Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода Събор 2013- Мнения и коментари


Recommended Posts

Със специалното участие на разградската група. :mrgreen: Митко- =D> =D>

Бащата на фолкдивата Преслава, който постоянно участва в ретропарадите с едно готино трабанче на парада в Поморие ми вика. Пламка, пак сте направили готин събор . Видя ли статията в списанието. Тогава си го взех и материала е чудесен. Благодаря и на Митко,че ме е изтипосъл с цели две снимки. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    12

  • maxrpm

    8

  • lubomirov1985

    6

  • masterOne

    6

Най-много писали в темата

А това Трабанче, му го уреди Миро- Хашек.

 

На събор 2006 (ако не се лъжа) на Черни Осъм, дойде човек на поляната при нас (Ладите и Шкодите) и каза, че продава Трабант и тн. и тн. Миро ходи да го гледа и след това го предложи на бай ти Кольо, който до тогава се занимаваше само със Запорожци и казваше: ЗАЗката не е автентична ако не намериш мишка и миши изпражнения!

 

И така бай Кольо се сдоби с трабанта, БЛАГОДАРЕНИЕ НА ШКОДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ!

 

П.С: Не знам дали знаеш за тази история?

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам я Ися. С него и сега на банкетчето бяхме на една маса и ме пита за Миро. Последно го видял на летището във Варна преди година да посреща гости. Казах му, че е бил на събора , а той ме покани на техния в Лозница догодина. А на зазката от същото това списание ,която е на първа страница той дал стоповете и други части за реставрацията . Предложи ми и на мен някаква силистренска зазка , но категорично отказах. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам я Ися. С него и сега на банкетчето бяхме на една маса и ме пита за Миро. Последно го видял на летището във Варна преди година да посреща гости. Казах му, че е бил на събора , а той ме покани на техния в Лозница догодина. А на зазката от същото това списание ,която е на първа страница той дал стоповете и други части за реставрацията . Предложи ми и на мен някаква силистренска зазка , но категорично отказах. :mrgreen:
Бате Пламене , там Съби Събев ги движи нещата май , дюс

трабантче 600 като на бай Кольо и е с боекомлект/ товароподемност за ретро ралита/паради 50 - 70 литра ракия! :D smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро материалче, Мите. Искам, обаче, да внеса едно сериозно уточнение. Еуратек присъстваха на събора, като партньорството ни беше на ниво, но те не са и никога не са били спонсор, а още по-малко основен спонсор на кой да е наш събор до момента!. Спонсори, както бях написал съвсем ясно по-рано тази година, бяхме Гената (The Best Forman), Боби (Доктора), Ивчо (I DA) и моя милост. Допълнителна помощ за изработката на големите стикери оказа Митко (dimibo) Никъде и по никакъв повод не съм казвал или писал, че Еуратек са ни помогнали финансово. Навсякъде съм информирал, че събора за пореден път се провежда с тяхното любезно съдействие! За което съм им благодарен. А и както всички виждате всяка следваща година отношенията ни с тях стават все по-близки, което е огромен + за марката. Но смятам, че нещата трябва да се представят обективно. Без да се сърдиш, но ако беше погледнал темата или ако ми беше звъннал по телефона, веднага щях да ти дам нужната информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за неточността, но вече няма как да се поправи - това им е лошото на печатните издания... явно съм се объркал от това, че докараха там коли за тест драйв. За следващия събор, ако все още работя за списанието ще помоля лично теб да ми драснеш няколко реда относно организацията. Иначе си направих труда да звънна на няколко колеги, за да уточня класирането на пистата, но в бързината по подготовката на броя /близо 100 страници/ просто няма как да помисля за всичко. Имах упреци и относно използваните снимки, които всъщност бяха избрани от редактора, но това е друга тема... Все пак съм само оформител, а не редактор... но ако бях оставил на редактора да го напише /препише от нета/, материалът щеше да излезе съвсем сух.

А сега може да се възползваме и да погъделичкаме Еуратек, ако им пратиш този материал пък току-виж догодина решат и да спонсорират. Мога да осигуря един брой от списанието, ако би помогнало според теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А сега може да се възползваме и да погъделичкаме Еуратек, ако им пратиш този материал пък току-виж догодина решат и да спонсорират. Мога да осигуря един брой от списанието, ако би помогнало според теб.

На разговорен език това, което предлагаш да направя е да отида и да се мазня... Нямам причина да го правя. Не съм зависим от Еуратек, както и те не са зависими от мен/нас/сдружението. Всичко, което правим съвместно с тях е в интерес на марката и на гостите на събора и е на базата на все по-добри взаимоотношения. Нищо повече. Не мисля за удачно да ходя и да си свалям гащите заради груба грешка в статията, която, ако не с телефонно обаждане, можеше да се избегне с прочитане на коментарите след събора. Прекрасно разбирам желанието ти да популяризираш клуба в печатна медия, за което съм ти благодарен. Но когато някой поеме подобна инициатива, следва информацията да е достоверна. Иначе се рискува постигане на обратен ефект. От друга страна написаното в статията обижда хората, които са извадили лични средства, за да подпомогнат мероприятието... Всъщност това последното ме мотивира най-много да ти пиша тук.

 

И не на последно място. Форума се чете от много широка аудитория, включително и от Еуратек. Което е още една причина да не мога да приема за уместно предложението ти.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.