Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Комплекс Чифлика с. Бели Осъм- 6,7 и 8 септември ?


lubomirov1985

Recommended Posts

А ако паднем, обещавам пак да обясня на някоя сервитьорка колко си срамежлив и после да те цепне :)

 

Ееее, ти съвсем искаш да го завърнеш! Виж го как хубаво си кротува, след контузията!

 

smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    31

  • lubomirov1985

    22

  • Morkova

    19

  • masterOne

    9

Най-много писали в темата

ако искате да знаете от тогава минаха 6 месеца и вече не само, че се излекувах, ами и съм в топ форма smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате да знаете от тогава минаха 6 месеца и вече не само, че се излекувах, ами и съм в топ форма smile096

 

Тамън де, аз за теб мисля. Тая дето прави резервациите по телефона звучи много мръснишки :) smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този уикенд минах през един басейн Островът в Бели Осъм- много ми хареса- това да го знаете, ако решите да ходите на басейн извън комплекса smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Към днешна дата сме:

 

1. lubomirov1985 - двойна стая

2. BlackPearl - двойна стая

3. Morkova - двойна стая

4. PVV- двойна стая

5. SKODA 105 RS - двойна стая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вий напраЙхте карето, а аз старейшина ще го раздавам . Ще следя за дисциплината , ще пуша пурата на мира и ще пия коктейлчета топнат наполовина в басейна да си топля старите кокали. :mrgreen: s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вий напраЙхте карето, а аз старейшина ще го раздавам . Ще следя за дисциплината , ще пуша пурата на мира и ще пия коктейлчета топнат наполовина в басейна да си топля старите кокали. :mrgreen: s_flag

 

Eeeee, Пламка - така го описа, че може да ти отстъпя мястото :) И аз пуша пури и пия коктейлчета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно го каза, с Искрен ще се позабавляваме с теб, обещавам! : \:D/ smile001

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно го каза, с Искрен ще се позабавляваме с теб, обещавам! : \:D/ smile001

 

smile027

 

Ще бъдете мои дами цяла вечер....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом пък си решил да ни водиш в Троян на дискотека и да изпием няколко бутилки уиски за твоя сметка, няма да откажем [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той не може ни насмогне на пиенето и танците! smile027

 

Пак ще се лагне.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте малко фатмаци, нищо поне сте отбрани джентълмени и съм сигурен, че ще изкарате подобаващо! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом пък си решил да ни водиш в Троян на дискотека и да изпием няколко бутилки уиски за твоя сметка, няма да откажем [-X

 

Нямаш никакви проблеми, но ако не изпиете няколко бутилки, мисли му.... smile027

 

Той не може ни насмогне на пиенето и танците! smile027

 

Пак ще се лагне.......

 

А тебе те предизвиквам официално, на 6-ти или 7-ми да премерим кой е с по-леки джанти на Междене!

 

Не приемам НЕ за отговор smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф, аз съм дошъл на почивка с жената и детето, той на Междене ще ме кара да ходя!

 

Миналата година ти пуснах малко въжето на Вонеща Вода и го резнах на събора.....

Ще почакаш или до Вонеща Вода (пак да ти врътна сценария), или до Събор 2014, но знам, че няма да устискаш!

 

П.С: Бях ти казал и преди в темата: ...........................пушекът идва и си отива! smile001

 

 

Остави ги тез дръпки, дай да направим масата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Остави ги тез дръпки, дай да направим масата!

 

шубето е голям страх... :lol:

 

Щом това те успокоява и те кара да спиш спокойно! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом това те успокоява и те кара да спиш спокойно! smile027

 

Аз проблеми със съня нямам! Просто да си знаеш, че съм готов да ти пръсна кюнеца по всяко време, пък ти го отлагай колкото си искаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти сега 3 месеца/цяло лято/ си тренирал стартове и вече ербап го раздаваш smile049

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027

 

А,Морковче, сигурно и гуми + джанти е сложил ( за красота ще да са, не за друго) smile004 ! И ти ще намажеш....безплатно возене ми се струва!

 

Сценарият е ясен: Готов съм, готов съм.....Няма какво да стане (софиянци са се подготвили за бурни аплодисменти и "бъзици и подигравки" след като Маджо ме откине), а накрая става ...................................................................

 

:cry: Не моа му зема старта! :cry:

 

Виж го от добрата страна: Не даваш пари за бинокли! :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися , не съ връзвай за писта ... стой си на басейнчето , топи си Д-то и си пий вискито , щот каръка на Маджо (моя милост) нема да го има smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнаха старите глупости на нов глас :lol: Предложих, ти се дърпаш smile049 ....карай си семейната икономична кола със сейфти софтуера да не сгъне някъде и си кротувай до събора! Аз ще ходя на Кондофрей да се пусна, да си правя кефа и да си давам цялата газ smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.