Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стопове и стъкла за 1000МВ - откъде?


милко костовски

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Някой може ли да ми даде информация откъде мога да си купя стопове или стъкла за новата ми придобивка 1000МВ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл!

По магазините няма да намериш, но може да пуснеш обява в раздел "Купува" на форума. Ако си от София мога да те изпратя при един небезизвестен майстор на старите Шкоди, където съм виждал такива стъкла. За да не излезе като реклама ще ти дам адреса и телефона му на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги.някой можели дами даде информация откъде мога даси купя стопове или стъкла за новатами предобивка 1000 мб

Аз имам какво да ти предложа, но дай някакви координати за връзка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...както е тръгнало...и аз търся декоративните лайсни,брони... стъклата също,може ли някой поне да даде инфо от къде да се поръчат или ако някой ги има!!! Благодаря s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравей , Милко .

Прегледай тези адреси смятам,че ще са ти от полза .

http://auto.bazos.cz/inzerat/26167963/Prodam.php

 

http://auto.bazos.cz/inzerat/26224069/S ... IGINAL.php

 

Поздрави ,Цури,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.