:

Оставете ни място за палатката и ви моля най-сърдечно да не подмятате мръвки и най-вече кокали на Рошка, колкото и жално да ви гледа. За нейно добро е. Благодаря! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам в Хитър Петър и казвам на шефчето: ЩЕ ДОЙДЕ ЕДНО РАЗПЛАКАНО МОМЧЕ СЛЕД МЕН!

 

А доктор Сами отсече: Час на смъртта на (уж) ТДИ КИЛЪР 16:02!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като дебютант аз нямам никакви оплаквания! Благодаря на всички, че бяхме заедно и се забавлявахме. Само един съвет към палаткуващите и тези, които са се търкаляли малко или много в тревата - огледайте се за кърлежи, че преди малко извадих един от мен. Догодина - идвам и аз като Рошка с каишка против паразити. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.