Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕУРА ТЕК - София - BUY BACK Заблуда!!! Не се връзвайте!!!


Robert

Recommended Posts

Нищо не е само черно или само бяло!

Продал съм 3 коли на ЕураТек. От първата продажба бях доволен. От втората - супер доволен (е, те още не са я препродали ама smile021 )! На третата цената пак беше такава, за която дори нямаше нито едно обаждане на обявата в Мобилето. Като при това дори не съм купувал коли срещу всички тях, а само срещу първата и третата.

След това дойде кола номер 4, на една приятелка, която искаше да купи на мъжа си Октавия 3 Елеганс и търсеше да махне старата О2. Няма да обяснявам цялата одисея - колко е зле колата - но си я взе от там и тя я продаде на свободния пазар. Е оказа се, че наистина има проблем с двигателя, както бяха казали в сервиза, но не и чак толкова фрапантен, колкото обясняваха. Но пък пазаренето е част от играта smile049 .

Дават те дрънки!
Дават те "пазарна цена", ама кой преценява каква е тя? Баш дрънки!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.